PATŠULI

  • 2.20€

Toote detailid

  • Mudel: PATŠULI viiruk (20 tk pakis)
  • Saadavus: Laos


VIIRUKID on valmistatud rituaali taimedest ja nende essentsidest. Viirukid valmistati selleks, et läbi taimede essentsi tuua esile teatud energiad, mida saab maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on olnud alati maagiline vahend energiate puhastamiseks või tööle suunamiseks. Kõikidel viirukitel on erinevad toimed, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Viirukite peamiseks eesmärgiks on puhastada nii keskkonna, kui ka inimese aurat teatud energiatest.


PATŠULI on üks väga kasulike omadustega taimi, mille koostis on väga vajalik erinevates maagiates ja rituaalides. Patšuli ise kuulub mündiliste perekonda ja selle kuivatatud lehtedes olev õli on ülimalt tervendav. Patšuli peamiseks spirituaalseks energiaks on oskus küllust ja materiaalset energiat ligi tõmmata selle positiivses võtmes. Patšuli on üks peamisi koostisosasid erinevates raha- ja materiaalset õnne toovates maagiates. Iseenesest ei ole see Patšuli ainuke trump, millega see võiks teiste taimede seast välja paista. Lisaks kõigele sellele suudab Patšuli harmooniasse viia sinu emotsionaalse ja füüsilise keha, andes sulle lõõgastust nii vaimsel kui ka füüsilisel tasandil.

- Patšuli viirukit põleta enda rahakoti, raha, rahakarbi, külluse nurgas või külluse taime kõrval, et puhastada negatiivne energia, mis sinna külge on tekkinud, et külluslik energia saaks vabalt liikuda.

- Sobib koos Basiiliku, Aaloe või rohelist värvi küünaldega põletamiseks.

- Põleta koos roheliste küünaldega, kui soovite teatud maja osasse tuua maa energiat. Patšuli ja rohelised küünlad kannavad endaga kaasas maa elementi ja see on kasulik siis, kui see energia on Feng Shui järgi paigast ära.

- Põleta samal päeval Patšuli viirukit enda lähedal, kui lähed enda armastatuga kohtama. Patšulil on kirge tõstev ja atraktiivsust suurendav omadus. Uskumuste järgi aitab see rohkem tähelepanu tuua, kui sa lõhnad Patšuli essentsi järgi.

- Kui sa soovid maagiat eemale peletada, mis võidi sinu vastu suunata, siis põleta Patšuli viirukeid akendel koos lahtise aknaga. Patšuli ajab majast välja maagia, mille on keegi teine sinule suunanud. Seda võib igakuiselt teha vältimaks maagiate kasutamist sinu vastu.

- Hoia põlevat viirukit maja keskpaigas, kui soovid majast eemale peletada halba energiat, mis ei lase küllusel majja tulla või jääda.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS:


Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et viiruki jaoks on sul vaja spetsiaalset viiruki alust. Enamus viiruki alused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viiruki põletamise jaoks kasuta kindlasti sellele ettemääratud alust. Seda selleks, et viiruki põletamine oleks võimalikult ohutu.


Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tule leegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida.


Kindlasti ei tohiks olla põlevale viirukile juurdepääs väikesel lapsel. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.


Kui viiruk suitseb, siis selle viiruki koostisosades olevad taimed annavad enda väga edasi nii sulle kui ka keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on. Selle käigus vabanevad viiruki sees olevad eeterlikud õlid, mis tervendavad sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt.


Erinevad viirukid on valmistatud erinevatest taimedest ja nendel kõigil on oma eriline vägi.


Viirukite peamiseks kasutamise põhimõtteks on see, et need aitavad sul mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda ning need aitavad rituaale/maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed, mis aitavad sul spirituaalsel teekonnal liikuda.


Viiruk asetage suitsema enda kristallide kõrvale, kui soovite neid puhastada. Viiruk aitab vabastada sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energia laineid, võttes välja negatiivsuse, asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energia tühjaks jooksmise eest. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. Rituaalitaime soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastus rituaali.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: PATŠULI, Väeesemed, viirukid, patšuli viiruk, rahamaagia, küllus, loits, maagia, raha, materiaalsus, rahakott, kagu, maa element, feng shui, armumine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja