La Tene kõrvarõngad DENDRIITAHHAAT

  • 21.20€

Toote detailid

  • Mudel: DENDRIITAHHAAT kõrvarõngad suletud kinnitusega
  • Saadavus: Laos

  

DENDRIITAHHAAT on üks Ahhaadi liikidest, mis on loodud Kaltsedoni ja Kvartsi segust. Dendriitahhaadi kristallile on omane valge-hallikas tekstuur, mille seest jooksevad läbi samblarohelised jooned. Dendriitahhaat võib väga sarnanda Sammalahhaadiga, aga selles on rohkem valget, kui rohelist. Dendriitahhaadi kõige peamiseks väeks peetakse soovide täitumist, küllust ja taimede kasvatamise oskust. Dendriitahhaati on teadaolevalt kantud amuletina ja kasutusel olnud juba vanast Babüloonia ajastust saati. Venemaal on Dendriitahhaat kõrgelt hinnatud kristall selle tervendavate omaduste tõttu.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.


DENDRIITAHHAAT MAAGILINE MÕJU kõrvarõngastena:

- Dendriitahhaat tugevdab perekonnasiseseid sidemeid ja tundeid. See on kristall, mis aitab teiste pereliikmetega hästi läbi saada.

Kanna Dendriitahhaati töö juures kaasas, et mõista rohkem teisi inimesi, et luua enda suhtes paremat arvamust, paremat läbisaamist teiste inimeste/kollektiivi liikmetega. Dendriitahhaat on läbirääkimiste kristall, mis edendab igas valdkonnas suhtlemist.

- See on kristall kõigile neile, kelle töö on seotud ravitsemisega, ravimisega, massaažiga, teraapiatega või mingit sorti inimeste aitamisega. See ei luba energial ära kuluda ja aitab järjepidevalt inimesi aidata nii, et ei tekiks suuremat sorti energiakadu.

- Vanade uskumuste kohaselt toob Dendriitahhaat head õnne kõigile neile, kes tegelevad taimedega, taime kasvatamisega, põllumajandusega ja üleüldiselt ka head õnne näiteks enda kodu taimi kasvatades. See on taimekasvatajate tööedu kristall, mis toob selles valdkonnas küllust, head vilja/saaki ja edu.

- Dendriitahhaat aitab sügavat, tugevat ja spirituaalset kontakti saada loodusega. Aitab neid, kes soovivad alternatiivmeditsiini õppida ja seda praktiseerima hakata. On väga kasulik taimedega tervendajatele, aidates leida uusi viise taimi kasutada, aidates neid õppida ja kasvatada.

- Kui kannad Dendriitahhaati samal ajal kui tegeled enda aiaga, siis see annab väge taimedele juurde ja õpetab sind alateadlikult õigesti käituma mõne taimega.

RAVITSEMINE Dendriitahhaat ravitsemise eesmärgil on väga kasulik siis, kui soovite tervendust anda mõnele nendest probleemidest:

- Aitab neid inimesi, kellel närvidest läheb seedimine korrast ära või kes ei suuda enda alateadvuses olevat hirmu kuidagi kontrollida ja see muudab keha närviliseks. Dendriitahhaat rahustab närve ja aitab kontrollimatut või allumatut stressi/närvilisust ise suunata ning sellest tundest vabaneda.

- Kui meestele on seljavalude kristall Mahagon-Obsidiaan, siis naistele on Dendriitahhaat.

- Dendriitahhaat tervendab laktoositalumatust ja aitab seda kontrolli all hoida. Seda kristalli on soovitatav kanda ka last ootaval naisel, et enda last selle tervisemure eest kaitsta.

SODIAAK Tähemärgilt toob Dendriitahhaat kõige enam tervist NEITSILE ja kõige rohkem küllust KAKSIKUTELE. Dendriitahhaat on Kaksikute jõukuse ja külluse talisman. Dendriitahhaat töötab ideaalselt nii meestega kui ka naistega, kes on Kaksikute sodiaagi all sündinud. See talisman toob neile tööedu ja materiaalset küllust.

Tähemärgi kristalle võivad kõik tähemärgid kanda, aga teatud tähemärkidele mõjuvad need lihtsalt kiiremini, kui teistele.
Tehniline
Mõõdud pärl ca 12 mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: La Tene kõrvarõngad DENDRIITAHHAAT, La Tene, Ehted, kõrvarõngad, la tene, la tene kõrvarõngad, küllus, tööedu, kaksikud, neitsi, suhtlemine, ravitsemine, taimed, taimekasvatus, laktoos

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja