MOOKAITE

  • 17.00€

Toote detailid

  • Mudel: MOOKAITE pendel
  • Saadavus: Laos


MOOKAITE  on Austraaliast pärit kristall, mis on värvuse poolest väga mitmekülgne - see võib olla kirju või ühevärviline, punane, kollane, lilla kuni beežini. Mookaite on väga positiivse laenguga kristall, mis on kõrgelt hinnatud selle elujõudu edasi andva toime tõttu.


Mookaitest valmistatud pendlid on aga väga heaks tuleviku ette ennustamise väeesemeks ja väga sobilik neile, kes ei ole ennem pendlimaailmaga tuttavad olnud. Mookaite sobib niiöelda algajatele müstikutele seetõttu, et see kohaneb kiiresti inimese energiväljaga, hoolimata tema spirituaalsest tasemest, mis omakorda lihtsustab pendli kasutamist. Seega Mookaite on Mäekristalli kõrval üks lihtsamini kasutatavaid ennustusvahendeid.

- Mookaite pendli käest saab küsida väga lihtsaid küsimusi ja nendele vastuseid. Ennekõike suudab Mookaite vastata tuleviku küsimusi: "Kas homme tuleb päike välja?","Kas ma lähen aasta jooksul reisile?", "Kas ma peaksin välismaale elama minema?" jne.

- Mookaite eelistab väga lihtsaid ja igapäevase eluga seotud küsimusi, kuna Mookaite energiaväljas on väga suur positiivsus, siis see oskab kõige rohkem tegeleda lihtsatele probleemidele lahenduse leidmiseks. Näiteks võin tuua, et Mookaite vastab raskel küsimustele, mis on seotud tõe varjamistega ja minevikus tekkinud valede jälile saamisega.

- Mookaite ennustab ette kõige enam lähitulevikku ja see on selle kristalli eelisomadus. Seda omadust saab kasutada hetkeolukordade lahendamiseks ja vastuste saamiseks, mida on sul vaja kiirelt. Seega soovitan Mookaite pendlit endaga pidevalt kaasas kanda, juhul, kui sul on vaja kiiret nõuannet.

- Mookaite pendlit RAVITSEMISE EESMÄRGIL saab kasutada järgmiselt : Juurtšakra tervise ja Auralekete vaatamiseks, selleks hoitakse pendlit Juurtšakra kohal ja vaadatakse, kas pendel seisab, annab eitavat või jaatavat vastust. Kui Juurtšakra on terve, siis Mookaite pendel teeb jaatavat vastust ja sa oled terve. Eitamisel on Auralekked selle Tšakra kohal ja seda tuleks kaitsma hakata kaitse kristallidega (Granaadi kandmine käepeal või taskus). Kui pendel aga seisab, siis Juurtšakra on paigast ära ja seal on probleemid. Selliseljuhul tuleb Juurtšakrale mõeldud kristalle kandma hakata, et seda tervendada.

Mookaite pendli kaasas kandmisel on üks hea omadus, mida see kristall suudab endast välja anda ka siis, kui seda ehtena ei kanta - See kaitseb kodust eemal olles sind manipulatsiooni eest ja salakavalate skeemide eest. Olgu siis selleks kodust eemal olekuks tavaline poodi sõit või reisimine välisriiki.

Kui Mookaite kristall sind lummab ja sul tekib sellega sõnuseletamata side, siis sellel on oma tähendus: "Sul on ees ootamas põnev ja seiklusrohke uus eluetapp" ja Mookaite on kristall, mis aitab seda kõike sinu ellu tuua. Mookaite pendel töötab vaid siis, kui sul tekib see side ja kui tekib, siis sellest saab väga tugev väeese sinu ellu.

Tähemärgilt töötab Mookaite pendel kõige paremini VÄHIGA, KAALUDEGA, SKORPIONITEGA ja VEEVALAJATEGA.

Mookaite pendlit puhasta mõne rituaaliküünla kõrval, olgu siis selleks Ingveri või Magnoolia küünal. Mookaitet võib puhastada Valge Muskuse viirukiga või Muskuse rituaalitaime suitsuga. Mookaite pendlid laetakse Tsitriin geoodil ja selle väeeseme võimendamiseks hoitakse seda ühes kotis Girasoliga.

Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MOOKAITE, Väeesemed, pendel, mookaite pendel, vähk, kaalud, skorpion, veevalaja, ingveri küünal, magnoolia küünal, ennustamine, tulevik, lähitulevik, juurtšakra

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja