La Tene kõrvarõngad ARMASTUSE KAITSE

  • 24.90€

Toote detailid

  • Mudel: ARMASTUSE KAITSE
  • Saadavus: Laos


ARMASTUSE KAITSE KÕRVARÕNGAD on kokku pandud Roosast Kvartsist ja Oonüksist, mis on 925 hõbeda kinnitustega.


La Tene "Armastuse Kaitse" kõrvarõngad aitavad kaitsta sinu suhet, tugevdada omavahelisi tundeid ja emotsionaalset sidet. Väeese ei luba tekkida mõtetel, mis võiksid sind ennast viia suhtes eemale ega lase ka kellelgi teisel suhet mõjutada. Armastuse Kaitse väeese toimib mõlemat pidi, kui sina kannad neid ja sinu kaaslast soovitakse mõjutada teie kooselu suhtes, siis see kaitseb ka selle eest. Armastuse Kaitse kaitseb tundeid, edu, küllust ja õnne, mida olete enda ümber loonud, seega ei pea neid kandma vaid juhul, kui keegi soovib teile halba. Küll aga on see heaks väeesemeks siis, kui tunned, et keegi tõesti sõnub teie vahelisi tundeid.

Kuna on tegemist konkreetse väega kõrvarõngastega, siis soovitan neid laadida Vanadiniit Bariit geoodil ja puhastada Sandlipuu suitsuga.Neid kõrvarõngaid võib hoida aeg-ajalt ka Ageriiniga koos. Ageriin aitab taaselustada nende kõrvarõngaste sees oleva jõu.
Tehniline
Mõõdud Ripatsi pikkus on ca 2 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, kõrvarõngad, ARMASTUSE KAITSE, tooted

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja