MARIAMI JASPIS

  • 16.00€

Toote detailid

  • Mudel: MARIAMI JASPIS pendel
  • Saadavus: Laos


MARIAMI JASPIS on üks Jaspise liikidest, millel on väga konkreetne vägi ja jõud. Mariami Jaspis kristallina toob selle kandjale väga palju head ärilist ja tööalast õnne, seega on Mariami Jaspisest valmistatud pendel ka väga hea tööalaste küsimuste küsimise pendel.


RAVITSEMINE

Mariami Jaspisega saab aktiveerida Kroontšakrat. Sellega saab vaadata sellel Tšakral olevaid energia blokaade. Kui asetada pendel Tšakrale ja seal on blokaad, siis see hakkab ebaselgelt vibreerima. Kui on terve, siis teeb ringe ja kui on haigusi, mis võivad ka füüsilisse kehasse ilmuda, siis hakkab edasi-tagasi pendeldama.

- Mariami Jaspisega üldiselt vaadatakse vastuseid nahahaiguste kohta ja üritatakse teada saada, kus on see põhjus ja allikas pärit. Aitab küsida allergilisi aineid, mis naha peal on reageerinud ja mõista, mida süüa, mida mitte.

Sellega saab esitada näiteks selliseid küsimusi: "Kas piimatooted on need, mis tekitavad minu keha peal allergilisi reaktsioone?" ja nii edasi.

PROHVETLIKKUS

Mariami Jaspise pendel sobib vaid sellele, kellel tekib seda kristalli vaadates sellega side.

- Tööalased küsimused, edutamine, ärilised küsimused ja kõik, mis on seotud materiaalsusega.

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Mariami Jaspist laetakse Tsitriin geoodil või Muskoviidi geoodilisel tükil, mõlemad võivad samuti korraga olla. Puhastatakse Kaneeli, Patšuli või Aaloe viirukiga.

ENERGIA KRISTALLID PENDLI KOTTI VÕI KARBI SISSE

Energia kristallideks sobivad väga hästi Tsitriin, Tiigrisilm, Karneool ja Tangeriin Aura Kvarts.

Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.
Tehniline
Mõõdud Pendel on ca 4 cm pikk

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MARIAMI JASPIS, Väeesemed, pendel, pendeldamine, mariami jaspis pendel, kroontšakra, nahk, nahahaigused, allergiad, tööedu, edu, töö, äri, ärilised küsimused

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja