La Tene käekett ELU ON ILUS

  • 19.90€

Toote detailid

  • Mudel: ELU ON ILUS
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene käekett ELU ON ILUS on loodud kolmest erinevast kristallist, mis aitavad sul tuju üleval hoida. See käekett on loodud Ametriinist, Lepidoliidist ja väikestest Hematiidi pärlitest. Nende kolme kristalli ühine vägi aitab sul näha ja tunda seda, kui ilus võib elu olla.


- Elu on ilus, kui sa suudad elus ilusaid ja positiivseid asju näha. Oleneb täpselt sellest, kuidas sa ellu suhtud. Nende kolme kristalli ühine vägi aitab sul väga positiivselt suhtuda kõigesse, mis sinu elus eksisteerib.


- Ametriin on tuntud enda positiivsete omaduste poolest. Ametriin on Ametüsti ja Tsitriini kombinatsioonist tekkinud kristall. Kristall, mis kannab nende kahe mõlema häid omadusi endas.


- Ametriin aitab sul tuju üleval hoida, sind optimistlikumaks muuta. Lepidoliit on see kristall, mis leevendab negatiivseid mõtteid ja melanhoolset meelt. Koostöös nende kahe kristalliga, aitavad need sul vabaneda kurbusest ja negatiivsusest, asendades selle hoopis rõõmsameelsusega.


- Hematiit kaitseb sind kurbuse eest ja annab teisele kahele kristallile jõudu juurde, et need sind saaksid täielikult aidata.


Võid kanda koos teiste positiivsust ja optimismi süstivate kristallidega.


Seda käeketti on soovitatav laadida Kõrberoosi geoodi peal ja puhastada üks-kaks korda kuus Kummeli viirukiga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, ELU ON ILUS, la tene, la tene elu on ilus, amteriin, lepidoliit, hematiit

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja