AMETÜST

  • 22.00€

Toote detailid

  • Mudel: AMETÜST chips viinamari pendel
  • Saadavus: Laos


AMETÜST on üks populaarsemaid ja inimeste jaoks enim vajaminevaid kristalle. Ametüst sobib kõigile ja on kasulikuks väekristalliks igal eluperioodil. Ametüst on rahustava toimega, mis aitab sinu energiast välja juhtida stressi, meeleolu kõikumisi, kurbust, pessimismi ja asendada selle kõige emotsionaalse tasakaaluga. Kui Ametüst on kõik selle saavutanud, siis see avab sind spirituaalsele maailmale ja spirituaalsetele teadmistele. See on kristall, mis avab sinu intuitsiooni arenemise jaoks ja müstiliste informatsioonide vastu võtmiseks. Ametüst on kristall, mis tervendab sinu Aurat, aidates sellel olla vastuvõtlik headele energiatele ja hingede poolt saadetud sõnumitele.

Ametüstist valmistatakse universaalseks kasutamiseks pendleid, mis tähendab seda, et Ametüstiga on võimalik tegelikult ükskõik millistele küsimustele vastuseid saada. 

RAVITSEMINE

Ametüsti pendliga tervendatakse Kroontšakraga seotud probleeme, antakse sellele energiat juurde samal ajal, kui seda pendlit siis erinevatel põhjustel kasutatakse.

- Ametüstiga on võimalik vaadata kas Kroontšakra töötab või mitte. Selleks hoitakse seda selle Tšakra koha peal ja lastakse sellel seal pendeldada. Kui pendel teeb edasi-tagasi võnkeid, siis on selles Tšakras probleeme, kui pendel seisab, siis on see Tšakra kinni. Kui pendel teeb ringe, siis on see Tšakra avatud. 

- Kui pidevalt pendeldada selle pendliga Kroontšakra kohal, siis see aitab vabastada blokaade sellelt Tšakralt, mis on seotud tuleviku nägemisega ja Inglitega kontakteerumisega. Kroontšakra peab olema terve, et sinu elus oleks soov elada ja edasi liikuda.

- Ametüstiga tervendatakse stressi, depressiooni, unehäireid ja erinevaid sõltuvushaiguseid. 

PROHVETLIKKUS

Ametüsti pendel on universaalse toimega ennustamise vahend, millega saab vaadata nii minevikuga, olevikuga, kui ka tulevikuga seotud teemasid. Ametüst on üks lihtsamaid ennustamise pendleid, millel on oskus sulle väga erinevatel teemadel vastuseid anda.

Ametüst aitab ennekõike kõige paremini rääkida sulle tuleviku teemadest ja on kasulik enda sisetunde kinnitamiseks. Mis tähendab seda, et Ametüst saab öelda, kas sa tunned õigesti või valesti. 

Ametüsti soovitan ma esimeseks pendliks, seda sellepärast, et see hakkab inimese Auras väga kiiresti tööle. Loomulikult aitab see sind siis, kui sulle Ametüst visuaalselt ka meeldib. 

Ametüsti pendel aitab sulle anda ka suunda, kuhu poole liikuda ja kuhu poole on kahjulik sul minna. Seda on hea kasutada küsimuste korral, kus on vaja midagi ära otsustada. Ametüst aitab sulle märku anda, millised teemad on sinu jaoks kasulikud ja millised mitte.

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Ametüsti pendel soovib laadimise jaoks kõige enam Mäekristall geoodi ja Salvei suitsu. Mäekristall geood aitab Ametüsti pendlil taastuda. Pendleid tuleb taastada selleks, et need annaksid õigeid vastuseid ja see on ka põhjus, miks neil võiksid olemas olla energia kristallid.

ENERGIA KRISTALLID PENDLI KOTTI VÕI KARBI SISSE

Energia kristallideks sobivad Ametüstile Ametüst Aura Kvarts ja Azuriit.


Kõrberoos hoia pendli kasutamisel enda lähedal ja kui sa pendlit ei kasuta, siis hoia pendlit selle peal. Kõrberoos taastab ennustamisvahendite energiat ja aitab neil sulle õigeid vastuseid tuua. Kõrberoos on universaalse toimega pendli laadimise kristall, mis taastab kristalli energiat.


Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AMETÜST, Väeesemed, pendel, ametüst pendel, pendeldamine, ennustamine, tuleviku nägemine, kroontšakra, unehäired, sõltuvused

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja