La Tene kõrvarõngad ARMASTAV INTUITSIOON

  • 27.70€

Toote detailid

  • Mudel: ARMASTAV INTUITSIOON
  • Saadavus: Laos


La Tene kõrvarõngad "ARMASTAV INTUITSIOON" on kokku loodud kahest kristallist. Aqua Aura on väga tugevatoimeline intuitsiooni kristall, mis on nendes kõrvarõngastes sinaka läikega kristall. Roosa Kvarts on armastust toova toimega kristall, mis on roosat värvi. Kõrvarõngad on valmistatud 925 hõbedaga.

- Kõrvarõngad on valmistatud intuitsiooni tugevdamiseks ja mitte ainult intuitsiooni, vaid armastuse ning suhete teemalise informatsiooni saamiseks.

- Aqua Aura on üks võimsamaid intuitsiooni tugevdamise kristalle ja Roosa Kvarts on üks tugevamaid armastuse kristalle. Kui need kaks kristalli kokku panna, siis need aitavad sul suhtes väga intuitiivne olla.

- Aitab sul leida selle "õige" inimese üles, aidates hingesugulast leida ja mõista, kes sinu armastust väärib.

- Abistab suhtes oleval naisel enda kaaslase suhtes olla mõistev ja mõista tema tundeid.

Öösiti hoia neid kõrvarõngaid Ingli Aura Kvarts geoodil, et need kristallid saaksid enda väge uuendada. Puhasta aeg-ajalt Kaneeli viiruki või Palo Santo suitsuga.
Tehniline
Mõõdud Ripatsi pikkus on ca 2 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, ARMASTAV INTUITSIOON, tooted, kõrvarõngad, la tene kõrvarõngad, la tene, armastus, intuitsioon, la tene armastav intuitsioon, aqua aura, roosa kvarts, hõbe, 925 hõbe

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja