KOLLANE KALTSIIT

  • 18.00€

Toote detailid

  • Mudel: KOLLANE KALTSIIT pendel
  • Saadavus: Laos


KOLLANE KALTSIIT on ülimalt positiivne kristall, mida kasutatakse päikesepõimiku tasakaalustamiseks. Kollane Kaltsiit on üks tugevamatest meditatsiooni kristallidest ja seega on see ka ideaalseks pendli kristalliks, kuna sellel kristallil on oskus ka seda inimest meditatsiooni ja vaimse töö lainele viia, kes ei ole ennem sellega tegelenud. Kuna Kollase Kaltsiidi energia laine on pehme ja õrn, siis sobib see noortele, nooruslikele inimestele ja beebi ootel naistele. Peale selle on Kollane Kaltsiit üks parimaid kinkimise kristalle, millega avaldatakse sõprustunnet.


- Aitab lahendada sõprussuhete vahelisi probleeme, erimeelsusi ning annab nõu nende kiiremaks ja paremaks lahendamiseks.

- Aitab mõista teisi inimesi, kes meiega koos ühte rada käivad, aitab mõista perekonna liikmete päris tundeid ja nende tegelikke soove.

- Kollane Kaltsiit on väga hea hetkeolukorra hindaja ja seega on hea küsida selle kristalli käest oleviku ja lähituleviku vastuseid.

- Kollase Kaltsiidiga saab vaadata meie keha stressi energiat, asetades selle peopesa kohale ning küsida mõtetes küsimus "Näidake mulle minu pingetaset", seejärel hakkab pendel ringe tegema. Mida kõrgem stressi tase on kehas, seda väiksemad on peopesa kohal pendli ringid.

Kollase Kaltsiidi energia kristallid

- Kollase Kaltsiidi pendli kotti on soovitatav lisada Tsitriin, Karneool, Punane Jaspis, Gagaat ja Šungiit.

Kõrberoos hoia pendli kasutamisel enda lähedal ja kui sa pendlit ei kasuta, siis hoia pendlit selle peal. Kõrberoos taastab ennustamisvahendite energiat ja aitab neil sulle õigeid vastuseid tuua. Kõrberoos on universaalse toimega pendli laadimise kristall, mis taastab kristalli energiat.

Kollasele Kaltsiidile sobilikud puhastuse väeesemed

- Puhastamiseks on soovitatav Kollast Kaltsiiti hoida Jasmiini lõhnalise viiruki sees või suitsutada kadaka oksaga. Laadimiseks on soovitatav hoida pendlid Tsitriin geoodi peal lõunapoolsel aknalaual või viia õue lauspäikese kätte.

Kõrberoos hoia pendli kasutamisel enda lähedal ja kui sa pendlit ei kasuta, siis hoia pendlit selle peal. Kõrberoos taastab ennustamisvahendite energiat ja aitab neil sulle õigeid vastuseid tuua. Kõrberoos on universaalse toimega pendli laadimise kristall, mis taastab kristalli energiat.


Soovitame talismane ja kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energia taset. Selleks soovitame paar korda kuus kristall ehet voolava vee all puhastada või korra kuus Täiskuu ajal ning igal öösel ehe viia Kuuvalgele Ametüst või Kvarts geoodi peale laadima.


Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: KOLLANE KALTSIIT, Väeesemed, pendel, Kollane Kaltsiit pendel

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja