INGLI AURA KVARTS

  • 19.90€

Toote detailid

  • Mudel: INGLI AURA KVARTS pendel
  • Saadavus: Laos


INGLI AURA KVARTS on valmistatud Mäekristallist, kui Mäekristall on kõrgetel temperatuuridel kokku pandud Plaatina ja Hõbeda puruga. Selle protsessi tagajärjel tekkib jäädavalt Ingli Aura Kvarts. Selline kristalli töötlemine on täiesti tavaline ja muudab kristalli võimsaks, kuna sellele antakse tule element ja naturaalsete metallide müstiline element.


RAVITSEMINE

Ingli Aura Kvartsiga saab aktiveerida Kroontšakrat ja saab vaadata sellel Tšakral olevaid blokaade. Kui asetada pendel Tšakrale ja seal on blokaad, siis see hakkab ebaselgelt vibreerima. Kui on terve, siis teeb ringe ja kui on haigusi, mis võivad ka füüsilisse kehasse ilmuda, siis hakkab edasi-tagasi pendeldama.

- Ingli Aura Kvartsiga on võimalik avastada erinevaid närvidega seotud haigusi või närvikahjustusi.

- Sellega füüsilise keha peal tööd tehes aitab see vabastada stressi.

- Kutsuda Ingleid Aurasse ja luua nende jaoks sobiv energia.

PROHVETLIKKUS

Ingli Aura Kvartsi pendel on üks parimaid pendleid, mida kasutada sõnumite saamiseks ning tuleviku ja oleviku küsimuste lahendamisel, kuna sellel on oskus need vastused võtta mitte sinu alateadvusest, vaid hoopis sinu enda kaitseingli käest. Seega vastuste saamine võib olla hoopis palju tugevam, kiirem ja võimsam, kui on Auras juba Inglite jaoks vastav läbipääsev energia loodud (kui kantakse teisi Ingli kristalle, mis aitavad luua soodsa pinnase Inglite läbipääsemiseks).

- Saab vaadata eelmiste elude müsteeriumeid.

- Küsida enda kaitseingli kohta informatsiooni ja tema kohta rohkem teada saada (kes ta on, mis nimi on, milline side sul temaga on jne).

- Aitab leida õiget spirituaalset suunda elus, aitab takistada valede valikute tegemise.

- Enamjaolt saab kõiki küsimusi Ingli Auraga küsida.

Enne Ingli Aura Kvartsi kasutamist soovitan Mäekristall pendliga kõigepealt enda pendeldamise oskuseid arendama hakata, et Ingli Aura Kvarts tööle hakkaks. See pendel on võimas ja nõuab väga spirituaalset inimest endaga töötama.

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Ingli Aura Kvartsi oleks hea laadida Mäekristallil, Valgel Kaltsiidil või Apofülliidil koos valge või mõne maagia küünlaga. Maagia küünlaks sobib Ingli Aura Kvartsile Vanilje, Piibelehe või Magnoolia essentsiga küünal.

ENERGIA KRISTALLID PENDLI KOTTI VÕI KARBI SISSE

Energia kristallideks on teised Aura Kvartsid, Opaliit, Valge Opaal, Sinine Kvarts, Sinine Pitsahhaat jt.

Kõrberoos hoia pendli kasutamisel enda lähedal ja kui sa pendlit ei kasuta, siis hoia pendlit selle peal. Kõrberoos taastab ennustamisvahendite energiat ja aitab neil sulle õigeid vastuseid tuua. Kõrberoos on universaalse toimega pendli laadimise kristall, mis taastab kristalli energiat.


Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Tehniline
Mõõdud Pendli kristalli osa on ca 4*1,2*1,2 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: INGLI AURA KVARTS, Väeesemed, pendel, ingli aura kvarts pendel, kroontšakra, inglid, pendeldamine, ennustamine, kaitse, eelmised elud, kaitseingel, kaitseingli tundma õppimine, aura kvarts

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja