ÜLDSEANSS

 


Tene korraldab mitmel korral kuus üldseansse, kuhu võib ennast registreerida igaüks, kes soovib kuulama tulla Tene jutlust erinevatel teemadel. Üldseansi teemad on alati erinevad ja need kuulutatakse välja mõned nädalad enne selle toimumist. Infot seanside kohta leiate alati UUDISTE alt ja sellel osalemiseks tuleb ennast registreerida. Seansi grupid on limiteeritud kohtade arvuga, mis tähendab ka seda, et seansile pääsenutele saadetakse kinnitusega kiri sellekohta, et neid oodatakse seansile.

 

Üldseansi temaatikad on peamiselt järgmised:
- Müstika, numeroloogia, astroloogia, kristallid, taimed, aura, ennustamine, pendlid ja kõik muu, mis on seotud esoteerikaga.

 

Miks tulla üldseansile? Üldseansid on mõeldud selleks, et end spirituaalselt täiendada ja õppida rohkem mõistma seda, mis meie ümber toimub. Üldseansid on väga valgustavad ja aitavad ehk veidigi mõista sul iseennast, leida iseenda tee üles või arendada enda intuitsiooni lihtsamaks elamiseks.

 

Üldseansid kestavad üldiselt kaks tundi ja peale seda on võimalik Tenega juttu ajada. Üldseanssidel on Tene avatud ka seansil osalejaid aitama, kui nad on piisavalt kannatlikud ja ootavad oma järjekorra ära. Tene on avatud andma vähemalt ühele kõige tähtsamale küsimusele vastuse peale üldseansi lõppu.

 

Kui sa soovid üldseansile tulla, siis vali endale kõige huvitavam teema, mida sooviksid õppida ja kuulata ning registreeri end ära.

 

Üldseansse viib läbi spirituaalse hingega müstik ja nõiakunsti viljelev Tene Laul, kes on Esoteerika Butiigi looja ja selle lehekülje kristallide tõlgendaja. Tene on oma nõidusliku hinge pärinud oma vanaemalt ja läbi aja end ise veelgi arendanud. Kristallid on üks suur osa Tene spirituaalsest maailmast ja see on tema viis enda hinge tugevdada. Kristalle käib Tene maailmas õppimas, käib neid avastamas ja sealt tuleneb ka siinsel leheküljel olev müstiline inspiratsioon - läbi kogemuse.

 

 

 

MIDA TOOB MEILE KOERA AASTA? - ÜLDSEANSS

by in ÜLDSEANSS, UUDISED .

  Selle aasta üldseansid hakkavad väga huvitavate teemadega, mis tegelikult võiksid kõiki huvitada. Aastad on kõik erinevat nägu ja sellel aastal koer tuleb üllatab meid nii mõnegi suurema üllatusega.   "Mida toob meile koera aasata?" üldseanss on mõeldud sinu jaoks, kui sind huvitab minu vaade selle kohta, mida 2018. aasta endaga kaasa toob ja kui sa soovid vihjeid saada sellel aastal toimuva kohta, et sellest aastast maksimumi võtta ja selle aasta ohtudest end teadlikult eemale hoida. Seansiõhtud toimuvad hetkel veel vaid Kuressaare Butiigis.   Sellel üldseansil..

Loe lisa...

TULEKUKE AASTA ÄRASAATMINE - ÜLDSEANSS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

  Tulekuke aasta ärasaatmise üldseanss on mõeldud sulle, kui sa tunned, et sa soovid selle aasta mured ja energia ära saata. Seda nii, et järgmine aasta ehk Koera aasta saaks tulla sinu jaoks parem ja õnnelikum. Seansiõhtud toimuvad hetkel veel vaid Kuressaare Butiigis.   Minu ülesandeks sellel seansil on sind inspireerida, motiveerida ja sulle jagada häid ideid, kuidas Tulekuke aasta ära saata.   1. Neljapäeval, 23. novembril kell 19.00 (üldseansi kestvus 19.00 - 21.00, õhtu lõppeb kell 22.30)   SEE SEANSIÕHTU ON VIIMANE ÜLDSEANSS, MILLE MA SELLEL AASTAL..

Loe lisa...

KRISTALLIDE MAAILMA SISENEMINE - ÜLDSEANSS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

  Alustan täiesti esmakordselt selliste üldseansside ehk loengutega, kus ma hakkan teile tutvustama kristallide maailma, et viia teid sügavale kristallideni ja avada teie teadmisi selle teema kohta. Esimene seanss on mõeldud kristallide maailma tutvustamiseks, kus ma võtan üldseansi käigus läbi kõik vajaliku ja peamise, mida selle maailma kohta sa võiksid teada. Kui sa soovid kristallide maailma rohkem mõista, osata neid enda kasuks ära rakendada ja mõista, mida kõike nendega saab teha, siis soovitan sul täiesti algusest peale osaleda minu kristallide temaatilistel loengutel. L..

Loe lisa...

MÜSTIKA ÕHTU - ÜLDSEANSS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

  Üldseansi õhtu temaatikaks on müstika ja kõik sellega seonduv. Tuleb koosviibimine, kus räägitakse väga palju erinevatel sügavatel ja hingelistel teemadel. Seansiõhtud toimuvad hetkel veel vaid Kuressaare Butiigis.   1. Neljapäeval 6. juulil kell 19.00 (üldseansi kestvus 19.00 - 21.00, õhtu lõppeb kell 22.30) 2. Pühapäeval 9. juulil kell 17.00 (üldseansi kestvus 17.00 - 19.00, õhtu lõppeb kell 20.30) Üldseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad sellel teemal minu mõtteid kuulata. Üldseanss on kasulik sulle, kui sa soovid müstilisest maailmast rohkem teada sa..

Loe lisa...

FENG SHUI - ÜLDSEANSS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

  Üldseansi õhtu temaatikaks on Feng Shui. Seansiõhtud toimuvad hetkel veel vaid Kuressaare Butiigis.   1. Pühapäeval 18. juuni kell 17.00 (üldseansi kestvus 17.00 - 19.00, õhtu lõppeb kell 20.30) Toimub vaid üks sama teemaline seanss Üldseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad sellel teemal minu mõtteid kuulata. Üldseanss on kasulik sulle, kui sa soovid enda kodust luua kindlust, õnneliku energiaga pelgupaika ja leida ennekõike iseendas rahu. SEANSI ÕHTUL ANNAN VASTUSEID ERINEVATELE KÜSIMUSTELE ! Lisaks sellele on sul võimalus läbi selle üldseansi pääseda ka ..

Loe lisa...

ENDA SISEMISE HÄÄLE KUULAMINE - ÜLDSEANSS

by in ÜLDSEANSS, UUDISED .

  Üldseansi õhtu temaatikaks on enda sisemise hääle kuulamine ehk kuidas intuitsioonil lasta end kõnetada ning kuidas usaldada enda sisetunnet. Seansiõhtud toimuvad hetkel veel vaid Kuressaare Butiigis.   1. Neljapäev 18. mai kell 19.00 (üldseansi kestvus 19.00 - 21.00, õhtu lõppeb kell 22.30) 2. Pühapäeval 21. mai kell 17.00 (üldseansi kestvus 17.00 - 19.00, õhtu lõppeb kell 20.30) Üldseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad sellel teemal minu mõtteid kuulata! SEANSIÕHTUL ANNAN VASTUSEID ERINEVATELE KÜSIMUSTELE ! ÕHTU TEMAATIKA: - Kuidas enda sisemise häälega ko..

Loe lisa...

TERVISLIKUM MINA - ÜLDSEANSS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

  Üldseansi õhtu temaatikaks on tervis, tervislikum toitumine, tervislik mõtlemine ja tervislik elustiil. Seansiõhtud toimuvad hetkel veel vaid Kuressaare Butiigis.   1. Neljapäev 4. mai kell 19.00 (üldseansi kestvus 19.00 - 21.00, õhtu lõppeb kell 22.30) Üldseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad sellel teemal minu mõtteid kuulata! SEANSIÕHTUL ANNAN VASTUSEID TERVISE KÜSIMUSTELE JA LOEN SINU AURAT, ET ANDA SULLE VIHJEID SINU TERVISE KOHTA. ÕHTU TEMAATIKA: - Tervislik toitumine. Kuidas enda keha järgi õigeid toite valida. Annan ka igaühele nõu, milliseid to..

Loe lisa...

KUIDAS ARMASTADA JA KUIDAS LASTA END ARMASTADA - ÜLDSEANSS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

  Üldseansi õhtu temaatikaks on armastus, suhted, romantika, kirg, armastuse leidmine ja armastama õppimine. Seansiõhtud toimuvad hetkel veel vaid Kuressaare Butiigis.   1. Neljapäev 20. aprill kell 19.00 (üldseansi kestvus 19.00 - 21.00, õhtu lõppeb kell 22.30) 2. Pühapäev 23. aprill kell 17.00 (üldseansi kestvus 17.00 - 19.00, õhtu lõppeb kell 20.30) Üldseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad sellel teemal minu mõtteid kuulata! ÕHTU TEMAATIKA: - Mis on armastus. - Kuidas teada, keda sa armastad ja keda sa ei armasta. - Kuidas tekitada enda ja kaaslase ..

Loe lisa...

ELUJÕU, KÜLLUSE KANALI JA ENERGIA TAASTAMINE - ÜLDSEANSS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

      SEANSILE REGISTREERIMINE LÕPPENUD!     Üldseansi õhtu temaatikaks on elujõu, külluse kanali ja energia taastamine. Seansiõhtud toimuvad hetkel veel vaid Kuressaare Butiigis.   Seansile tulles palun soovikorral kanda Punast Jaspist, Oranži Kaltsiiti, Karneooli või Tsitriini ja nendest valmistatud ehteid. Teised kristallid võite enda koju laadima ja puhkama jätta.   1. Pühapäev 2. aprill kell 17.00 (üldseansi kestvus 17.00 - 19.00, õhtu lõppeb kell 20.30) Üldseanss on mõeldud ennekõike neile, kes soovivad pidevast vä..

Loe lisa...

AURA PUHASTUSE RITUAALI SEANSS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

  Üldseansi õhtu temaatikaks Aura puhastus ja sellel korral on seanss veidi erilisem oma olemuse poolest. Sellel korral toimub seansil ka reaalne puhastusrituaal. Seansiõhtud toimuvad hetkel veel vaid Kuressaare Butiigis. Seansile tulles soovin, et kõigil osalejatel oleks ehtena küljes Mäekristall, Suitskvarts või Girasol. Seda selleks, et seansi rituaal sinuga toimiks. Seansile ära tule kindlasti mitte ühegi teise kristallehtega. Seansil osalejad peavad olema valgetes või võimalikult heledates riietes. Seda selleks, et aura puhastuse rituaal toimiks! 1. Pühapäev 5. märts ke..

Loe lisa...

EELMISED ELUD JA KUIDAS END AVADA NEID MÄLETAMA - ÜLDSEANSS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

  Üldseansi õhtu temaatikaks on eelmised elud ja see, kuidas sa ise saaksid end neid nägema või mäletama seada. Seansiõhtud toimuvad hetkel veel vaid Kuressaare Butiigis. Seansile tulles palun soovikorral kanda Ametüsti, Preseli või erinevaid Aura Kvartsi kristalle ja nendest valmistatud ehteid. Teised kristallid võite enda koju laadima ja puhkama jätta. 1. Pühapäev 26. veebruar kell 17.00 (üldseansi kestvus 17.00 - 19.00, õhtu lõppeb kell 20.30) Juhul, kui seansile soovijaid on väga palju, siis võib toimuda ka üks lisaseanss 5. märtsil. Üldseanss on mõeldud ennekõike neile,..

Loe lisa...

"MIDA TOOB AASTA 2017 - TULEKUKE AASTA" ÜLDSEANSS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

  "MIDA TOOB AASTA 2017 - TULEKUKE AASTA"  ÜLDSEANSS Mida toob aasta 2017 ja kuidas mõjutab meid Tulekukk, sellel teemal tuleb neli üldseansi õhtut. Seansiõhtud toimuvad hetkel veel vaid Kuressaare Butiigis. 1. Neljapäev 19. jaanuar kell 19.00 (üldseansi kestvus 19.00 - 21.00, õhtu lõppeb kell 22.30) 2. Neljapäev 26. jaanuar kell 19.00 (üldseansi kestvus 19.00 - 21.00, õhtu lõppeb kell 22.30) 3. Pühapäev 29. jaanuar kell 17.00 (üldseansi kestvus 17.00 - 19.00, õhtu lõppeb kell 20.30) 4. Pühapäev 5. veebruar kell 17.00 (üldseansi kestvus 17.00 - 19.00, õhtu lõppeb kell 2..

Loe lisa...

PROHVETLIKE UNENÄGUDE SEANSIÕHTU

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

  Toimub vaid üks samateemaline üldseanss ja see toimub 4. detsembril algusega kell 17.00. SEANSIÕHTU TEMAATIKA: - Seansi õhtu on pigem juba neile, kes on eelnevalt Ingli või unenägude kristallidega tegelenud. See on seansiõhtu põhjalikumatest teemadest, mis on seotud unenägude esile kutsumisega ja veelgi sügavama energiatega kristallide kombineerimistest. - Räägime sellest, kuidas ennast aktiveerida unenägusi nägema ja kuidas ennast kiiremini sellel teemal arendada. - Soovitan seda seanssi neile, kes soovivad samm kõrgemale spirituaalsetel teemadel astuda ning neile,..

Loe lisa...

"ÕIGE SISETUNDE KUULAMINE" - ÜLDSEANSS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

  Toimub kaks seansiõhtut neljapäeval 10. novembril ja 17. novembril algusega kell 19.00 Kuressaare Butiigis. Üldseanss on mõeldud neile, kes soovivad enda intuitsiooni arendada, enda alateadvusega paremat ühendust saada ja õppida õigel ning valel sisetundel vahet tegema. See kõik on selleks, et sa ise muutuksid tugevamaks ja õpiksid enda elu üle kontrolli saavutama. Seansile võta kaasa enda nõiduslik märkmik või sobilik kaust, kuhu sisse siis kõik tähtis ja vajalik kirja panna, mida üldseansil teada saad. Enne seansile tulekut soovitan ma sul mediteerida, olla kasvõi vaikuse..

Loe lisa...

ARMASTUS, HINGESUGULANE JA SAATUSEKAASLANE - ÜLDSEANSS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

Toimub vaid üks seansiõhtu pühapäeval 25. septembril algusega kell 17.00 Butiigis. Üldseanss on mõeldud neile, kes soovivad teada, kuidas hinged kokku määratakse ja millest tekib sõnu seletamatu armastus. See on teema igaühele, kes alles otsib armastust või soovib enda kaaslasest paremini aru saada ning omavahelisi suhteid paremaks muuta. See on armastuse seanss! Seansile võta kaasa enda nõiduslik märkmik või sobilik kaust, kuhu sisse siis kõik tähtis ja vajalik kirja panna, mida üldseansil teada saad. Enne seansile tulekut soovitan ma sul mediteerida, olla kasvõi vaikuses iseend..

Loe lisa...

"TERVENDAMINE" - ÜLDSEANSS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

Toimub vaid üks seansiõhtu neljapäeval 22. septembril algusega kell 19.00 Butiigis. Üldseanss on mõeldud neile, kes soovivad mõista seda, kuidas oleks võimalik iseennast tervendada, enda elu paremaks muuta nii emotsionaalses kui ka füüsilises mõttes. Sobib neile, kes soovivad endale tervendusteraapiaid kristallidega tegema hakata. Seansile võta kaasa enda nõiduslik märkmik või sobilik kaust, kuhu sisse siis kõik tähtis ja vajalik kirja panna, mida üldseansil teada saad. Enne seansile tulekut soovitan ma sul mediteerida, olla kasvõi vaikuses iseendaga pool tundi, et sinu hing ..

Loe lisa...

"PENDEL" KUIDAS KASUTADA JA ENNUSTADA PENDLIGA - ÜLDSEANSS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

  Toimub vaid üks seansiõhtu neljapäeval 8. septembril algusega kell 19.00 Butiigis. Üldseanss on mõeldud neile, kes soovivad teada, mis on pendel, kuidas seda kasutada ja mida kõike sellega saab teha. Üldseanss on mõeldud neile, kes ei ole mitte kunagi veel pendliga kokku puutunud ning tunnevad, et nüüd on selleks õige aeg - samas pendel on väeese, mis aitab ka intuitsioonil tugevamaks muutuda ja see on lihtne viis alustada spirituaalsesse maailma üle minemist. Samas ootan ma seansile ka neid, kellel on pendel olemas, aga ei ole seda viimasel ajal väga palju kasutanud ning sooviksi..

Loe lisa...

AURA KAITSE - ÜLDSEANSS

by in ÜLDSEANSS, UUDISED .

  Toimub vaid üks seansiõhtu neljapäeval 18. augustil algusega kell 19.00 Butiigis. Üldseanss on mõeldud neile, kes soovivad õppida tundma rohkem Aura maailma ning mõista, kuidas inimesed mõjutavad üksteist. Üldseanss on mõeldud Aura tugevdamise õppimiseks ja negatiivsete energiate mõistmiseks. Seansile võta kaasa enda nõiduslik märkmik või sobilik kaust, kuhu sisse siis kõik tähtis ja vajalik kirja panna, mida üldseansil teada saad. Enne seansile tulekut soovitan ma sul mediteerida, olla kasvõi vaikuses iseendaga pool tundi, et sinu hing saaks võimalikult palju lõõgastuda..

Loe lisa...

FENG SHUI PÕHJA ILMAKAAR - ÄRILINE JA TÖÖALANE EDU - ÜLDSEANSS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

  Esimene seansiõhtu neljapäeval 4. augustil algusega kell 19.00 Teine seansiõhtu pühapäeval 7. augustil algusega kell 17.00 Feng Shui Põhja ilmakaarde ja ärilise edu/tööalase edu üldseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad enda kodu energeetikat positiivsemaks muuta. See seanss on mõeldud neile, kes soovivad enda ellu ärilist ja tööalast edu tuua ning suurendada enda suhtes head õnne. Äriline/tööalane edu, see kõik on seotud sinu kodu Põhja ilmakaarega. Seansile võta kaasa enda nõiduslik märkmik või sobilik kaust, kuhu sisse siis kõik tähtis ja vajalik kirja panna, mida ülds..

Loe lisa...

INTUITSIOONI ARENDAMISE PÕHITÕED - ÜLDSEANSS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

  Esimene seansiõhtu pühapäeval 5. juunil algusega kell 17.00   Teine seansiõhtu neljapäeval 9. juunil algusega kell 19.00   Kolmas seansiõhtu pühapäeval 12. juunil algusega kell 17.00   Intuitsiooni arendamise põhitõdede üldseanss on mõeldud kõigile neile, kes soovivad teada saada, kuidas ja miks võiks intuitsiooni arendada. Räägime sellest, mis on intuitsioon, mida saab sellega teha ja kui tähtis on see inimesele. Üldseansile ootame kõiki uusi ja vanu spirituaalseid sõpru. Intuitsiooni arendamise põhitõdede üldseanss sobib nii algajale, kui ka v..

Loe lisa...

TERVISE JA ELIKSIIRIDE ÕHTU

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

Esimene seansiõhtu neljapäeval 19. mail algusega kell 19.00 Teine seansiõhtu neljapäeval 26. mail algusega kell 19.00 Kolmas seansiõhtu pühapäeval 29. mail algusega kell 17.00 Kui seansile soovijaid on palju, siis tehakse ka lisaseanss, millest antakse kindlasti ka teada. Tervise ja Eliksiiride õhtu on mõeldud vee-eliksiiride valmistamiseks, nende tutvustamiseks, tervise teemal suhtlemiseks ja tervendusteraapiate õppimiseks. Seansile ootan ma kõiki enda uusi ja vanu spirituaalsete teemade huvilisi ning neid, kes soovivad enda tervisele head teha. Kristallidel on väga palju terv..

Loe lisa...

INGLID - ÜLDSEANSID APRILLIS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

    Esimene üldseanss pühapäeval 3. aprill algusega kell 17.00   Teine üldseanss neljapäeval 7. aprill algusega kell 19.00   Kolmas üldseanss pühapäeval 10. aprill algusega kell 17.00   vajadusel toimub ka 17. aprillil, aga sellest anname hiljem teada.   INGLI SEANSIL TOIMUV: Inglite seanss on mõeldud selleks, et rohkem teada saada nende olemasolust, mõista nende tegevust, jõudu ja olla ka teadlik, kuidas enda Ingli käest abistavaid sõnumeid saada. - Tene räägib üldseansil Inglite, kaitseinglite, teejuhi, tumedate hingede ehk ..

Loe lisa...

PENDLI INDIVIDUAALSEANSID 10. JA 13. MÄRTSIL

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

Pendli individuaalseansid on mõeldud 12 - 16 liikmelisele grupile pendli käsitlemise ja sellega ennustamise õppimiseks. Pendli seanss on mõeldud spirituaalsele hingele, kes soovib enda oskusi suurendada ja pendliga edaspidi ennustama/vastuseid saama hakata. PENDLI SEANSIL TOIMUV: Pendli seanss on eelkõige mõeldud selleks, et õppida pendlit kasutama ja enda intuitsiooni sellega vastalt arendada. - Tene läheneb igale seansil osalejale individuaalselt, aitab pendliga kontakti saada, räägib ka selle kohta, mida õieti või valesti tehakse (seda kõigi osalejate ees, et kõik õpiksid samal a..

Loe lisa...

ÜLDSEANSID VEEBRUARIS-MÄRTSIS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

  ÜLDSEANSID - TŠAKRAD ja KÜLLUSE NURK REGISTREERIMINE Üldseansile tuleb eelnevalt registreerida ja selleks saada meile oma osalemissoov koos oma kontaktandmetega aadressile registreerimine@latene.ee Kõikide osalejatega võetakse ühendust ja hiljem saadetakse täpsemad üldseansi juhised meilile. "TŠAKRA" 25. veebruar kell 19.00 ja 28. veebruaril kell 17.00 - Tšakrate olemus, tähtsus, energia kanalid, nende energeetiline toime. - Tšakrate puhastus, kristallidega puhastamine ja Tšakrate vee-eliksiirid. - Miks me peame enda Tšakraid tervena hoidma ja mis nende tervis meile võ..

Loe lisa...
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja