KÜÜNLAALUSED

Küünlaalus on mugavaks küünla põletamise võimaluseks. Kristallidest valmistatud küünlaalused on väga mitmekülgse kasutamise võimalusega, andes sulle lisaks küünla erilisele väele ja kristalli energiat edasi. Kristallidest valmistatud küünlaalustel on igal ühel enda eriline mõju olemas, vastavalt sellele, millisest kristallist on küünlaalus valmistatud.


Küünal võimendab kristalli energiat ja aitab selle kristalli väel tervendavat energiat edasi anda. Kristallidest valmistatud küünlaaluseid kasutatakse kodu energia tervendamiseks ja konkreetsete energiate võimendamiseks. Soovitan kindlasti lugeda iga erineva kristalli väe kohta, kui seda küünlaalusena kasutada. Küünlaaluseid võib kasutada ka kontoriruumides.


Kristallidest valmistatud küünlaaluste sees on soovitatav põletada valget küünalt. Küünal panna põlema enne seda, kui küünal küünlaaluse sisse panna. Kindlasti ei tohiks tikuga küünlale tuld anda siis, kui küünal on juba küünlaaluse küünla pesa sees. Sellisel juhul võid sa kogemata tiku leegiga küünlaalust rikkuda.


Kristallidest valmistatud küünlaaluseid ei pea spetsiaalselt energeetiliselt puhastama, kui sa aeg-ajalt põletad selle lähedal Salveid, Palo Santot või erinevaid viirukeid.AMETÜST

95.00€

AMETÜST

72.00€

AMETÜST

95.00€

APOFÜLLIIT

189.00€

APOFÜLLIIT

149.00€

FLUORIIT

129.00€

MÄEKRISTALL

79.60€

MÄEKRISTALL

69.00€

MÄEKRISTALL

49.00€

MÄEKRISTALL JA ROHELINE FLUORIIT

149.00€

OONÜKS-MARMOR

8.90€

ORANŽ KALTSIIT

36.00€

ROOSA KVARTS

43.00€

ROOSA KVARTS JA MÄEKRISTALL

149.00€

SELENIIT

24.90€

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja