RUUNIDEGA ENNUSTAMINE

 


Ruunid on iidsed sümbolid , mis on tulnud Norse mütoloogiast. Iga Ruuni sümbol on tugev ja kannab endaga kaasas erinevaid energeetikaid. Ruune on aegade algusest peale kasutatud iseendale kaitse loomisel, sõnumite saamiseks ja tuleviku ennustamiseks. Ruunidega ennustamine on tegelikult väga lihtne, kuid vajab harjutamist. Selleks hoitakse alati Ruune läbipaistamatus kotis või hoopis puidust karbis. Ruunidega ennustamise viise on erinevaid, esimesena ma soovitan alustada ühe küsimuse küsimist ja sellele ühe Ruuniga vastamist.

Siia ma panen teie jaoks kirja kõikide Ruunide tähendused ja lõpuks ka palju erinevaid Ruunidega ennustamise viise. Loomulikult ka selle, kuidas neid kodus hoida ja kuidas neid energeetiliselt puhastada. 
 
 
 

ANSUZ - RUUNI TÄHENDUS

by in UUDISED, RUUNIDEGA ENNUSTAMINE .

  ANSUZ "ÕPETAJA, JUHTLÕNG, UUED TEADMISED" Ansuz on neljas Futharki Ruunidest, mis on seotud Odiniga. Ansuz sümboliseerib jutuvoolu või informatsiooni edastamist. See on Ruun, mis on seotud millegi loomise ja millegi ette näitamisega. Ansuz sümboliseerib suhtlemist, kontakteerumist, loomingulisust, kontrolli all hoitud saatust ehk iseenda saatuse kontrollimist. See on Ruun, mis sümboliseerib ettekuulutusi, mis on meie saatusest välja toodud. Ansuz sümboliseerib teadmisi, mille me oleme enda eelmiste elude poolt ära õppinud ja teadmisi, mida meil on vaja selles..

Loe lisa...

THURISAZ - RUUNI TÄHENDUS

by in UUDISED, RUUNIDEGA ENNUSTAMINE .

       THURISAZ "VÕIM, KAOOTILISUS, VASTUPIDAVUS" Thurisaz on kolmas Futharki Ruunidest, mille nimi tuleneb Thorist ehk mütoloogiast pärit kõue jumalast, mida see Ruun ka siis sümboliseerib. Ruunid on iidsed sümbolid, millele anti looma või mõne teise loodusliku elemendi sümbol. Thurisazi Ruun sümboliseerib vastupidavust ükskõik millisele jõule, olgu selleks siis äike, viha või isegi ahnus. Thurisaz on väga tugeva toimega kaitse Ruun. Thurisazi Ruun võeti kasutusele selleks, et kaitsta end halba soovivate olendite eest. Elu on selline, kus keegi soovib ..

Loe lisa...

URUZ - RUUNI TÄHENDUS

by in UUDISED, RUUNIDEGA ENNUSTAMINE .

     URUZ "ELUJÕUD, LOOMINE, EDASI LIIKUMINE" Uruz on teine Futharki Ruunidest, mille nimi tuleneb Aurochsist ehk mütoloogiast pärit metsikust härjast, mida see Ruun ka siis sümboliseerib. Ruunid on iidsed          sümbolid, millele anti looma või mõne teise loodusliku elemendi sümbol. Metsikut härga peeti tugevaks, peeti eluga edasi liikuvaks ja tugevuse ning jõu sümboliks. Metsikud härjad elasid Euroopas kuskil 1200                aastatel, kes olid väga jõulised, agressiivsed ja tugeva väega. Täpselt se..

Loe lisa...

FEHU - RUUNI TÄHENDUS

by in UUDISED, RUUNIDEGA ENNUSTAMINE .

    FEHU "KÜLLUS, KARI, VÕIM" Fehu on esimene Futharki Ruunidest, mis tähendab "Karja". Norse mütoloogia järgi sümboliseerib kari küllust ja kõige algust. Sellepärast see Ruun on Futharkis ka esimene. Muistses Euroopas mõõdeti inimese rikkust tema karja suuruse järgi. Kuna Ruunid on väga iidsed sümbolid, siis nende loomine ja tähendus sai alguse ka nendest asjadest, mis siis tollel ajal tähtsad ja olulised olid. Tänapäeval on rikkus raha, omand ja ka võimalused, mida see Ruun siis meile ka sümboliseerib. Fehu Ruuni sümboli välimus viitab härjale, kellel on kaks sarve või puu..

Loe lisa...
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja