La Tene käekett ARMASTUSE LEIDJA

  • 30.80€

Toote detailid

  • Mudel: ARMASTUSE LEIDJA
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene käekett "ARMASTUSE LEIDJA" on kokku loodud neljast erinevast kristallist. Selles käeketis on kõige tugevama väega kristalliks Phosposideriit. See on kristall, mis aitab sinu ellu tuua just seda hinge, kes sinu saatusesse on ettemääratud. Selle kõrval on armastuse kristall Roosa Kvarts, õigete otsuste langetaja Bronsiit ja Hematiit, millel on oskus kaitsta sind valede hingede eest.

- Armastuse leidja käekett koosneb neljast erinevast kristallist, mis teevad ideaalselt koostööd sellel eesmärgil, et sinu ellu kedagi tuua, kes vääriks sind.

- Phosposideriit on väga võimsa ja kiire väega kristall, see kristall on selles käeketis lillat tooni. Phosposideriidil on oskus sinu ellu kutsuda just seda inimest, kellega on sul hingedevaheline armastuse leping juba enne siia füüsilisse ellu sündimist kokku lepitud.

- Roosa Kvarts on armastuse kristall, mis suunab sinu Aurasse sellist energiat, mis aitab Phosposideriidil eluarmastust tuua. Roosa Kvarts on tingimusteta armastuse kristall, mis aitab sinu ellu tuua inimest, kes armastab sind sellisena nagu sa oled.

- Bronsiit ja Hematiit on väga vajalikud kristallid selles käeketis. Need on kristallid, mis aitavad eemale hoida "valearmastust" ja näiliselt häid inimesi. Need kristallid kaitsevad sind valede valikute ja segaduse eest. Koos armastuse kristallidega suudavad need sind õpetada "õigel" ja "valel" inimesel vahet tegema.

Kui käekett puruneb kandmise ajal, siis on see märk selle kohta, et sinu armastus võib sinu elus juba olla või ta võib peagi sinu ellu saabuda. Kristallid annavad märku, et sa oleksid väga tähelepanelik! Kui läheb katki, siis ma ei soovita seda korda teha.

Lae seda väeeset
Apofülliidi geoodi või Mäekristall geoodi peal. Puhasta aeg-ajalt Roosi viiruki ja Palo Santo puu suitsuga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, ARMASTUSE LEIDJA, la tene käekett, la tene armastuse leidja, armastus, hingesugulane, elu armastus, armastuse ligi tõmbamine, phosposideriit, roosa kvarts, hematiit, bronsiit.

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja