La Tene käekett ARMASTUSE TUGEVDAMINE

  • 16.90€

Toote detailid

  • Mudel: ARMASTUSE TUGEVDAMINE
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene käekett "ARMASTUSE TUGEVDAMINE" on loodud kolmest kristallist. Selles käeketis on armastuse ja kire kristall Granaat. Granaadi kõrval on suhteid parandav Lumiobsidiaan ja Hematiit. Käekett on kokku pandud spetsiaalselt käekettidele mõeldud elastsest kummist, mis teeb selle käeketi kandmise väga mugavaks.

- See on väeese kristallidest, mis aitab sinu ja sinu armastatu vahelisi tundeid tugevdada. Kui sa seda käeketti kandma hakkad, siis hoia seda käeketti korra käes ning soovi soov sinna sisse.

- See soov, mida sa soovid, võib olla näiteks selline: "Soovin, et me rohkem omavahel suhtleksime" või "Soovin, et ma ei oleks tema vastu nii kuri" ja ka näiteks "Soovin, et meie armastus oleks igavene".

- Käeehe on loodud selleks, et parandada sidet kahe armastatu vahel. Kui sa soovid, siis võib teine pool kanda lihtsalt Granaadi talismani, mis on meeste armastuse kristall.

- Granaat tõstab kirge ja aitab armumisel uuesti tekkida. Lumiobsidiaan aitab mõista, mida sina valesti selles suhtes teed ja aitab sul enda vigu parandama hakata. Hematiit aitab kaitsta riidude või tülide eest, mis suhet rikuvad. Granaat aitab taastada armastust ja luua tugevat sidet. Lumiobsidiaanil on veel üks väärtuslik omadus, mis aitab kahel inimesel omavahel rääkida ja avameelsed üksteise vastu olla.

Kui sa seda väeeset ei kanna, siis hoia seda senikaua Hematiit geoodi peal laadimas või kasuta iga laadimise korra ajal selleks kohviube. Peale laadimist visatakse kohvioad ära. Puhasta väeeset Kaneeli viirukiga ja Palo Santo suitsuga vähemalt ühel korral kuus.

Kristallide laadimise ja puhastamise kohta saad lugeda SIIT artiklist.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, ARMASTUSE TUGEVDAMINE, la tene, la tene armastuse tugevdamine, armastuse tugevdamine, granaat, lumiobsidiaan, hematiit, suhete parandamine.

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja