La Tene sõrmus TIIGRISILM

-10%
  • 8.90€
  • 8.01€

Toote detailid

  • Mudel: TIIGRISILM (925 ülekullatud hõbe pärl)
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


TIIGRISILM on üks maailma populaarsemaid kaitse, külluse ja julguse kristalle. Tiigrisilmal on väga palju häid omadusi ja seda võib kanda ka inimene, kes väga pole eelnevalt kristallidega tegelenud. Tiigrisilm on seotud enesekindluse tõstmisega ja sinu hinge kaitsmisega.


Kui sa seda kristalli sõrmusena kannad, siis läbi konkreetse sõrme tuleb sellest kristallist mõni konkreetne jõud välja ja lisaks Tiigrisilma üldistele mõjudele annab see siis sellist väge, mis siin allpool kirjas on.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonda.

TIIGRISILMA MAAGILINE MÕJU sõrmusena

Kui Tiigrisilma kanda sõrmusena, siis see mõjub erimoodi igas erinevas sõrmes kantuna. Kuna minu kirg on Hiromantia, siis seletan teile veidi lahti, kuidas just Tiigrisilm teid aitab:

PÖIAL

Vasak - Tiigrisilma kandmine selles pöidlas on kasulik, kui sa tahad säilitada enda positsiooni. Sobib neile, kes on ülemusena tööl või kes omavad mõnda kõrgemat tööalast positsiooni.

Parem - Sobib neile, kes soovivad enda sotsiaalset staatust hoida.

NIMETISSÕRM EHK JUPITER

Vasak - Vasakus Jupiteri sõrmes aitab Tiigrisilm kõige enam anda sulle julgust enda unistusi täide viia ja enda soovide nimel võidelda.

Parem - Lisaks Tiigrisilma üldistele omadustele annab Tiigrisilm selles sõrmes kantuna sulle julgust teiste inimestega suhelda vabalt. Annab ka oskuse läbi suhtluse end kaitsta teiste kriitika eest ja õpetab sul enda eest
100 % seisma.

KESKMINE SÕRM EHK SATURN

Vasak - Vasakus Saturni sõrmes aitab lisaks Tiigrisilma üldistele omadustele see kristall tervendada sinu Aurat. Aidates Aural tugevneda, selles olevaid energia lekkeid kinnitada, et negatiivne energia kergelt sinu Aurasse ei saaks pääseda.

Parem - Tiigrisilm selles sõrmes on eriti kasulik neile, kes tahavad end kaitsta teiste inimeste energiate eest. Tiigrisilm loob kaitsekilbi sinu ümber, aidates eemale hoida inimesi ja nende soove sulle liiga teha. Tiigrisilm aitab kaitsta õnnetuste tekke eest.

NIMETA SÕRM EHK APOLLO

Vasak - Kanna selles sõrmes Tiigrisilma, kui sa soovid materiaalset õnne enda ellu rohkem tuua. Jäta meelde, et Tiigrisilm on tööedu kristall, mis tähendab seda, et see annab energiat selleks, et sinu töö oleks edukas ja sa saaksid vastavat tasu selle eest. Seega seda kandes tee ka usinasti tööd, et Tiigrisilm saaks oma külluse aktiveerida sinu suunas.

Parem - Paremas Apollos kanna Tiigrisilma kristalli siis, kui sa soovid enda ellu tuua häid tööalalisi võimalusi. See on ligitõmbamise sõrm, mille kaudu Tiigrisilm hakkab sinu ellu soodsaid võimalusi tooma. Kui näiteks samal ajal kannad ka armastuse kristalle, siis Tiigrisilm tõmbab kiiremini armastust ligi.

VÄIKE SÕRM EHK MERKUUR

Vasak - Tiigrisilm vasakus Merkuuri sõrmes aitab sul julgust suurendada. Julgustab sind enda soovide poole pürgima, annab sulle motivatsiooni millegi tegemise jaoks, mida sa unistanud oled.

Parem - Paremas Merkuuri sõrmes aitab Tiigrisilm kaitsta "Kurja Silma" ehk ebaõnne eest sind.

Kui soovid, et Tiigrisilma sõrmus töötaks sinuga väga mitmeid aastaid korrapäraselt, siis hoia seda igal öösel Tsitriin või Ahhaat geoodi peal.
Tehniline
Mõõdud Pärl ca 4 mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: TIIGRISILM, La Tene, sõrmus, positsioon, julgus, enesekindlus, staatus, enda eest seismine, suhtlemisoskus, aura kaitse, aura tervendamine, küllus, tööedu.

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja