La Tene sõrmus SUITSKVARTS

  • 5.80€

Toote detailid

  • Mudel: SUITSKVARTS (925 hõbe pärl)
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


SUITSKVARTS on Kvartsi ehk Mäekristalli üks liikidest, millele on iseloomulikuks suitsune toon. Suitskvarts on väga kõrgelt hinnatud energeetilise väärtusega ja sellel on väga palju omadusi, miks seda ka siis endaga kanda. Suitskvarts on tõhus energiate filtreerija, aidates Aurast vabastada negatiivsust, muremõtteid, stressi ja teisi häirivaid energeetilisi tegureid. 


Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonda.

SUITSKVARTSI MAAGILINE MÕJU sõrmusena

Kui Suitskvartsi kanda sõrmusena, siis see mõjub erimoodi igas erinevas sõrmes kantuna. Kuna minu kirg on Hiromantia, siis seletan teile veidi lahti, kuidas just Suitskvarts teid aitab:

PÖIAL

Vasak - Suitskvartsi selles pöidlas kandmine on kasulik, kui soovitakse mitte minevikule mõelda.
Parem -  Selles pöidlas kandmine on kasulik, kui soovitakse hetkel elus olevatest probleemidest kiiremini lahti saada.

NIMETISSÕRM EHK JUPITER

Vasak - Suitskvarts aitab õppida ja edasi areneda. See on hea selles sõrmes siis, kui soovitakse enda vigadest õppida, minevikku seljataha jätta ning alustada kõike otsast peale. See aitab uusi alguseid ise luua.
Parem - Sobib Aura kaitsemise jaoks, kaitstes kõige halva eest, mille ise võid enda hinge lasta tulla.

KESKMINE SÕRM EHK SATURN

Vasak - Kui sul on probleeme suitsetamise, liigsöömise, alkoholi liigse tarbimisega või liialt ebatervislike toitude söömisega, siis Suitskvarts vasakus Saturni sõrmes on ideaalne kandmiseks. See aitab peatada sellise tegevuse, mille eelpool kirja panin.
Parem - Suitskvarts aitab peatada teistest liialt sõltuvuses või liialt mõjutatav olla. Suitskvarts paremas Saturni sõrmes kantuna aitab edendada iseseisvust, aitab sul luua "enda isiksuse" ning peatab sellise suhtumise, kus sa vajad seda, et sa peaksid kellelegi teisele meeldima või meeldiv olema.

NIMETA SÕRM EHK APOLLO

Vasak - Vasakus Apollo sõrmes on Suitskvartsi väga soodne kanda siis, kui ollakse abielus ja abielu sõrmus on vasakus käes. Miks? Seda sellepärast, et see aitab mehe-naise vahelisi suhteid parandada ja vähendada üksteise vahelisi pingeid, suhte probleeme, riidusid. See kaitseb kõige selle tekke eest ja aitab pidevast üksteise kallal norimisest lahti saada.
Parem - Paremas Apollo sõrmes Suitskvarts aitab edasi kanda Aurasse tugevat kaitset teiste inimeste poolt tekitatud/või tekitatavate probleemide eest. See kaitseb au, uhkust, positsiooni ja aitab mainel olla hea. Peatab tagakiusamise ja annab sulle jõudu üle olla teiste inimeste arvamustest. See suurendab iseseisvust.

Lisaks sellele mõlemas Apollo sõrmes on soovitatav Suitskvartsi kanda, et see Aurat puhastaks ja taastaks.

VÄIKE SÕRM EHK MERKUUR

Vasak - Suitskvarts aitab selles sõrmes kantuna maandada tööalast ülekoormust ning pidevalt töö peale mõtlemist. See peatab need mõtted, mis tekitavad probleeme sinu enda emotsionaalsesse tasakaalu.
Parem - Suitskvarts on tööalase stressi maandaja, kui sa kannad seda paremas Merkuuri sõrmes, siis see aitab takistada tööga seotud probleemide tekke eest sind.

Kui soovid, et Suitskvartsi sõrmus töötaks sinuga väga mitmeid aastaid korrapäraselt, siis hoia seda igal öösel Ahhaat geoodi peal.
Tehniline
Mõõdud Pärl ca 4mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: La Tene, SUITSKVARTS, suitskvarts sõrmus, suhte parandamine, tööalane stress, töö mured, muremõtted, aura kaitse, sõrmus, vigadest õppimine, probleemidest lahti saamine.

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja