La Tene kõrvarõngad ANGELIIT

  • 26.60€

Toote detailid

  • Mudel: ANGELIIT kõrvarõngad suletud kinnitusega
  • Saadavus: Laos


ANGELIIT on Inglite kristall ja selle reedab ära ka juba selle kristalli nimi, mis on Inglise keelsest sõnast "Angel" ehk Ingel. Angeliit on seotud Inglimaailmaga niivõrd, et see on üks tugevamaid kristalle, mida kasutatakse Inglitega kõnelemisel. Kõikidel elavatel on oma kaaslashing, kellel ei ole füüsilist keha ja Angeliit on maapealne kontakt sinu ja tema vahel. Angeliiti kandes aitad sa luua enda isiklikule Inglile portaali, mille kaudu on tal lihtne sind kätte saada ja kõnetada. Piisab juba sellest, et Angeliidi kristallid sind ümbritsevad, et Inglid saaksid lihtsamini sinuga kontakti astuda. Inglid on need, kes meile sõnumeid, märke ja õpetusi toovad. Kui sul on oskus neid kuulata, siis sinu elu müsteeriumid lahenevad kiiremini ja sa saad täpselt aru, miks mõni asi sinuga juhtub. 

Angeliit pärineb ja seda kaevandatakse peamiselt Saksamaalt, Poolast, Liibüast, Mehhikost ja Egiptusest. Need on need piirkonnad, kus Angeliit maapõues pesitseb ja kus on võimalik neid kaevandada. 

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

ANGELIIDI MAAGILINE MÕJU kõrvarõngastena:

- Angeliit on seotud Inglitega suhtlemisega, nendele sõnumite edastamisega ja nendepoolsete sõnumite kinni haaramisega. Kui sa kannad Angeliidi kõrvarõngaid, siis sellega sa avad enda meeled Inglite sõnumite jaoks.

- Kristall, mis avab sind kõnelema teemadel, millest on raske rääkida. Kui sa oled Angeliidi kristalli juba tükk aega kandnud, siis sa võid märgata, kuidas sa oled avameelsem ja suudad rääkida asjadest, mis sulle ennem on haiget teinud.

- Kanna Angeliidi kõrvarõngaid, kui sa soovid õppida astroloogiat. Angeliit aitab rohkem mõista, kuidas luua seoseid ja kuidas tõlgendada erinevaid astroloogilisi märke. See on neile, kes soovivad enda või teiste jaoks need teemad selgeks teha.

- Suurendab telepaatilist tunnetust ja oskust. Esmalt hakkab see õpetama sind enda lähedaste emotsioone kuulama ja seejärel hakkad tajuma tema tundeid, soove ning palju muud müstilist. Telepaatia saab eksisteerida armastatud inimeste vahel.

- Angeliit Kroontšakra ja Kolmanda silma kohal aitab suurendada kaastundlikkust, tolerantsust ja lahkust. Kanna seda kristalli kõrvarõngastena, et endas selliseid iseloomu omadusi välja tuua ja neid võimsamaks muuta.

- Kui sa soovid läbi Angeliidi Inglitega kontakti saada ja Inglite teemat enda elus veelgi rohkem arendada, siis kanna samal ajal ka Serafiniidi, Seleniidi ja Ingli Aura kristalli. Teine võimalus on luua Inglite kristallide komplekt enda magamistuppa.

RAVITSEMINE

Angeliidi ravitsemise eesmärgil on väga kasulik siis, kuna see annab meie kehale järgnevat:

- Madal hemoglobiini tase, vere hüübimis probleemid, aneemia, peavalud (mis on tingitud füüsilisest probleemist), ärevushäire, kaotusvalust tekkinud stress, kaasasündinud hingamisteede probleem (aitab karmaatilisest probleemist vabastada pikaajalisel kandmisel).

- Mina soovitan Angeliiti kanda ka siis, kui on läbi elatud nii-öelda kokku kukkumist, südameoperatsioonil tulnutel või nendel, kes on mõne ime läbi mingisugusest raskest haigusest või õnnetusest pääsenud. Angeliit kaitseb neid selle eest, et selline olukord uuesti ei tekiks ja annab selle kandjale mõista "miks nii juhtus, mis oli selle põhjus, mida sooviti sulle sellega mõista anda jne".

SODIAAK

Tähemärgilt on Angeliit VEEVALAJATE hingerahu ja Inglitega kontakteerumise kristall. Lisaks sellele mõjub Angeliit väga hästi NEITSITELE, kes on sündinud ajavahemikus 25. - 27. august. See on nende Inglite kristall, mis aitab ka kaitseingliga kontakteeruda.

Tähemärgi kristalle võivad kõik tähemärgid kanda, aga teatud tähemärkidele mõjuvad need lihtsalt kiiremini kui teistele.

Angeliidi kristalli soovitan ma laadida Tselestiit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega. Kui on soov, võid oma kristallehteid ka Kadaka suitsuga puhastada.
Tehniline
Mõõdud Pärl 10 mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, tooted, ANGELIIT, la tene, la tene angeliit, kõrvarõngad, angeliit kõrvarõngad, hõbe, madal hemoglobiini tase, peavalu, aneemia, rahu, kaastunne, tolerantsus, inglid, astroloogia, inglite märgid, telepaatia

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja