La Tene juukseehe VALGUSTAJA

  • 13.90€

Toote detailid

  • Mudel: VALGUSTAJA
  • Saadavus: Laos


"VALGUSTAJA"  juukseehe on valmistatud kahest kristallist, milleks on Mäekristall ja üks suurem lihvimata Ametriin. Juukseehe on kokku pandud 925 hõbeda kinnitustega.

Juukseehet kantakse ülemiste Tšakrate lähedal, mis seetõttu ka mõjutavad kõige enam Kolmandat Silma ja Kroontšakrat. "Valgustaja" annab kandmise ajal edasi sulle järgmist:

- Ametriin on peamine kristall, mis selles juukseehtes selle kandjale jõudu annab ja Mäekristalli on siin väga palju, et Mäekristall aitaks Ametriini energial selle kandja Aurasse jõuda. Mäekristall võimendab ja mitmekordistab Ametriini jõudu.
- Juukseehe on eriti kasulik neile, kes soovivad enda intuitsiooni arendama hakata ja see oleks heaks alguseks, kuna Ametriin aitab vabastada intuitiivseid blokke ning suunata õigele spirituaalsele teele.
- Väeese aitab ise aru saada, mis viisi arendada enda spirituaalsust, kas siis valmistada maagiaid, kas pendeldada, kasutada oraakli kaarte või mediteerimisega alustada. "Valgustaja" juukseehe on kasulik ka neile, kes on kristallimaailmaga tuttavad, kuna see väeese aitab hoida stabiilset intuitiivset arengut ja ei luba tagasilöökidel tulla.

Väeeset lae Mäekristall geoodil ja puhasta Salvei rituaalitaime suitsu või Sandlipuu viiruki/õli/küünla kõrval.
Tehniline
Mõõdud Ripatsid on ca 3 cm ja 2 cm pikad

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, juukseehe, VALGUSTAJA, tooted

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja