La Tene käekett AMBUR "AURA KAITSE"

  • 22.20€

Toote detailid

  • Mudel: AMBUR "AURA KAITSE"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene tähemärgi käekett AMBUR "AURA KAITSE" on loodud kolmest kristallist. Ametüst on see kristall, mis on Amburi jaoks, arvestades tema loomust ja see on ka tema üks tähemärgi kristallidest. Laava on teine kristall selles väeesemes ja Ametüsti kõrval on kaks väikest Musta Spinelli. Käekett on kokku pandud spetsiaalse elastse käeketi kummiga.

- Tähemärgi käekett on mõeldud Amburile nende Aura kaitsmiseks. Ametüst on see kristall, mis aitab teistel kristallidel Amburite Aurasse enda energiat suunata. See kristall aitab kiiremini kristallide energiatel tööle hakata. Pealegi on see ka tema õnne kristall.

Ametüst on Amburite jaoks sisemise rahu kristall, mis ennekõike aitab nende elust stressi eemale hoida.

- Laava ja Must Spinell on universaalsed kristallid tähemärkidele, mis aitavad konkreetse tähemärgi Aurat kaitsta, kui nende kõrval on tähemärgile mõeldud kristall.

- Väeese on mõeldud Aura kaitse loomiseks ehk ebaõnne eemaldamiseks, ebaõnne eest kaitsmiseks, kurjuse eest kaitsmiseks, õnnetuste ära hoidmiseks, stressi maandamiseks ning selle eest ka kaitsmiseks.

Kuna tegemist on väeesemega, siis lae seda Ahhaadi geoodil, kui sa seda ei kanna ja puhasta aeg-ajalt rituaalitaimedega, et selle vägi kestaks.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, AMBUR, AURA KAITSE, tooted, ambur, la tene, la tene ambur, ambur aura kaitse, aura kaitse, aura, kaitse, ametüst, laava, must spinell, naiste tähemärgid

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja