La Tene sõrmus PÄRLIKARP

  • 4.30€

Toote detailid

  • Mudel: PÄRLIKARP (925 hõbe pärl)
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Pärlikarbi energeetiline väärtus on väga analoogne Pärli omaga, aga Pärlid on väga väärtuslikud ning naturaalsed Pärlid ka väga kallid, siis Pärlikarp on see, mis on vähe lihtsamini kättesaadav, aga samas ka väga kasulik kandmiseks. Pärlid, Pärlikarbid ja Abaloned on kõik kirstallide loetelus ning neid kasutatakse eeterkeha tervendamiseks.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonda.

PÄRLIKARBI MAAGILINE MÕJU sõrmusena

Kui Pärlikarpi kanda sõrmusena, siis see mõjub erimoodi igas erinevas sõrmes kantuna. Kuna minu kirg on Hiromantia, siis seletan teile veidi lahti, kuidas just Pärlikarp teid aitab:

PÖIAL

Pärlikapri ükskõik kummas pöidlas kantuna aitab see maandada kogu keha stressi, aidates maandada ärevust tekitavat energiat ning aidates järk-järgult selle energia Aurast minema saata.

NIMETISSÕRM EHK JUPITER

Vasak - Pärlikarp aitab vasakus Jupiteris kantuna arglikkusest ja häbelikkusest lahti saada. Aidates suhelda teiste inimestega täpselt nii, nagu sa soovid seda teha.

Parem - Pärlikarp paremas Jupiteris on ülimalt kasulik neile, kes otsivad enda ellu armastust. Selles sõrmes kantuna aitab see armastust leida. Kui oled suhtes, siis see aitab suhet värskendada ja taasarmumise tunnet tuua.

KESKMINE SÕRM EHK SATURN

Vasak - Vasak Saturn kombinatsioonis Pärlikarbiga annab sinu hinge oskuse enda pereliikmetega toime tulla, nendega suhelda, nende probleeme paremini mõista ja paremat sidet nendega luua.

Parem - Saturni sõrm ja Pärlikarp toob hinge rahu, stabiilsust, head enesetunnet ning vabastab ülemõtlemise.

NIMETA SÕRM EHK APOLLO

Pärlikarp ükskõik kummas Apollo sõrmes kantuna aitab sinu ellu kutsuda häid Ingleid, kes tegelevad armastuse edendamisega. Neid Ingleid, kes aitavad armastusega seotud probleeme lahendada ja armastust ka ellu tuua.

VÄIKE SÕRM EHK MERKUUR

Vasak - Pärlikarp Merkuuri sõrmes aitab energiat inimestele anda nii, et see sind ennast ära ei kulutaks.

Parem - Pärlikarp paremas Merkuuri sõrmes kaitseb energia varastamise eest, mida võib teha lähedane inimene.

Kui soovid, et Pärlikarbi sõrmus töötaks sinuga väga mitmeid aastaid korrapäraselt, siis hoia seda igal öösel Apofülliidi geoodi peal.
Tehniline
Mõõdud Pärl ca 4mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: La Tene, PÄRLIKARP, jänes, sõrmus, stressi maandamine, arglikkus, häbelikkus, armastuse leidmine, armumine, hea enesetunne, stabiilsus, rahu

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja