AMETÜST

  • 95.00€

Toote detailid

  • Mudel: AMETÜST geood küünlaalus (ca 15*11*4)
  • Saadavus: Laos


AINUEKSEMPLAR!


Küünlaaluseid on kõige lihtsam kasutada kodu, tubade ja inimese hinge Aura puhastamiseks, kuna küünlaaluse peale saab lisada tuleelemendi, mida annab küünal ja see omakorda võimendab kristalli või kristalle, millest küünlaalus on valmistatud. See küünlaalus on valmistatud Ametüstist, mis on Feng Shuis stressi eemaldamise kristall.


AMETÜST on maailmas üks enimtuntud kristalle, millel on lugemata palju erinevaid tervendavaid ja inimesele kasulikke omadusi. Ametüsti peamine eesmärk on leevendada stressi ja maandada energiaid, mis meie hingele haiget võivad teha. See kristall on kasulik kandmiseks ja ka kodus hoidmiseks.


- Ametüst geoodi küünlaalust hoia enda kodus ükskõik millises toas, et see saaks leevendada pereliikmete stressi, närvilisust, kurbust, melanhooliat ja samas suurendada positiivset suhtumist, teadlikku emotsioonide kontrollimist.


- Ametüst geoodi küünlaalus on väga kasulik neile, kes maadlevad juba pikemat aega une probleemidega, olgu siis selleks kehv uni või väga sügavad unehäired. Ametüst on see kristall, millele on antud oskust uinutada ja suunata sinu meeled tasandile, mis meil on uinumiseks vaja.


- Ametüstist tehakse peamiselt küünlaaluseid geoodilistest vormidest, kuna geoodid on väe poolest poole võimsamad, kui tavaline Ametüsti kristall. Geood on see kristall, mis on moodustunud väikestest tipulistest kristallidest. Need samad tipud annavad selle kristalli omadusi sinu koju ja sinu hinge edasi. Need tipud on nagu "filtrid", mis töötlevad energiaid.


- Kui sa tegeled meditatsiooniga, siis Ametüsti küünlaaluse sees küünla põletamine samal ajal on sulle väga kasulik. Ametüst aitab meeled selgeks teha, intuitsioonil tugevneda ja sinu spirituaalsusel kasvada. Samas, kui sa tegeled massaaži või mõne teise teraapiaga, siis selle küünlaaluse hoidmine teraapia toas on ka äärmiselt kasulik, see aitab sul keskenduda ja enda tööd maksimaalselt hästi teha.


- Ametüst küünlaalus on kasulik, kuna see aitab kodu Aurat puhastada. Kindlasti põleta selle sees küünalt igal Täiskuu, Noore Kuu, Kuu esimese veerandi ja viimase veerandi loomise ajal. Need on need neli perioodi, kus Kuu annab meile kõige enam jõudu juurde uuteks algusteks ja vana energia puhastamiseks.


- Aseta see küünlaalus laua peale, kui külalised tulevad. Niiviisi ei jää külaliste toodud negatiivne energia sinu koju, vaid positiivne leiab enda koha sinu majapidamises. Peale selle aitab Ametüst tagasi tõmmata ka alkoholi tarbimist ja liigsöömist.


Aeg-ajalt käi Salvei suitsuga selle küünlaaluse pealt läbi või põleta lähedal Lavendli küünalt, õli või viirukit.

Tehniline
Mõõdud Läbimõõt on ca 15 cm ja kõrgus ca 4 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AMETÜST, Väeesemed, küünlaalus, ametüst geood, ametüst küünlaalus, stress, intuitsioon, mediteerimine, küünlaalus, uni, hea uni, unehäired, emotsioonide kontrollimine, alkohol, liigsöömine, kodu aura puhastamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja