MUST MUSKUS JA PUUVILL

  • 5.90€

Toote detailid

  • Mudel: MUST MUSKUS JA PUUVILL lõhnaküünal
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


MUST MUSKUS JA PUUVILL essentsist valmistatud küünal, mida saab kasutada erinevate rituaalide või maagiate tegemiseks. Kõikidel taimetel on oma maagilised jõud, mida on kasutatud aegade algusest peale ja tänaseni erinevate probleemide lahendamiseks, tervendamiseks, nõiduseks jne. Tule element on alati olnud maagias väga kõrgel kohal oma puhastava ja edasiviiva toime pärast, koos taime essentsidega need kaks elementi moodustavad tõelise väe. Igal taimel ja küünla värvusel on aga omad erilised maagilised oskused.


Mõlemal essentsil eraldi on oma vägi, aga kui need kaks väeeset kokku panna, siis nad loovad kaitsva energia. Armastust kaitsval eesmärgil kasutatakse eraldi Musta Muskust, mis aitab armastuse needusi, armastusega seotud karmat ja halba õnne eemaldada. Puuvilla kasutatakse halbade hingede eemale tõrjumise ja needuste mahavõtmise/lõhkumise rituaalides. Nende essentse kombineerides koos tulega ning moodustatakse neist küünlaid, sellega luuakse tõhus kodukaitse ja perekonna energiat puhastav rituaaliküünal.

Musta Muskuse ja Puuvilla küünlaid saab kasutada väga mitmel erineval moel kaitsmaks ennast, perekonda ja kodu :

Ära sõnumise ja needmiste puhastamine Põletage küünalt kodu välisukse lähedal ja kui välisukse lähedal on aken, siis soovitavalt aknalaual, et kaitsta perekonda kurjade inimeste eest. Musta Muskuse ja Puuvilla rituaaliküünal aitab eemale tõugata halbade naabrite pahatahtlikust, spirituaalselt võimsate inimeste ärasõnumist ja üleüldist halba õnne. Seda võib põletada, et ennetada kõiki neid asju või halva õnne olemasolul, selle negatiivse energia puhastamiseks. Küünalt põletades hoidke aken veidi lahti, et negatiivne energia saaks majast välja viidud. Seda tuleb alati teha, kui puhastatakse kodu.

Negatiivse energia välja viimine Põletage küünalt täpselt kodu keskel, kui soovite kogu majapidamisest eemaldada negatiivsust. Seda soovitan kasutada siis, kui keegi perekonnast on pidevalt negatiivne, melanhoolne, pessimistlik, agressiivne, sõltuvustele kalduv või eemale hoidev. Sellisel juhul on sellel perekonnaliikmel kadunud spirituaalne tasakaal ja ta mürgitab oma negatiivsusega kodu üldist Aurat, mis omakorda muudab ka teisi sealseid elanike negatiivsemaks. Kodu keskpaigas seepärast, et selle küünla energia toimiks kodu puhastavalt.

Väeesemete puhastamine/laadimine Põletage erinevate kaitseväeesemete puhastamiseks. Asetage küünal aknalauale koos Mäekristalli geoodi, Suitskvartsi geoodi, Vanadiniit Bariidi või mõne teise väeehteid puhastava kristalli kõrvale põlema. Geoodidele aseta oma kaitseesemed puhastuma. Musta Muskuse ja Puuvilla küünal aitab paremini puhastada sellel eesmärgil töötavaid käekette, kristallikomplekte, kui tavaline valge küünal.

Kurjade hingede eemale peletamine Põletage küünalt selles toas, kus te kõige rohkem tunnete "kellegi" liikumist või põletage seda küünalt täpselt peegli ees, et sulgeda negatiivseid portaale, läbi mille halvad hinged tavaliselt majja pääsevad.

Halb armastuse õnn ja karma Põletage seda küünalt Rüoliidi, Granaadi ja Musta Turmaliini kõrval enda magamistoas iga noore kuu loomise päeval aasta aega järjest. Kasutada võib ühte ja seda sama küünalt, hoides seda musta riide all kuni järgmise noore kuu loomiseni. Seejärel taas must loor maha võtta ja põletada mitmeid tunde jne. Selline pikaajaline rituaal aitab eemaldada halba karmat ja aidata sul endal sellele probleemile lahendusi leida. Aasta möödudes viiakse need kolm kristalli kadaka metsa võimalikult suure ja võimsa kadaka tüve lähedale.

- Kasutage erinevates maagiates, kus on ära mainitud Musta Muskuse või Puuvilla tähtsus.

TÄHELEPANU:  KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!
Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40h, Keskmine küünal ca 60h, Suur küünal ca 85h

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MUST MUSKUS, PUUVILL, Väeesemed, küünlad, must muskus ja puuvill küünal, kurjade hingede eemale peletamine, negatiivse energia vabastamine, puhastamine, kodu puhastamine, ära sõnumisest puhastamine, kaitse väeesemete puhastamine, armastuse needus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja