TIIGRISILM

-10%
  • 17.00€
  • 15.30€

Toote detailid

  • Mudel: TIIGRISILM PÜRAMIID
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Püramiid on iidne sümbol, mis kannab endaga kaasas jõudu energiat ammutada ja seda ka edasi kanaldada. Püramiide hakati valmistama selleks, et taevast ehk kosmosest teiste planeetide, tähtede ja ka päikese-kuu energiat ligi tõmmata. Püramiididel on oskus kaugelt energiat tuua ja ka kaugele energiaid saata.

Kristallidest valmistatakse püramiide, et ka nende sees olevat väge kiiremini edasi kanda ja samas ka kristallile omast hea õnne külgetõmmet veelgi rohkem suurendada. Igal püramiidil on oma vägi ja eriline oskus.

Püramiide on hea kasutada kodu energeetika parandamiseks, kristalli komplektide võimendamiseks ja ka näiteks meditatsioonis on need kasulikud.

TIIGRISILMA PÜRAMIID "KODU KAITSE JA KÜLLUSE KANALI AVAJA"

Tiigrisilmal on kaks väga tugevat omadust, milleks on kurjuse, ebaõnne ja füüsiliste probleemide eest kaitsmine ning külluse kanali avamine.

Tiigrisilma püramiid on väga kasulik nendesse kodudesse, kus päikest palju ei ole või tubadesse, kus aknaid ei ole. Tiigrisilm suudab päikeseenergiat asendada Feng Shui energias, kui otsest päikest tuppa ei paista. Vanal ajal kasutati templites ja erinevates kuninglikes ruumides Tiigrisilma kristalle selle energia tuppa toomiseks, et tagada templis või kindluses hea energia.

- Aseta Tiigrisilma püramiid kodu välisukse kõrvale/lähedale, et see kaitseks majja sissetuleva halva eest. Tiigrisilm kaitseb ebaõnne, negatiivsuse, töömurede, vägivalla, sissetungi ja ka pankroti eest. Tiigrisilma püramiidi võib hoida kodu kaitse kristallide keskel, kui selline komplekt on loodud.

- Tiigrisilma püramiid on hea kodu külluse nurka asetamiseks. Kes veel ei tea, siis külluse nurk on Feng Shui järgi Kagu ilmakaares. Seal on iga kodu külluse portaal ja kanal, mida saab erinevate elementidega avada. Tiigrisilma püramiid on üks elementidest, mida saab selle avamiseks kasutada.

- Hoida Tiigrisilma püramiidi Ahvileivapuu ehk Turdlehe, Sulgvõhu või Mägipalmi mulla peal, et need taimed avaksid enda sees küllust ligi tõmbavad omadused.

- Tiigrisilma püramiidi võib hoida autos, et autot kaitsta avariide ja auto kere mõlkimiste eest.

- Kui oled loonud endale kristallehete laadimise koha, siis Tiigrisilma püramiidi on hea sinna lisada, eriti kui oled eraldi loonud endale kaitseehete laadimise koha. Tiigrisilm näiteks Ahhaat geoodi ja Hematiit geoodi kõrval aitab veelgi rohkem säilitada sinu kaitseehteid.

- Hoia seda püramiidi kodu keskpaigas, et majast välja juhtida perekonda riidu ajav energia.

- Aseta Tiigrisilma püramiid külluse nurka loodud rahakarbi sisse otse kogutud raha peale, et see aitaks majja rohkem materiaalset õnne tuua.

Püramiide peab väga harva energeetiliselt puhastama, piisab sellest, kui sa ühe korra kuus Salveiga kodu kodu üle käid. Kui sa soovid eraldi Tiigrisilma püramiidi puhastada, siis selleks sobib väga hästi ka Kanepi viiruk.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: TIIGRISILM PÜRAMIID, Väeesemed, püramiid, päikese energia, feng shui, kaitse, küllus, külluse kanal, kodu kaitse, välisuks, kagu, ahvileivapuu, mägipalm, sulgvõhk, auto õnnetused, auto kaitse, ehete laadimine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja