La Tene käekett INSPIRATSIOON

  • 18.80€

Toote detailid

  • Mudel: INSPIRATSIOON
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene käekett INSPIRATSIOON on loodud kahest erinevast kristallist ja 925 hõbeda pärlitest. Selles käeketis on lihvimata ja väga loodusliku väljanägemisega Roosad Kvartsid ja nende kõrval Piltjaspise väikesed kristallid. Selle väeeseme põhiliseks väeks on selle kandjale inspiratsiooni andmine ja õigele saatuse teele suunamine.


- Roosa Kvarts on see kristall, mis aitab sinu hingest üles leida selle, mis on sinu saatusesse kirja pandud. Roosa Kvarts aitab motiveerida sind selle poole liikuma, mille poole sa pead liikuma. Inspireerides sind alati enda südame häält kuulama ja liikuma sinna poole, kuhu sinu hing sind viib.


- Piltjaspis on edu toova toimega kristall, mis aitab sinu ellu häid ideid tuua, mille kaudu sa saaksid enda elu paremaks muuta. Piltjaspis toob inspiratsiooni, mis aitab sind tegutsema suunata ja enda elu ka materiaalses mõttes paremaks muuta.


- Roosa Kvartsi ja Piltjaspise ühine vägi aitab sinu hingest välja tuua sinu ande, mis on sulle saatuse poolt kingitud. Aidates selle üles leida ja selle kallal tööd tegema hakata. Need kristallid inspireerivad ja aitavad sul enda unistuste poole edasi liikuda.


Kui sa seda ehet hakkad kandma, siis ma soovitan sul lisaks sellele ka teha endale üks maagia. Maagia nimega "Saatuse poolt kingitud anne" ja selle üles leidmine. Selle maagia tegemise kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT. Kui sa selle maagia ära teed, siis sa lisad lisaenergiat enda ihaldatud soovi täitumiseni. Samal ajal, kui sa maagiat teed, siis kanna ka seda ehet enda käe peal.


Lae seda väeeset Tsitriin geoodi või Vanadiniit Bariidi geoodi peal, et see enda väge ära ei kaotaks. Seda tehakse selleks, et kristallehted suudaksid sinu kasuks veel kaua tööd teha. Puhasta vähemalt ühel korral kuus
Sandlipuu, Patšuli või Kaneeli viirukiga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, INSPIRATSIOON, la tene, la tene inspiratsioon, roosa kvarts, piltjaspis, hõbe

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja