LASURIIT

  • 21.00€

Toote detailid

  • Mudel: LASURIIT pendel
  • Saadavus: Laos


LASURIIT on väga tugev intuitsiooni, selgeltnägemise, visioonide ja ennustamise kristall. Lasuriiti on väga hea kasutada ennustamiseks, kuna sellel on kõik vastavad energiad olemas, et see suudaks näha minevikku, olevikku ja tulevikku. Lasuriit sobib neile, kellel selle kristalliga tekib juba ka visuaalne side. Seega vaata seda kristalli ja tunneta, kas see visuaalselt meeldib sulle, kui jah, siis see ka töötab sinu käes. 

Lasuriidil on pikk minevik inimkonna ajaloos, mis meile tänaseks teada on. Lasuriiti kasutati ehetena ja hiljem väeesemetena vähemalt 6500 aastat tagasi. See on aeg, mida on suudetud Lasuriidi kasutamisest tõestada. Lasuriiti ennekõike hakati too aeg kasutama Mesopotaamia, Egiptuse, Hiina, Kreeka ja Rooma aladel. Kõige suuremaks Lasuriidi allikaks on Afganistaan, kus on väga laialadaselt palju seda sealsetes mägedes. 

Lasuriiti kasutasid ajaloolised ja võimekad inimesed. Näiteks Tutanhaamoni kuulsa maski pealt on leitud Lasuriiti. Ilmselgelt kasutati seda selle maski peal kurja väe eemale hoidmiseks, taassünni ja peale surma väe omamise jaoks. Lasuriidil on oskus säilitada kõike seda, mida sa enda füüsilises kehas oled loonud, et järgmine elu saaks tugeva põhja alla sellest, mille oled varasemalt juba ära õppinud ja loonud. Lasuriidi erksinine toon sümboliseerib taassündi ja peale maist elu hinge edasi rändamist. 

Iidsed egiptlased kasutasid Lasuriidi kristallipuru enda kosmeetika loomiseks ja seda kasutati ka maalide ning erinevate ornamentide värvimiseks. Egiptlaste sinised vaasid värviti Lasuriidist valmistatud värviga. Kristall andis kauni välimuse, kuid mis kõige tähtsam oli nende jaoks - see andis selle kristalli väe sinna vaasi sisse. 


RAVITSEMINE

Lasuriidiga saab aktiveerida Kolmandat Silma. Sellega saab vaadata sellel Tšakral olevaid energia blokaade. Kui asetada pendel Tšakrale ja seal on blokaad, siis see hakkab ebaselgelt vibreerima. Kui on terve, siis teeb ringe ja kui on haigusi, mis võivad ka füüsilisse kehasse ilmuda, siis hakkab edasi-tagasi pendeldama.

- Lasuriidiga saab vaadata, kas Kolmanda Silma peal on blokaade, kas seda peaks tervendama või mitte.

- Lasuriidiga saab tervendada energiate liikumist ehk viia Tšakraid omavahel tööle. Sellega pendeldatakse terve keha peal selle pendliga.

PROHVETLIKKUS

Lasuriidi pendel sobib algajatele, professionaalidele, selgeltnägijatele, ravitsejatele ja massööridele.

- Väga hea pendel tuleviku ennustamiseks, Lasuriit on üks tugevamaid kristallpendleid, millel on oskus korrektseid vastuseid anda tuleviku osas. Eelnevalt loomulikult soovitan katsetada lühiajalisi tuleviku ennustusi ehk neid küsimusi, millele kiirelt on võimalik vastuseid saada. Seda selleks, et lihtsalt kohaneda pendliga ja harjuda sellega tööd tegema.

- Hea kristallpendel enda isiklikele küsimustele vastuste saamiseks.

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Lasuriidi pendlit oleks hea laadida Tselestiit geoodil koos sinise või mõne maagia küünlaga.

ENERGIA KRISTALLID PENDLI KOTTI VÕI KARBI SISSE

Energia kristallideks on Lasuriidil vaja tema pendli kotti lisada kindlasti Aqua Aurat. Sobib ka universaalsete energia kristallide peal laadimiseks, aga sellel pendlid võiks olla eraldi energia kristallid.

Kõrberoos hoia pendli kasutamisel enda lähedal ja kui sa pendlit ei kasuta, siis hoia pendlit selle peal. Kõrberoos taastab ennustamisvahendite energiat ja aitab neil sulle õigeid vastuseid tuua. Kõrberoos on universaalse toimega pendli laadimise kristall, mis taastab kristalli energiat.

Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Tehniline
Mõõdud Pendli pikus on 3,3 cm ja ülemine laius 1,5 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: LASURIIT, Väeesemed, pendel, lasuriit pendel, pendeldamine, ennustamine, kolmas silm, tuleviku ennustamine, tšakrad

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja