La Tene juukseehe AMETÜST

  • 12.90€

Toote detailid

  • Mudel: AMETÜST
  • Saadavus: Laos


"AMETÜST" JUUKSEEHE on valmistatud 925 hõbedast koos Ametüstiga.


See juukseehe on kokku pandud ühest maailma kõige populaarsemast intuitsiooni, selgeltnägemise, rahu ja spirituaalsuse kristallist.
Juukseehte kandmisel mõjutavad kõige enam need kristallid kolme viimast Tšakrat, milleks on Kurgu-, Kolmanda Silma ja Kroontšakrat. Nende Tšakrate lähedal olles aitab "Ametüsti" juukseehe tuua järgmist:

- Ametüst aitab leevendada stressi ja eriti kasulik on see pingete eemaldamisel. Ametüsti juukseehe toob hea une, aitab takistada ülemõtlemist või erinevatele asjadele ülereageerimise.

- Ametüst on üks violetse valguse kristallidest, mida kasutatakse spirituaalse energia tõstmiseks Auras. Ametüsti kandes aitab see muuta sind intuitiivsemaks, tugevdada visioone ja kiirendab ükskõik millist spirituaalset ettevõtmist. Olgu siis selleks pendeldamise, meditatsiooni või Oraakli kaartide ladumise õppimine.

Puhastage Lavendli essentsi õli/küünla/viiruki või Lavendli rituaalitaime suitsuga. Laadige seda aeg-ajalt Ametüst geoodil.
Tehniline
Mõõdud Ripatsite pikkus ca 2 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, juukseehe, AMETÜST, tooted

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja