SÕNUMID INGLITELT

 
Kui oled hakanud viimaselajal nägema nii kella peal, kui ka erinevates kohtades konkreetseid numbrite kombinatsioone, siis see võib sulle väga kasulik olla, kuna neid märke ei näe sa mitte niisama, vaid sellel on palju olulisem ja suurem tähendus sinu tuleviku jaoks.
Need, kes sulle märke toovad, on sinu enda kaitseinglid, kes sind valvavad ja nendel on oskus sinu mõtteid, pilku ning tähelepanu suunata asjadele, et sa loeksid nende sõnumeid. On inimesi, kes oskavad "kuulda", mis inglid räägivad, aga enamus meist ei pane neid tähele. Siis inglitel aga on oskus läbi füüsiliste objektide end ilmutada ja sõnumeid läbi nende näidata, kui neil väga on vaja sinuga ühendust saada. Seega, kui sa juba märke näed, siis ole väga õnnelik... nad on sinu kõrval. 
 
 
 

INGLI SÕNUMID - 2222 PÕHJALIKUM SELETUS

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Inglid liiguvad igal pool meie ümber ja nad saadavad meile sõnumeid, mille me peame enda jaoks lahti arutama ning kuulda võtma. Inglid kasutavad enda sõnumite, märguannete, hoiatusete ja toetuse jagamiseks numbreid. Igale numbrile vastab unikaalne sõnum. Nad viivad sinu silmad sellele numbrile selles keskkonnas, kus sa oled, et sa võtaksid neid kuulda. Ingli sõnumeid võid sa näha kellaaegade pealt, autonumbri pealt, majanumbrite või mis iganes numbrite pealt, mis sinu ümber on. Kui sa soovid teada, kuidas Ingli sõnumit märgata, siis kindlasti ei tohiks sa ise hakata silmadega üles ot..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - NUMBER 4444 PÕHJALIKUM SELETUS

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Inglid saadavad läbi numbrite meile sõnumeid ja meie kohustuseks on neid enda jaoks tõlkida. Iga number on nagu salakood, mis sisaldab vihjeid, märke, suunda, õpetust, hoiatust või kiitust. Oleneb täpselt sellest, millise Ingli numbriga on tegu.   Ingli numbreid võid sa näha kella vaadates, auto numbrit nähes või hoopis nähes oma arve pealt ostu sooritades teatud numbrite kombinatsiooni. Kui see jääb sulle kuidagi silma, siis see on sinule saadetud Inglite sõnum. Kes selle saadab? Selle saadab sinu enda kaitseingel või hoopis lisaingel, kes on tulnud sinu juurde oma missio..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - 528

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Inglid saadavad meile pidevalt märguandeid ja kui Inglid on sinu juures sind parasjagu aitamas, siis sa võid hakata nägema erinevaid kordumakippuvaid numbreid/numbrite kombinatsioone. Inglid teevad meie ümber pidevalt tööd ja soovivad meiega suhelda, numbrid on nende viis meile salajasi sõnumeid saata. Sina pead lihtsalt olema väga tähelepanelik ja need enda jaoks täpselt õigel hetkel ära tõlgendama.   Kui sa oled viimasel näinud igal pool numbrit 528, või sa tundsid seda numbrit nähes, et see on sinu Inglite poolt sulle saadetud, siis nad soovivad sellega sulle ..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - NUMBER 2 JA 3 PIDEV NÄGEMINE

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Olen eelnevalt kirja pannud selle kohta, mida tähendavad Ingli numbrid 2 ja 3 kombinatsioon 23, 232 ja 223 vormis. Täna seletan ma lahti kõik selle, miks sa pidevalt näed number 2 ja 3 kombinatsiooni. Miks Inglid alailma saadavad sulle märke kellaaja peal, milleks on 22:33, 23:23, 23:33 või sinu arve poes on pidevalt 22.33. Kui Inglid hakkavad sulle märguandeid saatma konkreetsete numbritega, nende numbrite kombinatsioon on pidevalt üks ja sama, siis selle sees peitub väga suur sõnum.   Kas sa näed pidevalt number 2 ja 3 kombinatsioone ning need numbrid käivad alailma..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - NUMBER 3333 PÕHJALIKUM SELETUS

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

Inglid ümbritsevad meid igal pool ja kui sa oled vähegi rohkem avatud Inglite energiatele, siis nad abistavad sind läbi numbrite kombinatsioonide saatmise. See käib nii, et nad suunavad sinu mõtte ja pilgu täpselt õigel ajal kella vaatama. Näitavad liikluses olles sulle ühesuguseid auto numbrimärke või juhatavad tähelepanu täpselt ühesugustele maja numbritele. Sa hakkad ise märkama neid numbreid ja kui sa näed mõnda numbrit ning see jääb sinul kuidagi viisi kripeldama, siis see on märguanne sinu Inglitelt. Usu mind sa tunned ära, kui need numbrid saadetakse märkidena sinu ellu. 333..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - ISEENDA SÜNNIKUUPÄEVA NÄGEMINE

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Ingli sõnumid on seotud konkreetsete numbrite või numbrite kombinatsioonidega ning nende pideva nägemisega. Meie enda kaitseinglil, lisainglitel ja hingedel on oskus meiega suhelda läbi numbrite. Igal numbril on oma tähendus, numbrite taga peituvad salapärased sõnumid, mida just nemad meile meie abistamiseks ning toetamiseks saadavad. Ma olen eelnevalt kirja pannud väga paljude erinevate numbrite ja numbrikombinatsioonide kohta ning nende sõnumid sulle lahti seletanud. Kuid väga tihti on minu juurde tuldud küsimusega selle koha pealt, kus soovitakse, et ma seletaksin lahti selle, mid..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - 201

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Inglid saadavad meile pidevalt märguandeid ja kui Inglid on sinu juures sind parasjagu aitamas, siis sa võid hakata erinevaid korduma kippuvaid numbreid/numbrite kombinatsioone nägema. Inglid teevad meie ümber pidevalt tööd ja soovivad meiega suhelda. Numbrid on nende viis meile salajasi sõnumeid saata. Sina pead lihtsalt väga tähelepanelik olema ja need enda jaoks täpselt õigel hetkel ära tõlgendama.   Kui sa oled viimasel näinud igal pool number 201 või sa tundsid seda numbrit nähes, et see on sinu Inglite poolt sulle saadetud, siis nad soovivad sellega sulle edasi öelda..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - NUMBER 198

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Oled sa viimasel ajal väga tihti hakanud number 198 nägema, kas sind on kummitanud see number ja sa ei mõista, miks sa seda numbrit näed? Inglid hoiavad ühendust sinuga ja soovivad sulle läbi numbrite teateid edastada. Inglid kontakteeruvad meiega läbi numbrite ja numbrikombinatsioonide. Nendel on oskus enda mõtteid sulle läbi numbrite edasi saata, sina pead olema piisavalt tark, et neid märgata ja iseenda jaoks lahti seletada.   198 - Number 198 ei tule põhjendamatult sinu teele, see tuleb siis, kui Inglid annavad märku sulle, et sul on võimalik neid ka reaalselt näha..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - NUMBRITE 2 JA 1 PIDEV NÄGEMINE

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Olen eelnevalt kirja pannud selle kohta, mida tähendavad Ingli numbrid 1 ja 2 kombinatsioon 21, 212 ja 221 vormis. Täna seletan ma lahti kõik selle, miks sa pidevalt näed number 2 ja 1 kombinatsiooni. Miks Inglid alailma saadavad sulle märke kellaaja peal, milleks on 11:12, 12:12, 12.11 või sinu arve poes on pidevald 22.11. Kui Inglid hakkavad sulle märguandeid saatma konkreetsete numbritega, nende numbrite kombinatsioon on pidevalt üks ja sama, siis selle sees peitub väga suur sõnum.   Kas sa näed pidevalt number 2 ja 1 kombinatsioone ning need numbrid käivad alailma sinu..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - NUMBER 197

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 197 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellele ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või, et sa pead seda märkama. Kui num..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - NUMBER 1111 PÕHJALIKUM SELETUS

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

Inglid ümbritsevad meid igal pool ja kui sa oled vähegi rohkem avatud Inglite energiatele, siis nad abistavad sind läbi numbrite kombinatsioonide saatmise. See käib nii, et nad suunavad sinu mõtte ja pilgu täpselt õigel ajal kella vaatama. Näitavad liikluses olles sulle ühesuguseid auto numbrimärke või juhatavad tähelepanu täpselt ühesugustele maja numbritele. Sa hakkad ise märkama neid numbreid ja kui sa näed mõnda numbrit ning see jääb sind kuidagi viisi kripeldama, siis see on märguanne sinu Inglitelt. Usu mind sa tunned ära, kui need numbrid saadetakse märkidena sinu ellu. 1111 koosne..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - NUMBER 196

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 196 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellele ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või, et sa pead seda märkama. Kui num..

Loe lisa...

KORDUVAD INGLI SÕNUMID - MIDA SULLE SOOVITAKSE ÖELDA?

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Kui Inglid on sinuga kontaktis, siis nad hakkavad sinuga kõnelema läbi numbrite ja numbrikombinatsioonide. See on üks nende suhtlemise viise. Seda kõike sellepärast, et igal numbril on oma tähendus ja nad juhatavad sinu teele numbreid, et sa need enda jaoks lahti seletaksid. See on üks lihtsamaid viise, kuidas nad sinuni jõuavad. Seda sellepärast, et kui sa vähegi analüüsiksid, siis nende sõnum jõuaks kohale. Nad proovivad sinuga kontakti saada ka teistel viisidel, kuid numbrite kaudu saavad nad jutustada sulle pikemaid lugusi. Kui sa oled avatud Ingli numbrite nägemisele, sii..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - NUMBER 195

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 195 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellele ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või, et sa pead seda märkama. Kui numbrid on ko..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - NUMBER 194

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Kui sa oled viimasel ajal näinud number 194, siis kindla peale soovivad sinu Inglid sinuga ühendust võtta ja sulle tähtsat sõnumit edastada. Ükskõik, milliseid numbreid sa hakkad nägema, nendel kõikidel on oma tähendus olemas ja Inglid suudavad läbi numbrite meiega ühenduses olla. Seega, kui sa oled viimasel ajal mõnda konkreetset numbrit näinud, siis tõlgi see enda jaoks kiiresti ära, et sa saaksid end kaitsvate Inglite käest õigel ajal sõnumid kätte.   Kõik Ingli numbrid, mille ma olen eelnevalt kirja pannud, need leiad SIIT. 194 - "KÜLLUSE INGEL" Kui sa n..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - 193

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Kui sa oled viimasel ajal number 193 näinud, siis kindlapeale soovivad sinu Inglid sinuga ühendust võtta ja sulle tähtsat sõnumit edastada. Ükskõik, milliseid numbreid sa hakkad nägema, nendel kõikidel on oma tähendus olemas ja Inglid suudavad läbi numbrite meiega ühenduses olla. Seega, kui sa oled viimasel ajal mõnda konkreetset numbrit näinud, siis tõlgi see enda jaoks kiiresti ära, et sa saaksid end kaitsvate Inglite käest õigel ajal sõnumid kätte.   Kõik Ingli numbrid, mille ma olen eelnevalt kirja pannud, need leiad SIIT.   193 - Ennekõike, kui ..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - 192

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Oled sa viimasel ajal näinud konkreetseid numbrite kombinatsioone? Kui jah, siis sinu enda Inglid või sind kaitsvad hinged soovivad sinuga kontakti saada. Läbi numbrite oskavad Inglid meid aidata. Igas numbris on peidus salajane sõnum ja sina pead selle enda elu jaoks lahti analüüsima, sa pead oskama selle sobitada sellesse hetke, millal sa seda nägid. Inglid suhtlevad meiega ja paljud inimesed suudavad numbrite kaudu nendega suhtluses olla.   Kui sa oled viimasel ajal näinud number 192, siis selles peitub sinu jaoks väga kasulik sõnum. Kui sa oled näinud number 921, 2..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - NUMBER 190

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 190 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellel ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või, et sa pead seda märkama. Kui..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - NUMBER 189

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 189 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellele ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või, et sa pead seda märkama. Kui numbrid on kolm..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - NUMBER 187

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 187 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellel ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või et sa pead seda märkama. Kui num..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - NUMBER 186

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 186 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellele ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või, et sa pead seda märkama. Kui numbrid on kolm..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - NUMBER 185

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 185 või korduvalt hakanud seda numbrit igalpool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellele ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või, et sa pead seda märkama. Kui numbrid on kolme..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - NUMBER 184

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 184 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellele ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või, et sa pead seda märkama. Kui numbrid on ..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - NUMBER 183

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 183 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellele ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või, et sa pead seda märkama. Kui numbrid o..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - NUMBER 182

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 182 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellele ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või, et sa pead seda märkama. Kui numbrid on ko..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - NUMBER 1 JA 7 KOOS TEISTE NUMBRITEGA

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja üks nende suhtlemise viisidest on numbrite kombinatsioonide saatmine. Igal numbril on omad konkreetsed tähendused. Siia panen kirja kõik selle, mis tähendavad need kolm järjestikust numbrit, mille esimesteks numbriteks on 1 ja 7. Number 17 ja 171 leiad number 7 kombinatsioonide alt SIIT.  Numbrite kombinatsioone, mis on 3-kohalised, neid tuleb alati seletada järjest. Ehk kui sa näed 741, siis selle vastus ei ole sama, mille ma olen esimesena kirja pannud ehk 174. Numbrite järjekord on väga tähtis ja erinevad järjekorrad numbrit..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - NUMBER 1 JA 6 KOOS TEISTE NUMBRITEGA

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja üks nende suhtlemise viisidest on numbrite kombinatsioonide saatmine. Igal numbril on omad konkreetsed tähendused. Siia panen kirja kõik selle, mis tähendavad need kolm järjestikust numbrit, mille esimesteks numbriteks on 1 ja 6. Number 16 ja 661 leiad number 6 kombinatsioonide alt SIIT.  Numbrite kombinatsioone, mis on 3-kohalised, neid tuleb alati seletada järjest. Ehk kui sa näed 621, siis selle vastus ei ole sama, mille ma olen esimesena kirja pannud ehk 162.Numbrite järjekord on väga tähtis ja erinevad järjekorrad numbritele..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID 0, 00, 000 ja 0000

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

    Olen kirja pannud 1 kuni 9 Ingli sõnumid, nende kombinatsioonid ja juba olen jõudnud ka kolme erineva numbri kombinatsioone kirja panna. Küll aga on olemas ka Inglite sõnum, mis on seotud vaid 0-iga. Kõik teised numbrite kombinatsioonid, mille olen kirja pannud, leiad Inglite sõnumite alt SIIT.   Kui sa oled ennast tabanud viimasel ajal nägema 0, 00, 000 või 0000, siis lahenda see mõistatus kindlasti enda jaoks ära. Panen kirja kõigi nelja erineva 0 nägemise. Kusjuures sa pead seda teadma, et väga suur vahe on sellel, kas sa näed vaid ühte 0 või hoopis kahte 0. ..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - NUMBER 1 JA 5 KOOS TEISTE NUMBRITEGA

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

Kui sa oled viimasel ajal pidevalt näinud teatud numbrite kombinatsiooni, siis sellel on oma sügavam ja müstilisem tähendus. Olen eelnevalt kirjutanud ühe ja number nelja kombinatsioonid koos teiste numbritega, nagu näiteks 145 tähenduse ja 149 tähenduse. Siia on kirja pandud need kombinatsioonid, mis algavad 1 ja 5-ga. Kui sa näed pidevalt numbreid, siis sinu enda Inglid soovivad sulle sõnumeid jagada, et sa teaksid, mida nad soovivad sulle teada anda. Inglid kõnelevad läbi märkide ja numbrite kasutamine on üks nende võimalustest sind aidata. Siia olen kirja pannud kõik kolmekohal..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - NUMBER 1 JA 4 KOOS TEISTE NUMBRITEGA

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Kui sa oled viimasel ajal pidevalt näinud teatud numbrite kombinatsiooni, siis sellel on oma sügavam ja müstilisem tähendus. Olen eelnevalt kirjutanud ühe ja number kolme kombinatsioonid koos teiste numbritega, nagu näiteks 134 tähenduse ja 137 tähenduse. Siia on kirja pandud need kombinatsioonid, mis algavad 1 ja 4-ga. Kui sa näed pidevalt numbreid, siis sinu enda Inglid soovivad sulle sõnumeid jagada, et sa teaksid, mida nad soovivad sulle teada anda. Inglid kõnelevad läbi märkide ja numbrite kasutamine on üks nende võimalustest sind aidata. Siia olen kirja pannud kõik kolmek..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - NUMBER 1, 3 KOOS TEISTE NUMBRITEGA

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Kui sa oled viimasel ajal pidevalt näinud teatud numbrite kombinatsiooni, siis sellel on oma sügavam ja müstilisem tähendus. Olen eelnevalt kirjutanud ühe ja number 2 koos teiste numbrite kombinatsioonid, nagu näiteks 123 tähenduse ja 127 tähenduse. Siia on kirja pandud need kombinatsioonid, mis algavad 1 ja 3-ga. Kui sa näed pidevalt numbreid, siis sinu enda Inglid soovivad sulle sõnumeid jagada, et sa teaksid, mida nad soovivad sulle teada anda. Inglid kõnelevad läbi märkide ja numbrite kasutamine on üks nende võimalustest sind aidata. Siia olen kirja pannud kõik kolmekohal..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - NUMBER 1 KOOS KAHE TEISE NUMBRIGA

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Kui sa oled viimasel ajal pidevalt näinud teatud numbrite kombinatsiooni, siis sellel on oma sügavam ja müstilisem tähendus. Olen eelnevalt kirjutanud ühe konkreetse numbri nägemist, nagu näiteks ainult 7 või 77, 777 nägemise kohta ja olen ka kirjutanud kahe erineva numbrite kombinatsioonide kohta nagu näiteks, mida tähendab 23, 332, 2333 nägemine. Nüüd on nendel numbritel ring peal ja alustan kolmekohaliste numbrite kirja panemist. Kui sa näed pidevalt numbreid, siis sinu enda Inglid soovivad sulle sõnumeid jagada, et sa teaksid, mida nad soovivad sulle teada anda. Inglid kõnelev..

Loe lisa...

NUMBER 9 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

    Olen juba kirjutanud, mis tähendab, kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 9, 99, 999 ja 9999. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma annan teile väikesed vihjed, mis number 9 kombinatsioonid tähendavad. Neid numbreid saadab sinu Ingel näiteks auto numbri peal või hoopis kellaaja peal. Kui sa hakkad ühel hetkel pidevalt nägema näiteks number 998, siis on see ilmselge märk, et sinuga soovitakse ühendust võtta ja sulle midagi sellega ka teada anda, seega kui näed numbreid tihtipeale, mis on ühesugused, siis def..

Loe lisa...

NUMBER 9, 99, 999 JA 999 NÄGEMINE NING SELLE INGLITE SÕNUM

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

    Kui sind pidevalt kummitavad number 9 või 9999, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on midagi tähtsat sulle öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule. Sinu enda Inglid üritavad sinuga pidevalt kontakti saada ja numbrite nende poolt näitamine on üks viis sinuga suhtlemiseks. Panin siia kirja kõik selle, mida Inglid soovivad number 9-ga näidata sulle, seega kõige olulisem on see, et sa kuulaksid nende nõuandeid, kuna mida rohkem sa Inglitega suhtled, nende nõu kuulad ja selle järgi tegutsed või isegi vahel maha rahuned, kui see on ra..

Loe lisa...

NUMBER 8 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT

by in SÕNUMID INGLITELT, UUDISED .

  Olen juba kirjutanud, mis tähendab, kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 8, 88, 888 ja 8888. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma annan teile väikesed vihjed, mis number 8 kombinatsioonid tähendavad. Neid numbreid saadab sinu Ingel näiteks auto numbri peal või hoopis kellaaja peal. Kui sa hakkad ühel hetkel pidevalt nägema näiteks number 878, siis on see ilmselge märk, et sinuga soovitakse ühendust võtta ja sulle midagi sellega ka teada anda, seega kui näed numbreid tihtipeale, mis on ühesugused, siis defineeri nee..

Loe lisa...

NUMBER 8, 88, 888 JA 8888 NÄGEMINE NING SELLE INGLITE SÕNUM

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Kui sind pidevalt kummitavad number 8 või 888, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on midagi tähtsat sulle öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule. Sinu enda Inglid üritavad sinuga pidevalt kontakti saada ja numbrite nende poolt näitamine on üks viis sinuga suhtlemiseks. Panin siia kirja kõik selle, mida Inglid soovivad number 8-ga näidata sulle, seega kõige olulisem on see, et sa kuulaksid nende nõuandeid, kuna mida rohkem sa Inglitega suhtled, nende nõu kuulad ja selle järgi tegutsed või isegi vahel maha rahuned, kui see on rahustav sõnum,..

Loe lisa...

NUMBER 7 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Olen juba kirjutanud, mis tähendab kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 7, 77, 777 ja 7777. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma annan teile väikesed vihjed, mis number 7 kombinatsioonid tähendavad. Neid numbreid sa võid kella pealt näha, näiteks iga päev täpselt ühel ja samal ajal kella vaadates või isegi erinevate esemete peal neid numbreid nähes, näiteks 17:17 või 7:22 jne. Mida aeg edasi, seda rohkem tuleb minu poole küsimusi nende numbrite kohta ja nüüd on number 7 koos teiste numbritega teil siin: Esite..

Loe lisa...

NUMBER 7, 77, 777 JA 7777 NÄGEMINE NING SELLE INGLITE SÕNUM

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Kui sind pidevalt kummitavad number 7 või 77, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on midagi tähtsat sulle öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule! Panin siia kirja kõik selle, mida Inglid soovivad number 7-ga näidata sulle, seega kõige olulisem on see, et sa kuulaksid nende nõuandeid, kuna mida rohkem sa Inglitega suhtled, nende nõu kuulad ja sellejärgi tegutsed või isegi vahel maha rahuned, kui see on rahustav sõnum, seda rohkem nad hakkavad sind aitama. Seega ole alati tähelepanelik selle üle, mis sinu ümber toimub. Üldiselt number 7 ..

Loe lisa...

NUMBER 6 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Olen juba kirjutanud, mis tähendab kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 6, 66, 666 ja 6666. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma annan teile väikesed vihjed, mis number 6 kombinatsioonid tähendavad. Neid numbreid sa võid kella pealt näha, näiteks iga päev täpselt ühel ja samal ajal kella vaadates või isegi erinevate esemete peal neid numbreid nähes, näiteks 16:16 või 6:56 jne. Mida aeg edasi, seda rohkem tuleb minu poole küsimusi nende numbrite kohta ja nüüd on number 6 koos teiste numbritega teil siin: Esiteks ma s..

Loe lisa...

NUMBER 6, 66, 666 JA 6666 NÄGEMINE NING SELLE INGLITE SÕNUM

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Kui sind pidevalt kummitavad number 6 või 666, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on midagi tähtsat sulle öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule! Panin siia kirja kõik selle, mida Inglid soovivad number 6-ga näidata sulle, et kõige olulisem on see, et sa kuulaksid nende nõuandeid, kuna mida rohkem sa Inglitega suhtled, nende nõu kuulad ja sellejärgi tegutsed või isegi vahel maha rahuned, kui see on rahustav sõnum, seda rohkem nad hakkavad sind aitama. Seega ole alati tähelepanelik selle üle, mis sinu ümber toimub. Üldiselt number 6 sümbolis..

Loe lisa...

NUMBER 5 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

Olen kirjutanud, mis tähendab kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 5, 55, 555 ja 5555. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma annan teile väikesed vihjed, mis number 5 kombinatsioonid tähendavad. Neid numbreid sa võid kella pealt näha, näiteks iga päev täpselt ühel ja samal ajal kella vaadates või isegi erinevate esemete peal neid numbreid nähes, näiteks 11:15 või 5:53 jne. Mida aeg edasi, seda rohkem tuleb minu poole küsimusi nende numbrite kohta ja nüüd on number 5 koos teiste numbritega teil siin: Esiteks ma soovitan m..

Loe lisa...

NUMBER 5, 55, 555 JA 5555 NÄGEMINE NING SELLE INGLITE SÕNUM

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Kui sind pidevalt kummitavad number 5 või 5555, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on midagi tähtsat sulle öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule! Panin siia kirja kõik selle, mida Inglid soovivad number 5-ga näidata sulle, kõige olulisem on see, et sa kuulaksid nende nõuandeid, kuna mida rohkem sa Inglitega suhtled, nende nõu kuulad ja sellejärgi tegutsed või isegi vahel maha rahuned, kui see on rahustav sõnum, seda rohkem nad hakkavad sind aitama. Seega ole alati tähelepanelik selle üle, mis sinu ümber toimub. Üldiselt number 5 sümbolisee..

Loe lisa...

NUMBER 4 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Ma olen kirjutanud, mis tähendab kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema numbreid 4, 44, 444 ja 4444. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja need artiklid leiad SIIT ja SIIT. Täna ma sooviksin jagada teiega number 4 kombinatsioone ja anda teile vähegi vihjeid, mida Inglid sulle nendega üritavad öelda. Neid numbreid sa võid kella pealt näha, näiteks iga päev täpselt ühel ja samal ajal kella vaadates, näiteks 22:44 või 3:44 jne. Paljud jälgijad on minu postkasti kirju saatnud justnimelt nende numbrite pärast ja siin on sinu Ingli sõnumid: Esi..

Loe lisa...

NUMBER 4, 44 JA 444 NÄGEMINE NING SELLE INGLITE SÕNUM

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Kui sind pidevalt kummitavad number 44 või 444, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on midagi tähtsat sulle öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule! Panin siia kirja kõik selle, mida Inglid soovivad number 4-ga näidata sulle, kõige olulisem on see, et sa kuulaksid nende nõuandeid, kuna mida rohkem sa Inglitega suhtled, nende nõu kuulad ja sellejärgi tegutsed või isegi vahel maha rahuned, kui see on rahustav sõnum, seda rohkem nad hakkavad sind aitama. Seega ole alati tähelepanelik selle üle, mis sinu ümber toimub. Üldiselt number 4 sümbolisee..

Loe lisa...

NUMBER 3 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Ühes vanemas artiklis ma kirjutasin, mis tähendab, kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 3, 33, 333 ja 3333. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma sooviksin jagada teiega number 3 kombinatsioone ja anda teile vähegi vihjeid, mida Inglid sulle nendega üritavad öelda. Neid numbreid sa võid kella pealt näha, näiteks iga päev täpselt ühel ja samal ajal kella vaadates, näiteks 13:33 või 3.11 ajal jne. Paljud jälgijad on minu postkasti kirju saatnud justnimelt nende numbrite pärast ja siin on sinu Ingli sõnumid: Esitek..

Loe lisa...

NUMBER 3, 33 JA 333 NÄGEMINE NING SELLE MÜSTILINE SÕNUM SINULE

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

    Oled sa mõelnud, miks sa mõnel eluperioodil näed igal pool ainult number 3 või isegi mitmeid neid - see on müstiline sõnum sinu Inglilt. Panin sulle siia kirja kõik selle kohta, mida Inglid üritavad sulle number 3, 33 või 333 näidata. Juba see, et sa pidevalt oled hakanud nägema number 3 või mitmeid 3-sid, siis see viitab sellele, et Inglid tahavad sulle niiöelda "kaitset" ja öelda, et sa teaksid, et nad valvavad sind praegusel eluperioodil eriti palju. Erinevad 3 kombinatsioonid tähendavad ka erinevaid sõnumeid sulle sinu enda Inglitelt, mille ma ka hiljem kirja ..

Loe lisa...

NUMBER 2 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Ühes vanemas artiklis ma kirjutasin, mis tähendab, kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 2, 22, 222 ja 2222. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma sooviksin jagada teiega number 2 kombinatsioone ja anda teile vähegi vihjeid, mida Inglid sulle nendega üritavad öelda. Neid numbreid sa võid kella pealt näha, näiteks iga päev täpselt ühel ja samal ajal kella vaadates, näiteks 22.12 või 2.44 ajal jne. Paljud jälgijad on minu postkasti kirju saatnud justnimelt nende numbrite pärast ja siin on sinu Ingli sõnumid: Esit..

Loe lisa...

NUMBER 1 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT

by in SÕNUMID INGLITELT .

Ühes vanemas artiklis ma kirjutasin, mis tähendab, kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 1, 11, 111 ja 1111. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma sooviksin jagada teiega number 1 kombinatsioone ja anda teile vähegi vihjeid, mida Inglid sulle nendega üritavad öelda. Neid numbreid sa võid kella pealt näha, näiteks täpselt kella iga päev vaadates ühel ja samal ajal kella 12.12 või 17.17 ajal. Paljud jälgijad on minu postkasti kirju saatnud justnimelt nende numbrite pärast ja siin on sinu Ingli sõnumid. Esiteks ma soovitan ..

Loe lisa...

NUMBER 2 NÄGEMINE JA SELLE MÜSTILINE SÕNUM SINULE

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Oled sa mõelnud, miks sa mõnel eluperioodil näed igal pool ainult number 2 või isegi mitmeid neid - see on müstiline sõnum sinu Inglilt. Kõige suurema tähendusega on loomulikult number 1 nägemine, millest ma ka oma eelmises Inglite artiklis kirjutasin ja nüüd panen kirja kõik selle kohta, mida Inglid üritavad sulle number 2, 22 või 222 näidata. Juba see, et sa pidevalt oled hakanud nägema number 2-te või mitmeid 2-sid, siis see viitab sellele, et Inglid tahavad sulle nii-öelda "lohutust" näidata ja öelda, et sa end vaos hoiaksid. Erinevad 2 kombinatsioonid tähendavad ka erine..

Loe lisa...

NUMBER 1 NÄGEMINE JA SELLE MÜSTILINE SÕNUM SINULE

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kui oled hakanud viimasel ajal nägema nii kella peal, kui ka erinevates kohtades number 1, 11, 111 või 1111 kombinatsiooni, siis see artikkel võib sulle väga kasulik olla, kuna neid märke ei näe sa mitte niisama, vaid sellel on palju olulisem ja suurem tähendus sinu tuleviku jaoks. Need, kes sulle märke toovad, on sinu enda kaitseinglid, kes sind valvavad ja nendel on oskus sinu mõtteid, pilku ning tähelepanu suunata asjadele, et sa loeksid nende sõnumeid. On inimesi, kes oskavad "kuulda", mis inglid räägivad, aga enamus meist ei pane neid tähele. Siis inglitel aga on oskus läbi..

Loe lisa...
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja