MÄEKRISTALL

  • 15.50€

Toote detailid

  • Mudel: MÄEKRISTALL pendel lihvimata
  • Saadavus: Laos


MÄEKRISTALL on üks univsersaalsemaid pendli kristalle, millest pendleid valmistatakse. Mäekristall on ka see, mis võiks olla üks esimesi pendleid. Seda kõike sellepärast, et Mäekristallil on oskus töötada ka selle inimesega, kes ei ole väga kokku puutunud pendlitega ega ka teiste ennustamis vahenditega. Mäekristall saab auraga väga kiirelt kontakti ja sellepärast võib selle pendli käest kõige kiiremini õigeid vastuseid saada.

Mäekristallist valmistatud pendel võiks olla igal ühel ja ka neil, kes on professionaalsed pendeldajad. Mäekristalliga on võimalik saada vastuseid universaalsetele küsimustele.

RAVITSEMINE

Mäekristalli pendliga tervendatakse Kroontšakraga seotud probleeme, antakse sellele energiat juurde samal ajal, kui seda pendlit siis erinevatel põhjustel kasutatakse. 

- Mäekristalliga on võimalik küsida kõikide tervise probleemide kohta küsimusi ja peale Kroontšakra on võimalik selle pendliga ka teiste Tšakrate tervislikku seisundit vaadata.

PROHVETLIKKUS

Mäekristallist valmistatud pendlit saab kasutada universaalsete küsimuste esitamiseks. Mäekristall ei ole seotud konkreetsete küsimuste esitamisega, sellepärast on see pendeldamise alustamiseks ideaalne. Sellega on lihtne ja hea ennustamist õppida.

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Mäekristalli pendlit lae ja hoia seni kaua Tselestiit geoodi peal, kui sa seda ei kasuta. Puhastada sobib Mäekristalli pendlit Salvei rituaalitaime suitsuga. Aeg-ajalt sobib seda pendlit ka Jasmiini viirukiga puhastada. 

ENERGIA KRISTALLID PENDLI KOTTI VÕI KARBI SISSE 

Energia kristallideks on Mäekristallil Ioliit, Küaniit, Seleniit ja Tangeriin Aura Kvarts.


Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MÄEKRISTALL, Väeese, pendel, pendeldamine, mäekristall pendel, universaalne pendel, ennustamine, kroontšakra

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja