La Tene kõrvarõngad BOTSWANA AHHAAT

  • 29.90€

Toote detailid

  • Mudel: BOTSWANA AHHAAT suletud kinnitusega kõrvarõngad
  • Saadavus: Laos


BOTSWANA AHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, mis on üldiselt hallikat tooni, aga leidub ka roosat tooni Botswana Ahhaati. Botswana Ahhaadile on iseloomulikud selle jooned, mis meenutavad rannaäärt või merelaineid. Botswana Ahhaat on Kaltsedonide perekonnast, mis omakorda on üks Kvartsi liikidest. Botswana Ahhaat tekkis Maa peale pea 190 miljonit aastat tagasi vulkaanist tulnud laava kivistumisel.

Botswana AhhaaT on väga sõbraliku energiaga kristall, mille põhilisteks omadusteks ongi emotsionaalse pinna tervendamine, sõprade ellu toomine, kriitika talumine ja hingerahu tagamine. Peale emotsionaalse töö oskab Botswana kaitsta ka autoõnnetuste ja teiste ohtude eest.

Kui Botswana Ahhaadi kristallil on joontega moodustunud silma kujutis, siis see talisman on veelgi erilisem. See silm on kaitse sümbol, mis annab märku, et see Botswana Ahhaat on võimeline väga suurt kurjust ära hoidma.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.


BOTSWANA AHHAADI MAAGILINE MÕJU kõrvarõngastena:

- Botswana Ahhaadi kõrvarõngad on eriliselt kasulikud just selleks, kui sa soovid selle kristalli käest saada energiat, mis mõjutab sinu mõttetegevust. Seda sellepärast, et Botswana Ahhaat suudab Kolmanda Silma läheduses just neid energiaid sulle kõige enam edasi saata.

-  See on kristall, mis aitab sul keskenduda ja eriliselt kasulik on see neile, kes tegelevad mediteerimisega. Botswana Ahhaat aitab meditatsiooni seisundisse minna, keskenduda ning enda mõtted selgeks teha. Eriti hästi toimib Botswana Ahhaat just sellisel viisil siis, kui seda kristalli kanda kõrvarõngastena.

- Kasulik kristall sulle, kui sa soovid enda hinge rohkem mõista. Aru saada, miks sa mida teed, miks sa mida tunned ja kus kohast tulevad need emotsioonid. Eriliselt kasulik sulle, kui sa ei mõista iseennast.

- Botswana Ahhaati kanna sellel hetkel, kui sul on vaja väga palju head õnne. Seda kristalli kasutatakse loto mängimise ajal, selle soetamise hetkel ja siis, kui valitakse iseendale sobilikke numbreid. Botswana Ahhaat on ka selline, et see aitab likvideerida rahaahnuse ning muudab rahasse suhtumise paremaks.

- Botswana Ahhaat aitab sul elus muudatusi ette võtta või muudatusi ellu kutsuda. Botswana Ahhaati kandes hakkad sa ise soovima enda elu muuta ja seda vaid paremuse poole. Soovitan sul enda kõrvarõngastest kinni hoida samal ajal, kui soovi teele saadad. Nii sa ühendad enda soovi selle kristalli sisse.

- Botswana Ahhaat on kristall, mis aitab lahti saada pidevast lapseootele jäämise mõttest. Kui naine keskendub liialt palju sellele, et ta peaks lapse saama ja tekib kinnisidee, siis see on naise emotsionaalsele kehale väga kahjulik. Paljud ei jää selle tõttu ka rasedaks, kuna nad sunnivad enda meeli liialt takka. Botswana Ahhaat aitab mõista, mis on hingede rändamise seadus ja ka seda, et elul ei tohiks sundida tekkimast. See peaks olema loomulik protsess. Aitab lahti saada kinnisideelisusest, mis on seotud rasedaks jäämisega.


RAVITSEMINE Botswana Ahhaadi ravitsemise eesmärgil on väga kasulik siis, kui soovite tervendust anda mõnele nendest probleemidest:

- Botswana Ahhaat suunab kehast mürke välja ja seega on seda kristalli endaga kaasas hea kanda just ka tervise edendamise eesmärgil.

- Suurendab sinu immuunsust, aidates sul vastupidavamaks muutuda erinevate haiguste kinni püüdmiste eest. Hea kanda kogu keha tervise paremaks muutmise nimel.

- See on kristall, mida on väga kasulik endaga kanda depressiooni ajal või sellest välja tulemisel. Botswana Ahhaat blokeerib negatiivseid ja enesehaletsevaid emotsioone alla. Seda selleks, et sa üldse suudaksid depressioonist välja astuda.

SODIAAK Tähemärgilt mõjutab Botswana Ahhaat kõige enam SKORPIONEID ja SÕNNE. Botswana Ahhaat on Sõnni sodiaagi all sündinutele väga tugevaks kaitse ja õnne talismaniks, andes Sõnnile Aurakitset, kaitstes teda stressi ja negatiivsuse eest. Botswana Ahhaat suurendab Sõnni külluse õnne.

Tähemärgi kristalle võivad kõik tähemärgid kanda, aga teatud tähemärkidele mõjuvad need lihtsalt kiiremini, kui teistele.
Tehniline
Mõõdud pärl ca 10 mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: La Tene kõrvarõngad BOTSWANA AHHAAT, La Tene, Ehted, hõbe, kõrvarõngad, sõnn, kaitse, lotoõnn, mõttetegevus, soovide teele saatmine, mürgid, immuunsus, rasedus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja