La Tene käekett AMBUR "ARMASTUS"

  • 16.50€

Toote detailid

  • Mudel: AMBUR "ARMASTUS"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene käekett AMBUR "ARMASTUS" on loodud Amburi tähemärgi all sündinutele. Neile, kes soovivad enda ellu armastust ligi kutsuda ja seda igal erineva tasandil. Amburi käeehe on kokku pandud Sodaliitidest ja Roosadest Kvartsidest. Käeehtes on ka kaunid 925 hõbeda pärlid. Käeehe on kokku pandud spetsiaalsest käeehte elastsest kummist, mis teeb selle ehte mugavalt kantavaks.

- Amburi õnne kristalliks on Sodaliit. Igal Amburil peaks oma eluteel vähemalt üks tükike Sodaliiti alati kaasas olema. Sodaliit toob Amburile rahu, head enesetunnet, õnne ja intuitsiooni. Kui Sodaliidi kristall viia kokku Roosa Kvartsiga, siis Sodaliit suunab selle kristalli väe otse Amburi Südametšakrasse. Kutsudes Amburi ellu väga palju armastuse õnne ligi.

- See väeese on mõeldud igal tasandil armastuse õnne saamiseks. See väeese aitab suhteõnne tuua, aidates vallalistel Amburitel enda armastus üles leida ja suhtes olijatel suhet tugevdada ning parandada.

- Amburi armastuse käeehe aitab ka sõpru Amburi ellu ligi kutsuda ja samas parandada olemasolevaid sõprussuhteid. Lisaks sellele aitab see väeese Amburil ka enda pereliikmetega hästi läbi saada.

Loe täispikka Amburi artiklit SIIT. Lisaks soovitan Amburil enda lähedal hoida kõiki peamisi Amburi õnne kristalle, selle kristallikomplekti leiad SIIT.

Lae seda väeeset Mäekristall geoodil ja puhasta vähemalt ühel korral kuus rituaalitaime suitsuga, soovituslikult Sandlipuuga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, AMBUR, ARMASTUS, tooted, ambur armastus, la tene ambur, sodaliit, roosa kvarts

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja