HINGEDE TOOTEMID

 

 

Hinged jõuavad inimeste kehasse läbi pika teekonna ja selle teekonna käigus leiame me ka koha loomade, lindude ning kalade kehades. Meie hingel on olnud enne sellesse füüsilisse inimese kehasse saabumist väga palju elusid ja nendest paljud on olnud ka looma tasemel elud. Hingede tootemid on loomade, lindude, kalade ja teiste eluvormide seletused, nende sümbolismid ning õppetunnid, mis just nendes kehades on meil eksisteerinud. Hingede tootemites seletan ma lahti, mida sümboliseerib just see füüsiline keha.

 
 
 

ÖÖKULL - HINGE TOOTEM

by in UUDISED, HINGEDE TOOTEMID .

  Kas sulle meeldivad öökullid või kas sa oled lausa lummatud nendest? Kui sul on mõne konkreetse loomaga väga tugev side, siis see räägib ka sinu enda hinge kohta midagi. Kui sulle meeldivad öökullid või oled viimasel ajal hakanud nendega sidet tundma, siis selle artikli siin olen just sulle kirjutanud. Head lugemist!   Öökull sümboliseerib intuitsiooni ja selle õigesti ära kasutamist, kontakti hingede maailmatega. Öökull on väga tark ja oskab lugeda hinges olevaid mõtteid ja kavatsusi.   HINGE TOOTEM   Inimesed on rännanud enda eelmistes eludes l..

Loe lisa...

PANTER - HINGE TOOTEM

by in UUDISED, HINGEDE TOOTEMID .

  Kas sulle meeldivad pantrid või kas sa oled lausa lummatud nendest? Kui sul on mõne konkreetse loomaga väga tugev side, siis see räägib ka sinu enda hinge kohta midagi. Kui sulle meeldivad pantrid või oled viimasel ajal hakanud nendega sidet tundma, siis selle artikli siin olen just sulle kirjutanud. Head lugemist!   Panter sümboliseerib ülimat tugevust ja oskust enda võimu ära rakendada. Panter on väga osav ja ettevaatlik, kuid ettevaatlik siis, kui seda peab olema. Pantri sees on väga suur salapära ja väga hea analüüsivõime. See on loom, kes teab väga hästi, mis toi..

Loe lisa...

HUNT - HINGE TOOTEM

by in UUDISED, HINGEDE TOOTEMID .

  Kas sulle meeldivad hundid või kas sa oled lausa lummatud nendest? Kui sul on mõne konkreetse loomaga väga tugev side, siis see räägib ka sinu enda hinge kohta midagi. Kui sulle meeldivad hundid või oled viimasel ajal hakanud nendega sidet tundma, siis selle artikli siin olen just sulle kirjutanud. Head lugemist!   Hunt sümboliseerib intellektuaalsust, iseseisvust, janu vabaduse vastu, teravat meelt ja head vaistu. Hundid on väga osavad loomad, kes suudavad alati ohu olukorrast samm ees pool olla ning end kaitsta kõige selle eest, mis saatus neile ette ei ole määranud..

Loe lisa...

ELEVANT - HINGE TOOTEM

by in UUDISED, HINGEDE TOOTEMID .

  Kas sulle meeldivad elevandid või kas sa oled lausa lummatud nendest? Mina olen täielikult elevantide lummuses ja juba väikese tüdrukuna soovisin enda lähedale palju elevandi sümboleid. Kui sul on mõne konkreetse loomaga väga tugev side, siis see räägib ka sinu enda hinge kohta midagi. Kui sulle meeldivad elevandid või oled viimasel ajal hakanud nendega sidet tundma, siis selle artikli siin olen just sulle kirjutanud. Head lugemist!   Elevant sümboliseerib tugevust ja autoriteeti. Elevante peetakse külluse kandjateks, kellel on oskust leida enda ellu just seda, mida na..

Loe lisa...

HINGEDE TOOTEMID

by in UUDISED, HINGEDE TOOTEMID .

  Hinged jõuavad inimeste kehasse läbi pika teekonna ja selle teekonna käigus leiame me ka koha loomade, lindude ning kalade kehades. Meie hingel on olnud enne sellesse füüsilisse inimese kehasse saabumist väga palju elusid ja nendest paljud on olnud ka looma tasemel elud. Hingede tootemid on loomade, lindude, kalade ja teiste eluvormide seletused, nende sümbolismid ning õppetunnid, mis just nendes kehades on meil eksisteerinud. Hingede tootemites seletan ma lahti, mida sümboliseerib just see füüsiline keha.   Kui sa oled eelnevalt olnud sellisel arvamusel, et inimesete ..

Loe lisa...
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja