La Tene sõrmus AMASONIIT

  • 5.30€

Toote detailid

  • Mudel: AMASONIIT (925 ülekullatud hõbe pärl)
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


AMASONIIT on sinakas-rohekat tooni kristall, mille peamisteks omadusteks on inimese hinge rahu ja tasakaalu toomine. Amasoniit on kristall, mis aitab tõde näha, ise olla aus ja mis kõige tähtsam - sul endaga aus olla ning mitte kunagi endale pettekujutlemaid tekitada. Amasoniit leevendab rahutut hinge, aidates sisemise tasakaalu taas üle leida, mis kord on kaduma läinud.

Kui sa seda kristalli sõrmusena kannad, siis läbi konkreetse sõrme tuleb sellest kristallist mõni konkreetne jõud välja ja lisaks Amasoniidi üldistele mõjudele annab see siis sellist väge, mis siin allpool kirjas on.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonda.

AMASONIIDI MAAGILINE MÕJU sõrmusena

Kui Amasoniiti kanda sõrmusena, siis see mõjub erimoodi igas erinevas sõrmes kantuna. Kuna minu kirg on Hiromantia, siis seletan teile veidi lahti, kuidas just Amasoniit teid aitab:

PÖIAL

Amasoniiti ükskõik, millises pöidlas kantuna aitab sinu hingest vihatunnet või liigset egoismi välja viia. Seda selles mõttes, et see aitab halbadest isikuomadustest vabaks saada, aidates paremaks inimeseks muutuda.

NIMETISSÕRM EHK JUPITER

Vasak - Kui kanda vasakus Jupiteri sõrmes Amasoniiti, siis see aitab tervendada sinu Kurgutšakrat. Selle kristalli energia kandub edasi läbi selle sõrme energiakanali. Aidates vabastada pingeid, mis seal eksisteerivad ja aidates paremini / vabamalt suhelda teiste inimestega.

Parem - Amasoniit aitab siin sõrmes kantult tervendada samuti Kurgutšakrat aga selles sõrmes juba füüsilises mõttes seda kohta. See aitab tervendada haiguseid, mis on Kurgutšakraga seotud nagu näiteks ülemiste hingamisteede nõrkust, pidevat haigestumist, lümfe ja ka astmat / tolmuallergiat.

KESKMINE SÕRM EHK SATURN

Vasak - Kanna seda selles sõrmes, kui sa soovid erinevaid olukordi enda elus paremini õppida hindama. Seda selles mõttes, et see aitab näha olukordi selgelt, ilma selleta, et sa mõnest asjast valesti aru saaksid. See aitab valedest aru saada.

Parem - Paremas Saturni sõrmes aitab Amasoniit leevendada stressi, tuues hingerahu, aidates emotsionaalset tasakaalu luua sinu hinge. Amasoniit selles sõrmes aitab leevendada pingeid ja närvilisust.

NIMETA SÕRM EHK APOLLO

Vasak - Amasoniit selles sõrmes aitab sul koguda enesekindlust ja muuta sind enesekindlaks suhtlejaks. See aitab ületada hirmud näiteks mis on esinemise ees või vööraste inimestega suhtlemisel.

Parem - Selles sõrmes on see kasulik siis, kui on üle elatud lahkuminek või on olnud väga raske eluperiood. Amasoniit aitab taastada sinu optimismi. Isegi, kui ei ole rasket perioodi olnud, siis see aitab ennetada sinu emotsionaalse tasakaalu ära kadumist. See aitab sind positiivsena hoida.

VÄIKE SÕRM EHK MERKUUR

Vasak - Vasakus Merkuuris aitab Amasoniit suurendada enesekindlust enda eriala peal või sellel ametil, mida sa õpid/töötad. Amasoniit aitab tunda, et kui sa midagi tahad, siis sa ei pea teiste käest ootama tuge. Aitab teha asju, mida võib-olla teised niiväga heaks ei kiida nii, et see sulle haiget ei teeks.

Parem - Paremas Merkuuris kanna siis, kui sa soovid tervendada Kolmandat Silma ja anda sellele Tšakrale lisaenergiat töötamiseks. Kui kanda selles sõrmes Amasoniiti, siis see aitab astraalrännakuid kogeda ja nendes nähtut meelde jätta/nendest õppida.

Amasoniit aitab SKORPIONIL rahu säilitada, iseendaga rahul olla, elu armastada ja stressirohkes eluperioodis tasakaalu säilitada. Amasoniit tugevdab Skorpioni intuitsiooni ja aitab tema suhetel paraneda.

NUMEROLOOGIA


Amasoniit on 27. kuupäeval sündinute õnne, julguse, edu, tööõnne, erialalise edu, enesekindluse ja hea enesetunde kristall. Amasoniit on üks kristallidest, mis võiks alati 27. kuupäeval sündinu elus olla.


Kui soovid, et Amasoniidi sõrmus töötaks sinuga väga mitmeid aastaid korrapäraselt, siis hoia seda igal öösel Tselestiit geoodi peal.
Tehniline
Mõõdud Pärl ca 3 mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AMASONIIT, La Tene, sõrmus, amasoniit sõrmus, kurgutšakra, allergia, tolmuallergia, ülemised hingamisteed, rahu, emotsionaalne rahu, suhtlemine, enesekindlus, kolmas silm, astraalrännak, 27. kuupäeval sündinud

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja