HÕBE AURA KVARTS

  • 19.90€

Toote detailid

  • Mudel: HÕBE AURA KVARTS pendel
  • Saadavus: Laos


HÕBE AURA KVARTS on üks Aura Kvartsilistest, mis on valmistatud Mäekristalli kuumutamisel Hõbedaga. Hõbe Aura Kvarts on äärmiselt võimas kristall, mille energia on tugev ja mida peamiselt kasutatakse maagiate, rituaalide elluviimisel ning väga raskete küsimuste esitamisel või tuleviku ennustamiseks.


RAVITSEMINE Hõbe Aura Kvartsiga saab aktiveerida Kroontšakrat. Sellega saab vaadata sellel Tšakral olevaid energia blokaade. Kui asetada pendel Tšakrale ja seal on blokaad, siis see hakkab ebaselgelt vibreerima. Kui on terve, siis teeb ringe ja kui on haigusi, mis võivad ka füüsilisse kehasse ilmuda, siis hakkab edasi-tagasi pendeldama.

- Hõbe Aura Kvartsiga on võimalik vaadata Auras needuslikku või ärasõnumise energiat. Selleks hoitakse pendlit enda Kroontšakra kohal (iseendal vaadates võib seda peegli ees teha, kuna Kroontšakra asub pea kohal) ja seejärel küsides pendli käest: "Näidake mulle, kas needuslik energia on minu Auras?" või "Näidake mulle, kas ärasõnumise energia on minu Auras?". Kui pendel hakkab suuri ringe tegema, siis see on "JAH", kui edasi-tagasi võnkeid tegema, siis "EI" ja kui lihtsalt seisab või vibreerib, siis võib-olla on soovinud keegi seda sinna suunata aga sa oled ise selle ära takistanud.

- Hõbe Aura Kvartsi pendliga ennustades aitab see luua Aurale võimsa kaitse. Kui pendlitega tegeletakse, siis need annavad peale vastuste ka jõudu inimesele juurde.

- Keha kohal pendeldades Hõbe Aura Kvartsiga aitab see halba energiat Aurast välja suunata.

PROHVETLIKKUS Hõbe Aura Kvartsi pendel on üks parimaid pendleid, mida kasutada maagiate vaatamisel, rituaalide loomisel ja tuleviku ennustamisel.

- Hõbe Aura Kvartsiga saab kontrollida seda, kas maagia, mille sa tegid, on valmis ja kas sa tegid selle ka õigesti ära. Selleks hoitakse pendlit maagia kohal ja küsitakse "Kas see on valmis?" ning vaatad, mis pendel räägib. On võimalik ka küsida, kas teatud maagiad on sulle kasulikud. Selleks mõtle maagia peale ja küsi pendli käest: "Kas see maagia aitab mind?" ja vaata mis pendel räägib.

- Sellega on võimalik vaadata kaugele tuleviku ja küsida ohtlike olukordade suhtes nõu.

- Sobib halbade inimeste tuvastamiseks, reetlikuse küsimuste jaoks ja samuti ka väga hea reisimise pendel (näiteks küsida erinevate võimalike ohtude kohta, kuhu reisida, kuhu mitte jne).

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Hõbe Aura Kvartsi pendlit oleks hea laadida Tselestiit või Ametüst geoodil koos valge või mõne maagia küünlaga. Maagia küünlaks sobib Hõbe Aura Kvartsile Vanilje, Piibelehe või Magnoolia essentsiga küünal.

ENERGIA KRISTALLID PENDLI KOTTI VÕI KARBI SISSE

Energia kristallideks on Hõbe Aura Kvartsile vaja tema pendli kotti lisada kindlasti Antofülliiti, Hüpersteeni ja Gagaati. Sobib ka universaalsete energia kristallide peal laadimiseks, aga sellel pendlid võiks olla eraldi energia kristallid.

Kõrberoos hoia pendli kasutamisel enda lähedal ja kui sa pendlit ei kasuta, siis hoia pendlit selle peal. Kõrberoos taastab ennustamisvahendite energiat ja aitab neil sulle õigeid vastuseid tuua. Kõrberoos on universaalse toimega pendli laadimise kristall, mis taastab kristalli energiat.

Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.
Tehniline
Mõõdud Pendli kristalli osa on ca 4*1,2*1,2 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: HÕBE AURA KVARTS, Väeesemed, pendel, hõbe aura kvarts pendel, ennustamine, pendeldamine, needus, ärasõnumine, halb energia, kroontšakra, aura kvarts

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja