KIVISTUNUD PUIT

  • 16.90€

Toote detailid

  • Mudel: KIVISTUNUD PUIT pendel
  • Saadavus: Laos


KIVISTUNUD PUIT on fossiliseerunud puit, mis on tekkinud 240 miljonit aastat tagasi Triiase perioodil. Kivistunud Puit on surnud puu, mille orgaanilised osakesed kristalliseerusid. Kivistunud Puitu leidub veel tänapäeval Tšehhis, Argentiinas ja Egiptuses ning veel mõnes teises riigis. Kivistunud Puit on üks vanimaid kristalle, mida Maa peal leida on ja milles on kogu inimkonna minevik, energia olemas. Kivistunud Puit on kasulik kristall väga mitmel eesmärgil. Peamiseks energiaks on sellel oskus maandada energiaid ja minevikku vaadata.


RAVITSEMINE

Kivistunud Puiduga on väga hea vaadata mineviku teemalisi küsimusi ning vabastada sellega energia blokaade, mis hoiavad minevikku kinni. Selleks võib Kivistunud Puidu pendlit kasutada Salvei aura puhastamise ajal. Sellega pendeldada kogu Aura puhtaks.

Kivistunud Puidu pendlit kasutades see samal ajal tervendab sinu Juurtšakrat ning muudab sind tasakaalukamaks.
Sellega saab Juurtšakrat tervendada ka siis, kui sa hoiad pendlit selle energia kanali kohal.

Pendelda selle pendliga enda Aurat, et see vabastaks energiat, mis on Aurasse kinni jäänud.

PROHVETLIKKUS

Kivistunud Puidu käest saab küsida analoogseid küsimusi ning oodata neile täpsemaid vastuseid:

- Kõike seda, mis on seotud minevikuga, saladustega, juhtumistega, veresidemetega, armastusega minevikust. Sellega võib küsida küsimust: "Kas ta sellel ajal armastas mind?", "Kas mina tekitasin"selle" probleemi?", "Kas ma olin selle ära teeninud?", "Kas ma peaksin "selle" inimese enda ellu uuesti laskma?" jne.

- Saab küsida küsimusi eelmiste elude kohta, karma kohta ja paljude teiste väga spirituaalsete teemade kohta.

- Kivistunud Puidu pendel on see, millega saad sa küsida iseenda käest, kas antud situatsioon oli sul karma poolt välja teenitud või mitte. Selleks esitad Kivistunud Puidu pendlile küsimuse, visualiseerid seda hetke, mis juhtus ja küsid: "Kas ma pidin seda valu enda karma pärast tundma?" või "Kas ma provotseerisin teda?". Kivistunud Puit suudab sulle selliste intsidentide kohta vastata.

- Kivistunud Puit on kristall, mis suudab sinu karmaga kontakti saada ja sulle selle kohta vastuseid edasi anda. Kivistunud Puidu käest on võimalik ka teisi karmaatilisi küsimusi küsida, selle kohta, mis on sinu eluülesanne ja palju teisi analoogseid küsimusi. 

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Kivistunud Puitu laetakse Mäekristall geoodiga ja see võiks kindlasti sellel pendlil olemas olla. Seda sellepärast, et see ei hakkaks sulle valesid vastuseid andma. Kivistunud Puidul on oskus energiaid endasse tõmmata ja Mäekristall geood aitab hoida seda pendlit puhta ning aktiivsena.

ENERGIA KRISTALLID PENDLI KOTTI VÕI KARBI SISSE

Energia kristallideks hoia Mäekristall geoodi kõrval Krüsanteenumit.

Kõrberoos hoia pendli kasutamisel enda lähedal ja kui sa pendlit ei kasuta, siis hoia pendlit selle peal. Kõrberoos taastab ennustamisvahendite energiat ja aitab neil sulle õigeid vastuseid tuua. Kõrberoos on universaalse toimega pendli laadimise kristall, mis taastab kristalli energiat.

Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.
Tehniline
Mõõdud ca 3*1,5 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: KIVISTUNUD PUIT, Väeesemed, pendel, kivistunud puit pendel, pendeldamine, karma, minevik, eelmised elud, tervendamine, pendel, juurtšakra

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja