KULDKVARTS

  • 23.00€

Toote detailid

  • Mudel: KULDKVARTS chips (TSITRIIN) viinamari pendel
  • Saadavus: Laos


KULDKVARTS on tõhus ravitseja kristall, mis sobib väga hästi pendliks. Kuldkvartsi pendel võiks olla iga ravitseja pendli komplektis, kuna sellel on äärmiselt unikaalsed oskused, siis on hea, kui see väeese olemas on. Peale ravitsemise võid Kuldkvartsi kasutada ka lihtsalt ennustamiseks, aga selle raviomadused on suurepäraseks boonuseks, kui sa omad üht sellist pendlit.


RAVITSEMINE

Kuna Kuldkvarts koosneb ka Mäekristallist, siis selle pendli sees on ka Mäekristalli pendlile omane vägi, mis omakorda muudab Kuldkvartsi multifunktsionaalseks tervendajaks.

- Kuldkvartsi pendliga on võimalik tuvastada kehas olevaid kinniseid veresoone kanaleid. Kuldkvarts hakkab nende kohal olles võpatama ja ebaregulaarseid ringe tegema. Sellega aitab Kuldkvarts tuvastada ummistusi ja näha, kas veri suudab kehas liikuda või mitte.

- Saab tuvastada Päikesepõimiku, Sakraaltšakra ja Kroontšakra blokaade. Kui te hoiate pendlit Tšakra kohal ning see seisab ega tee ringe, siis aitab see tuvastada problemaatilise energia selles Tšakras. Kui tuvastad selle, siis tead, et selle Tšakra jaoks tuleb tervendust kehale teha. Kas siis kanda talismane või valmistada puhastavaid eliksiire.

PROHVETLIKKUS

Kuldkvarts ennustusvahendina aitab vastuseid saada järgmistele küsimustele:

- Küsimused mis on seotud tulevikuga, reisimisega, veel sündimata lastega, tööga ja eriala vahetustega.

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Kuldkvarts armastab Tsitriin geoodi ja seetõttu võiks aeg-ajalt hoida seda kristalli aknalaua peal Tsitriin geoodil või hoida väikest Tsitriin geoodi tükki pendli karbis/kotis. Puhasta aeg-ajalt rituaalitaime suitsu, viiruki või maagia küünaldega.

ENERGIA KRISTALLID PENDLI KOTTI VÕI KARBI SISSE

Peale Tsitriini sobib Kuldkvartsi energia kristalliks Fantoomingli Kvarts ja Kristall Aura.

Kõrberoos hoia pendli kasutamisel enda lähedal ja kui sa pendlit ei kasuta, siis hoia pendlit selle peal. Kõrberoos taastab ennustamisvahendite energiat ja aitab neil sulle õigeid vastuseid tuua. Kõrberoos on universaalse toimega pendli laadimise kristall, mis taastab kristalli energiat.

Kuldkvarts on väga tugeva energialaenguga, mis on samas ka väga positiivne, seega sobib kasutamaks ka väga kinnistel inimestel. Kristall aitab vabastada energia blokaade ka siis, kui sellega pendeldatakse.

Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: KULDKVARTS, Väeesemed, pendel, kuldkvarts pendel, tervendamine, ennustamine, veri, vereringe, veresooned, päikesepõimik, kroontšakra, sakraaltšakra

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja