KUUKIVI

  • 21.00€

Toote detailid

  • Mudel: KUUKIVI pendel
  • Saadavus: Laos


KUUKIVI on ülimalt naiselik, rahustava toimega ja intuitiivne kristall, mis on maailmas number üks kristall, mida kasutatakse intuitsiooni avamiseks ning vaimsesse maailma üle minekuks. Kuukivi pendel on väga heaks pendliks neile, kes alustavad vaimse tööga tegelemist, kuna selle eeterkeha muutev vibratsioon on õrn ja seda on väga lihtne tööle panna. Mina oma kogemusest ütlen, et on kahte tüüpi kristalli huvilisi, need, kelle poole tõmbab Ametüst ja need, kes imetlevad Kuukivi. Väga harva meeldivad need mõlemad, aga see, et sulle Kuukivi meeldib, tähendab seda, et ettenägelikkus tuleb pigem läbi sinu sisetunde ja seega võid kogeda prohvetlikke unenägusid. Kuukivi sobib ka neile, kelle elus on emadus, perekond ja armastus number üks kohal, mis viitab südametšakra domineerimisele meie elutee üle.


- Kuukivi on kõige parem pendli kristall, millega saab näha sinu enda laste minevikku, olevikku ja tulevikku. Kuukiviga on võimalik vaadata laste tervist ja nende elukäiku.

- Kuukiviga saad ette ennustada veel sündimata lapsi, aga selleks tuleb lauapeale asetada Muskoviit ning Muskoviidi ümber moodustada kolmnurk kolmest Roosast Kvartsist. Seejärel tuleb kristallide kõrvale valge küünal põlema panna. Seejärel hoitakse pendlit Muskoviidi kohal ning küsitakse: "Kes on minu järgmine laps?" või, kui sinu vastas istub sõbranna või tuttav, siis küsida: "Kes on tema järgmine laps?". Ringikujulised liigutused viitavad Kuukivi puhul tüdrukule ja edasi-tagasi liigutus poisile. Juhul, kui pendel seisab, siis vastus tähendab, et rohkem lapsi ei tule või pendeldaja intuitsioon on blokaadi all. Pendeldades tuleks kindlasti kanda intuitsiooni kristalle, juua Ioliidi ja Küaniidi vee-eliksiiri.

- Kuukiviga on võimalik parandada aju tegevust, eemaldada unehäireid. Selleks asetatakse Kuukivi pendel otsmiku juurde ja pendeldataks niinimetatult blokaadid lahti.

Kuukivi energia kristallideks on:

- Mäekristall, Skolessiit, Tseoliit, Apofülliit, Tselestiit ja pendli kotti võib lisada ka Kuntsiiti.

Kõrberoos hoia pendli kasutamisel enda lähedal ja kui sa pendlit ei kasuta, siis hoia pendlit selle peal. Kõrberoos taastab ennustamisvahendite energiat ja aitab neil sulle õigeid vastuseid tuua. Kõrberoos on universaalse toimega pendli laadimise kristall, mis taastab kristalli energiat.

Kuukivile sobilikud puhastuse väeesemed

- Kuukivi laetakse Apofülliidi või Tseoliidi geoodi peal ning puhastatakse Loorberilehtedega. Loorberi lehed asetatakse valge riide sisse koos pendliga ning hoitakse kaks päeva enne ja pärast Täiskuud aknalaual Apofülliidi geoodi peal. Seejärel viiakse Loorberi lehed metsa alla ning pendel on puhastatud.


Soovitame talismane ja kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energia taset. Selleks soovitame paar korda kuus kristall ehet voolava vee all puhastada või korra kuus Täiskuu ajal ning igal öösel ehe viia Kuuvalgele Ametüst või Kvarts geoodi peale laadima.


Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.


Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: KUUKIVI, Väeesemed, pendel, kuukivi pendel

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja