La Tene kõrvarõngad BARÜÜT

  • 25.20€

Toote detailid

  • Mudel: BARÜÜT suletud kinnitusega
  • Saadavus: Laos


BARÜÜT on astraalrännaku kristall, mille kõige võimsamaks omaduseks on aidata sind avada väga müstilisele elu poolele ning näidata sulle seda, mida hing on võimeline kogema. Barüüt hakkab tavaliselt sellepärast sulle meeldima, kui sinu Kroontšakra hakkab vaikselt tööle asuma ning sulle unenägudes vastuseid jagama. Siis hakkab Barüüt meeldima ja see on märk sinu alateadvuse poolt, et sul on vaja neid nägemusi seletama asuda.

Barüüdi tavaliseks värvuseks on heleoranž-tumeoranž kuni pruunikas oranž. Barüüdile on iseloomulikuks tooniks ka laigud, jooneline tekstuur ning erinevad värvide varjundid ühes ning samas kristallis. Barüüdi peamiseks kaevanduspiirkonnaks on Rumeenia, Suur Britannia ja Venemaa.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

BARÜÜDI MAAGILINE MÕJU kõrvarõngastena :


- Eriliselt kasulik on Barüüt siis, kui seda kristalli kõrvarõngastena kanda. See aitab avada ülemisi Tšakraid ja aitab inimesel endal spirituaalsetele energiatele tundlikumaks muutuda. Mis omakorda aitab arendada erinevaid spirituaalseid andeid, intuitsiooni ja visiooni taju.


- Barüüt on kristall, mis suurendab visioonide nägemist ka inimestel, kellel ei ole selgeltnägemise annet. Visioone võib näha igaüks, kes arendab end spirituaalsel viisil ja kes teeb seda ilma ahne emotsioonita. Ahnus pidurdab visioonid ehk spirituaalne areng peaks alati toimuma samm-sammlt ning vaikselt. Inimesed, kes soovivad areneda ülima kiirusega, nendel lukustab läbi ahnuse visiooni taju.

- Kanna Barüüti selleks, et end energiatele tundlikumaks muuta ja see on ülimalt kasulik kristall neile, kes soovivad enda unenägusid mäletada. Üleüldse on see peale Larimari üks tugevamaid kristalle, mida võiksid kasutada siis, kui soovid enda unenägusi lahti seletada, mõista ning detailselt hommikul ka mäletada. On eriliselt kasulik unenägude seletamisele. Minu kirjutatud unenägude seletajad leiad SIIT.

Barüüt aitab sul unenägusi enda jaoks seletada nii, et sa ise suudaksid seoseid leida reaalse elu ja unenäo vahel. Lisaks soovitan kasutada samal ajal enda unenäo kristallide keskel Larimari ja unenäopüüdja küljes
Barüüdi
päikeseratast.

- Barüüt on astraalrännaku kristall, mis avab sinu meeled unes astraalrännaku nägemisele. Selleks, et see nii toimiks, siis soovitan seda kristalli kanda igal Täiskuu või Noorkuu päeval. Sellel samal päeval Barüüti kandes avad sa enda meeled spirituaalsetele kogemustele.

Kanna seda nii, et Täiskuu või Noore kuu päeval hoiad seda kaelas ning samal öösel padja all. Nii iga kord kaks päeva kuus ja seda kõike väga pika aja vältel. See on kristalli teraapia, mida sa saad iseendale teha. Selle teraapiaga avad sa end astraalrännakule. See võtab küll aega, kuid see avab sinu meeli.

Seda kõike peab sellepärast tegema kaks korda kuus, kuna nendel kuu faasidel on inimese hing kõige enam avatud astraalrännaku nägemisele. Senikaua, kuni sa seda kristalli ei kanna, siis hoia seda enda voodi kõrval või magamistuppa loodud astraalrännaku kristallide peal. Seal Barüüt viib end võimsasse koostöösse teiste kristallidega.

- Barüüt on kristall, mis aitab sul enda kallimaga paremini läbi saada. Barüüt ühendab sind ja teda ning aitab pidevatest tülitsemistest ning riidudest lahti saada. Kanna Barüüti senikaua, kuni teie suhe muutub paremaks. Kui te mõlemad soovite üksteisega paremini läbi saada, siis on hea, kui te mõlemad kannate Barüüti samal ajal.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL Kanna Barüüti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Vaimsed haigused, skisofreenia, pimeduse hirm, üksilduse hirm, erinevad foobiad, alkoholi sõltuvus, sõltuvused, luupainajate nägemine, asjade ette kujutamine, põhjendamatud hirmud

KROONTŠAKRA

Barüüti on väga kasulik talismanina kaelas kanda, seda sellepärast, et see avab ülemisi Tšakraid. Kui Kroontšakra ei ole korras, siis unenägude nägemine on joo-joo efektiga. Ehk kord näed und, kord mitte ja sa ei oska ka enda unenägusi lahti seletada. Barüüt aitab sind selle probleemi juures.
 
SODIAAK Tähemärgilt toob kõige enam unistuste täitumist Barüüt VEEVALAJATELE, aidates neil enda unistuste poole püüelda ning keskenduda sellele, mida nad enda ellu soovivad. Barüüt avab tee unistuste täitumiseni ja loob unistavale Veevalajale võimalusi elus õnne nautida.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Barüüdi kristalli soovitan ma laadida Ingli Aura geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaime suitsuga.

Tehniline
Mõõdud pärl ca 10 mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: La Tene kõrvarõngad BARÜÜT, La Tene, Ehted, hõbe, astraalrännak, unenäod, unenägude seletamine, suhtlemine, läbisaamine, kroontšakra, soovide soovimine, foobia, pimeduse hirm, üksilduse hirm, sõltuvus, vaimsed haigused

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja