La Tene käekett IMMUUNSUS

  • 16.80€

Toote detailid

  • Mudel: IMMUUNSUS
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene käekett IMMUUNSUS on universaalne tervendaja ja väeese, mis sobib üleüldise tervise hoidmiseks ning parandamiseks. Immuunsuse ehtesse olen pannud kolm erinevat kristalli, mis kõik on tervisele väga kasulikud. Ennekõike on siin väeehtes Verekivi, mille kõrval mitmed silindri kujulised Bretšastunud Jaspised ja väikesed Hematiidid.


Väeese on kokku loodud spetsiaalse ehte kummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks.


- Nende kolme kristalli kooslus annab sulle head tervist. Need on tervist kaitsva toimega kristallid, mis takistavad sul haigestumist ja turgutavad sinu tervist siis, kui seda kõige enam on vaja.


Kolm tervise kristalli aitavad sul haigusest terveneda, mis sinu kehas eksisteerib ja need kristallid blokeerivad ka haiguste edaspidist teket. Sellepärast on selle väeehte nimeks saanud Immuunsus.


- Verekivi tugevdab ja turgutab sinu verd ning veresoonkonda. Sellepärast on Verekivi ka sellise nimega nagu Verekivi. Lisaks vereringe turgutamisele, on Verekivi ka väga hea üleüldine tervendaja ja tervise hoidja.


- Bretšastunud Jaspis aitab sinu keha sees oleva haiguse välja tuua ja seda tervendada. Aidates ka väga sügavale juurdunud probleemile lahenduse leida. Turgutab tervist ja hoiab seda edaspidiste haigustegurite eest kaitstuna.


- Hematiit on üks universaalsemaid keha tervendajaid. Kaitseb kõikide erinevate haiguste eest ja kombinatsioonis Verekivi ning Bretšastunud Jaspisega suudab see immuunsust tugevdada.


Kuna tegemist on füüsilise keha tervendajaga, siis tuleks seda ehet kindlasti igapäevaselt öösiti geoodil laadida. Sellele väeehtele sobib kõike enam Vanadiniit Bariit geood, mis suudab nende kolme kristalli ühist väge taastada. Puhasta ühel korral kuus rituaalitaime suitsuga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, IMMUUNSUS, la tene, la tene immuunsus, la tene käekett, tervendaja, verekivi, bretšastunud jaspis, hematiit

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja