KARNEOOL

  • 18.50€

Toote detailid

  • Mudel: KARNEOOL pendel viinamari
  • Saadavus: Laos


KARNEOOL on aktiivsuse, elujõu ja energia kristall. Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistev punaka tooniga kuni erkoranži kristallini välja. Karneool on üks enimtuntumatest kristallidest, mida kasutatakse inimese Aura tervendamisel, kuna sellel on oskus anda vajalikku energiat, mis aitab erinevatest probleemidest lahti saada. Karneooli leidub peamiselt Tšehhis, Slovakkias, Peruus ja Uruguais. Karneooli esimesi põhjuseid, miks seda talismanina kandma asuti oli see, et Karneool aitas järgmistesse eludesse ilma suuremate karmadeta edasi minna - see omadus kehtib siiamaani kuna Karneoolil on oskus selles elus karmat lahendada ja mõista, miks üks või teine asi meie ellu saadetakse.

Karneoolist valmistatakse pendleid sellepärast, et ennekõike tööalastele teemadele vastuseid saada. See on Tiigrisilma pendli kõrval üks parimaid pendleid, mida saab materiaalsete küsimuste korral kasutada. 

RAVITSEMINE

Karneooli pendliga tervendatakse Sakraaltšakraga seotud probleeme, antakse sellele energiat juurde samal ajal, kui seda pendlit siis erinevatel põhjustel kasutatakse.

- Kui sa Karneooli pendlit kasutad, siis sa tervendad samal ajal Sakraaltšakrat, seega iga kord kui sa sellega ennustad, annad sa selle kristalliga enda teise ehk Sakraaltšakrasse energiat.

- Tervendatakse viljakuse, lapse saamise, hormonaalseid ja kõiki teisi Sakraaltšakra probleeme. Tervendatakse vihaprobleeme ja usaldusega seotud emotsioone. 

PROHVETLIKKUS

- Karneooli pendlit saab kasutada universaalsete küsimuste esitamiseks, mis tähendab seda, et selle käest saab ükskõik, milliseid küsimusi küsida.

- Kõige enam aitab see tööalaste ja materiaalsete küsimuste korral. Karneool on ise külluse kristall, mis suudab ära tabada selle, kus kohast küllust sinu ellu tuleb ja kus kohast mitte.

- Kasuta näiteks selliste küsimuste esitamisel: "Kas on õige aeg töökoha vahetamiseks?", "Kas see projekt toob mulle materiaalset õnne?" jne.

- Karneooli pendliga ennustatakse tulevikku ja sellega on võimalik vaadata tuleviku materiaalsemat poolt. 

- Saab küsimusi küsida, mis on seotud lapse saamisega. Näiteks küsitakse Karneooli käest, kas nüüd on õige aeg lapseootele jäämiseks või kas selleks ei ole õige aeg. Sinu alateadvusest tuleb vastus, mis annab sulle soodsa perioodi kohta teada. 

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Karneooli laadimise jaoks kasuta Mäekristall geoodi või teine kõige parem geood selle laadimiseks on Aragoniit geood

Aragoniit geood on väga võimsa väega ja suudab väga kiirelt Karneooli energiat taastada. Laadimise jaoks on kindlasti kristalli vaja, seda selleks, et pendli vägi nõrgaks ei muutuks. Kui sa pendlit pidevalt kasutad, siis sa neelad sellest väge ära ja seda tuleb geoodidega taastada. 

ENERGIA KRISTALLID PENDLI KOTTI VÕI KARBI SISSE

Energia kristallideks sobivad Karneoolile kõige paremini Girasol ja Suitskvarts. Need aitavad Karneooli pendlile lisajõudu anda, et see õigeid vastuseid sulle annaks.


Kõrberoos hoia pendli kasutamisel enda lähedal ja kui sa pendlit ei kasuta, siis hoia pendlit selle peal. Kõrberoos taastab ennustamisvahendite energiat ja aitab neil sulle õigeid vastuseid tuua. Kõrberoos on universaalse toimega pendli laadimise kristall, mis taastab kristalli energiat.


Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: KARNEOOL, Väeesemed, pendel, karneool pendel, pendeldamine, sakraaltšakra, viljakus, töö, materiaalsus, lapse saamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja