AHHAAT

  • 17.00€

Toote detailid

  • Mudel: AHHAAT chips pendel
  • Saadavus: Laos


AHHAAT on üks enamlevinud kristallide sorte Kvartsiliste kõrval terves maailmas. Tavaline hallikat- valget tooni Ahhaat on enimlevinud tervenduskristall, millel on äärmiselt võimsad kaitse omadused. Ahhaat avastati esmakordselt Itaalias Achetese jõe äärest ja selle koha järgi sai Ahhaat endale ka nimetuse. Ahhaadil on äärmiselt pikk ajalugu just kaitse talismanina ja füüsiliste õnnetuste ära hoidmises.


Ahhaadist valmistatakse pendleid sellepärast, et ennekõike ohtu ette tajuda ja reisil olles enda jaoks vajalikku informatsiooni saada. See on Tiigrisilma pendli kõrval üks parimaid pendleid, mida reisimisel saab kasutada. Ahhaat töötab väga hästi sinuga ka siis, kui sa oled enda keskkonnast väljas.

RAVITSEMINE

Ahhaadi pendliga tervendatakse Päikesepõimikuga seotud probleeme, antakse sellele energiat juurde samal ajal, kui seda pendlit siis erinevatel põhjustel kasutatakse.

- Ahhaadi pendliga on võimalik vaadata seda, kas Päikesepõimik töötab või mitte. Selleks hoitakse seda pendlit Päikesepõimiku kohal ning esitatakse samal ajal mõtteline küsimus: "Kas minu Päikesepõimik töötab?". Kui Päikesepõimik töötab, siis on kõik hästi, aga kui ei tööta, siis võib olla seal emotsionaalne või isegi füüsiline probleem olemas.

Päikesepõimiku kohta saad veel lisaks lugeda minu ühest artiklist SIIT.

- Kui pidevalt pendeldada selle pendliga Päikesepõimiku kohal, siis see aitab vabastada blokaade sellelt Tšakralt, mis on seotud seedehäiretega ja materiaalsete probleemidega. Päikesepõimik peab olema terve, et sinu elus oleks küllus.

- Ahhaadiga on võimalik erinevate terviseprobleemide kohta teada saada, eriti, mis on seotud maoga, seedimisega ja veresoontega.

PROHVETLIKKUS

Ahhaadi pendel aitab lisaks kõikidele teistele küsimustele vastuse andmiseks ka ohuolukordade lahendamiseks. Ahhaadil on oskus ohtu märgata enne selle saabumist. Seega, kui sul on Ahhaadist valmistatud pendel, siis sellega on kõige enam võimalik vaadata olukordi ja küsida vastuseid negatiivsetele küsimustele.

Ahhaadil on oskus tabada valelikke inimesi, ohtu, oskab ette ennustada õnnetusi ja anda sulle teada, kes sinu jaoks on kahjulikud inimesed.

Selleks hoitakse Ahhaadi pendlit enda käe kohal ja küsitakse näiteks selline küsimus: "Palun näita mulle, kas "ta" on mind halvas mõttes seljataga rääkinud?" või hoopis selline küsimus: "Kui ma sellele reisile lähen, kas seal ootab mind ees mõni füüsiline oht?" Peale seda jälgi, millise vastuse sinu pendel sulle annab.

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Ahhaadi pendel soovib laadimise jaoks kõige enam Ahhaat geoodi ja Salvei suitsu.

ENERGIA KRISTALLID PENDLI KOTTI VÕI KARBI SISSE

Energia kristallideks sobivad Ahhaadile Must Turmaliin ja Draviit.

Kõrberoos hoia pendli kasutamisel enda lähedal ja kui sa pendlit ei kasuta, siis hoia pendlit selle peal. Kõrberoos taastab ennustamisvahendite energiat ja aitab neil sulle õigeid vastuseid tuua. Kõrberoos on universaalse toimega pendli laadimise kristall, mis taastab kristalli energiat.

Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AHHAAT, Väeese, pendel, ahhaat pendel, pendeldamine, ahhaat pendel, reisimine, ohu tajumine, päikesepõimik

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja