La Tene kõrvarõngad DUMORTJERIIT

  • 29.60€

Toote detailid

  • Mudel: DUMORTJERIIT suletud kinnitusega kõrvarõngad (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos


DUMORTJERIIT on julguse, iseseisvuse ja tarkuse kristall. Dumortjeriit on tumesinine või sügavsinine kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril. Dumortjeriit on seotud ka hingede maailmaga, mis tähendab seda, et sellel kristallil on oskus kaitsta selle kandjat pimedate jõudude eest.


Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

DUMORTJERIIDI MAAGILINE MÕJU kõrvarõngastena :

- Suurendab enesekindlust, oskust probleemidega silmitsi seista ja neid kohe lahendama asuda.

- Soodustab õppimist, tugevdab mälu, aitab keskenduda ja eriti kasulik on see pikaajaliste või raskete õpingute toetamiseks.

- Aitab neid, kes soovivad end järjepidevalt spirituaalselt arendama hakata. Dumortjeriit aitab keskenduda sellele eesmärgile ja mitte "pendeldada" spirituaalse/materiaalse maailma vahel. Dumortjeriit aitab nende kahe maailma vahele luua kuldse kesktee ja harmoonia.

- Kaitseb pimedate jõudude eest ja see on kasulik siis, kui inimene tunneb, et "keegi" jälgib teda pidevalt. Kaitseb deemonite Aurasse jõudmise eest. Kui deemon jõuab sinu Aurasse, siis ta toob kaasa agressiivsuse, alkoholismi või mõne teise sõltuvushaiguse.

- Avab Aura kiiremale spirituaalsele muutmisele, mis tähendab seda, et Dumortjeriit aitab kiiremini halbadest või ebatervislikest harjumustest lahti lasta.

- Kandke magamise ajal, kui soovite kiirendada astraalrännakusse jõudmist.

- Töö kristallina sobib Dumortjeriit neile, kelle tööks on tööde juhatamine, organiseerimine ja käskluste edastamine. Dumortjeriit toob head tööõnne ja aitab kiireid lahendusi leida.

- Dumortjeriit on kristall, mis aitab sinu ellu suuri muudatusi tuua. Kui sa tunned, et sa soovid täielikult enda elu muuta, enda suhtumist millesegi muuta ja end uue parema isiksuse poole viia, siis Dumortjeriit aitab sul seda teha. See on muutuste kristall, mis aitab sul paremaks inimeseks saada.

- Dumortjeriit on telepaatia kristall, millel on oskus avada sinu telepaatilisi meeli. Telepaatiat aitab Dumortjeriit edendada nende hingedega, kellega on meil siin elus väga sügav side. Telepaatia saab üldiselt areneda hingesugulaste ja perekonna liikmete vahel. 

- Dumortjeriidi kristalli kanna koos Ametüstiga, kui sa soovid kiiremini ja tõhusamalt õppida energiaid tunnetama. Nende kahe kristalli vägi toob märkide nägemist, oskust pendlit kasutada ja oskust iseendale kaartidega ennustamist.

RAVITSEMINE

Dumortjeriit ravitsemise eesmärgil on väga kasulik siis, kui soovite lahti saada mõnest sõltuvushaigusest, pidevast iiveldamisest (sobilik rasedatele või haigusnähtude juurde, kus on pidev süda paha olek), epilepsiast ja päikesepistest. Kuna Dumortjeriit on päikesepiste ära hoidmisel väga hea, siis soovitan neid kõrvarõngaid kanda soojamaa reiside ajal.

SODIAAK

Dumortjeriidi ehted mõjuvad kõige enam LÕVIDELE, aidates Lõvile tuua kohusetundlikust ja ettevaatlikust. Samuti võtab ka NEITSI Dumortjeriidi mõju endasse aga hoopis kiiremini selle spirituaalsed võimed.

Tähemärgi kristalle võivad kõik tähemärgid kanda, aga teatud tähemärkidele mõjuvad need lihtsalt kiiremini, kui teistele.

NUMEROLOOGIA


Kõik, kes on sündinud 7. kuupäeval, nende õnne talismaniks ehk kristalliks on Dumortjeriit. Dumortjeriit aitab stressi leevendada, pinget maandada, ülemõtlemist pidurdada ja samas on see ülihea kristall analüüsimise ning mõttetegevuse parandamiseks. Aidates ära blokeerida negatiivsed ja hirmuga seotud mõtted. Asendades need väga heade ideede ja avastamistega. See on heaolu kristall kõigile, kes on sündinud ükskõik, millisel kuul 7. kuupäeval. Dumrotjeriit toob head õnne ja oskust enda elu hästi ning edukalt elada.


Dumortjeriit on Koera aastal sündinute õnne talisman. See aitab Koerale omast närvilisust maandada ja aitab tal iseendas selgusele jõuda. Lisaks sellele aitab Dumortjeriit tuua häid ideid ja ka motivatsiooni nende teostamiseks. Dumortjeriit tugevdab Koera intuitsiooni.

Tehniline
Mõõdud Pärli suurus on ca 12 mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: La Tene, DUMORTJERIIT, Ehted, La Tene kõrvarõngad, hõbe, julgus, tarkus, õppimine, deemon, sõltuvushaigus, spirituaalsus, intuitsioon, lõvi, neitsi, enesekindlus, probleemide lahendamine, astraalrännak, tööde juhataja, päikesepiste, epilepsia, iiveldus, rasedus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja