La Tene käekett AUTO KAITSE

  • 18.90€

Toote detailid

  • Mudel: AUTO KAITSE
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene käekett "AUTO KAITSE" on mõeldud nii meestele kui ka naistele kandmiseks. Seda väeeset on tehtud erinevas suuruses, et see võimalik oleks. Auto Kaitse on kokku loodud kahest erinevast kristallist, milleks on
Kullisilm ja Laava. Käekett on kokku pandud spetsiaalse käeketi kummiga.

- Käekett on mõeldud autoga sõitmise ajal kandmiseks, et see kaitseks sind liiklusõnnetuste ja erinevate ohtude eest, mis autoga sõites võivad tekkida.

- Aitab tugevdada intuitsiooni seoses liiklusega, aidates ära tunnetada, kus nurga tagant võib välja joosta loom tee peale või milline liikleja on sinu jaoks tee peal ohtlik. Seda selleks, et sa suudaksid õnnetust ise ära hoida.

- Kullisilm kaitseb reisimise ajal selle kandjat, aidates erinevaid ohtlikke olukordi vältida. Üheks peamiseks Kullisilma kaitse omaduseks on see, et see kaitseb raskete õnnetuste eest, nagu näiteks avarii eest.

- Laava on universaalne kaitse energiaga kristall, mis tugevdab teisi kaitse kristalle. Siin käeketis annab see Kullisilmale elujõudu juurde, et see suudaks sind abistada.

Väeeset lae kindlasti Ahhaat geoodil, et see enda energiat ei kaotaks ja suudaks sind abistada. Puhasta aeg-ajalt Salvei rituaalitaimesuitsuga ning mõnikord ka Muskuse viirukiga.

Loe väeesemete laadimise ja puhastamise kohta lähemalt SIIT.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, AUTO KAITSE, tooted, la tene auto kaitse, auto kaitse, naistele, meestele, kullisilm, laava, ohutu liiklemine, auto, autoga sõitmine, õnnetused

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja