La Tene käekett meestele JÄÄR

  • 27.70€

Toote detailid

  • Mudel: JÄÄR
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene meeste käekett JÄÄR on spetsiaalne väeese meestele, kes on sündinud Jäära tähemärgi all. See käekett on üks kaheteistkümnest tähemärgi kollektsioonist.

"JÄÄRA" käekett koosneb Kullisilmast, mis on Jäära tähemärgi spetsiaalne kristall, Kullisilm nende kolme kõrval on Tiigrisilm, matt Oonüks ja Laava kristallid, mis on kõik meesenergiat täiustavad kristallid.

- Kullisilm on mees energiat kandev kristall, mis tähendab seda, et nii ehk naa on see hea meestele kandmiseks. Kullisilm kaitseb tervise rikete tekke eest, kaitseb füüsiliste õnnetuste eest, eriti liiklusõnnetuste ja tööõnnetuste eest. Kullisilm tugevdab intuitsiooni ja aitab tabada valelike inimesi. Kullisilmal on oskus kaitsta Aurat emotsionaalses mõttes.

- Tiigrisilm on meeste jaoks hea õnne talisman, mis võimendab mehelikkust, jõudu, tuues enesekindlust ja küllust.

- Oonüks kaitseb salakavaluse eest, tugevdab intuitsiooni ja oskust enda elu üle kontrolli hoida.

- Laava on meestele lausa vajalik kristall. Sellel on oskus tervendada meesenergiat, aidates mehel olla mees, jõuline, aktiivne ning see toetab kõiki neid energiaid, mis ühe mehe iseloomus ja elus võiksid olla.

Soovitatavalt laadida Ahhaadi või Aragoniidi geoodi peal. Puhastada aeg-ajalt Salvei suitsuga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, JÄÄR, tooted, meeste, tähemärk, mehelik jõud, mehelik energia, hea õnn, kordaminekud, tervis, intuitsioon, meeste tähemärgid.

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja