OPALIIT

  • 14.40€

Toote detailid

  • Mudel: OPALIIT püramiid
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Püramiid on iidne sümbol, mis kannab endaga kaasas jõudu energiat ammutada ja seda ka edasi kanaldada. Püramiide hakati valmistama selleks, et taevast ehk kosmosest teiste planeetide, tähtede ja ka päikese-kuu energiat ligi tõmmata. Püramiididel on oskus kaugelt energiat tuua ja ka kaugele energiaid saata.

Kristallidest valmistatakse püramiide, et ka nende sees olevat väge kiiremini edasi kanda ja samas ka kristallile omast hea õnne külgetõmmet veelgi rohkem suurendada. Igal püramiidil on oma vägi ja eriline oskus.

Püramiide on hea kasutada kodu energeetika parandamiseks, kristalli komplektide võimendamiseks ja ka näiteks meditatsioonis on need kasulikud.

OPALIIDI PÜRAMIID "INGLID SINU KÕRVAL"

Opaliit on kristall, mis ennekõike aitab tuua sinu ellu rahu, tasakaalu ning see aitab harmoniseerida sinu lähedal olevaid energiaid. Opaliidist valmistatakse püramiide selleks, et selle Inglite energiat inimestesse ja ruumidesse edasi kanda. Inglite energiat seda selles mõttes, et Opaliidil on oskus energiaid muuta Inglite jaoks soodsaks. Opaliit aitab hingedel liikuda ja sind kaitsvatel Inglitel sinu lähedal olla. Selleks, et Inglid suudaksid meid kaitsta ja meie kodus olla, selleks on vaja nende jaoks sobivat energialainet. Opaliit on Inglite kristall ja aitab selle õige energia sinu koju luua.

Opaliidi püramiid on võimas väeese, püramiidil on oskus selle kristalli energiat saata edasi suuremale pinnale ja parandada näiteks sinu kodu energiat.

- Aseta Opaliidi püramiid enda või endale kalli inimese magamistuppa võimalikult lähedale voodile. See võib olla voodi all või hoopis ka öökapi peal. Opaliidi püramiid aitab läbi une sinu energiat parandada, rahustada, tasakaalustada. Aidates eemaldada stressi ja isegi depressiooni. Peale ärevuse energia eemaldamise aitab see ka sinu Inglitel sinuga koos olla ning läbi une neil sulle sõnumeid tuua.

- Opaliidi püramiidi on kasulik lapse voodi kõrval hoida, et teda kaitsvad Inglid saaksid väge ja jõudu lapse kaitsmise jaoks.

- Kui sa soovid Inglitega paremasse kontakti astuda, nende käest sõnumeid, ettekuulutust ja isegi kaitset saada, siis soovitan sul luua Inglite kristallide komplekt, mille keskele aseta Opaliidi püramiid. Opaliidi püramiid aitab võimendada Inglite kristalle ja tänu selle energiale aitab see ka teiste kristallide väel sinu Aurasse jõuda. Loe Inglite kristallide kohta SIIT artiklist "Inglite Aurasse ja koju kutsumine".

- Opaliidi püramiid aitab meie lähedal hoida meile kalleid ja kadunud hingesid. Selleks aseta Opaliidi püramiid selle inimese albumi kõrvale või pildi kõrvale. Kui hoiad pilte karpide sees, siis sobib Opaliidi püramiidi ka seal hoida.

- Kui sa soovid Opaliidi püramiidi kasutada enda keha tervendamiseks või tervendus teraapiates neid kasutada, siis sellele on spetsiaalne ülesanne kohe olemas. Opaliit tervendab Kroontšakrat, mis tähendab seda, et see vabastab kõik blokaadid sellelt Tšakralt, et sa suudaksid näiteks tulevikku uskuda. Kroontšakra tervendamine aitab ka ettenägelik olla ning uskuda ellu. Aitab ära kaotada elule alla andmise ja kurbuse. Selleks hoia mediteerimise aja Opaliidi püramiidi kas enda otsmikul või enda kahe käe vahel, et see sinu energiaid saaks tervendada.

- Kroontšakra kohal on Opaliidi püramiidi kasulik hoida enne magama jäämist, et öösel visioone saada, mis on ette kuulutavad või kasulikud. Selleks kasuta kas tervendusteraapia Opaliidi püramiidi või võta see Ingli kristallide keskelt. Kindlasti ära kasuta mõnel teisel eesmärgil töötavat Opaliidi püramiidi kuna see ei pruugi sulle sellisel juhul visioone tuua.

- Opaliidi püramiid sobib kokku Roosa Kvartsi püramiidiga magamistuppa asetamiseks, sobib ka armastuse kristallide keskel hoidmiseks. Nende kahe väeeseme kombinatsioon aitab uut armastust või uut energiat suhetesse tuua. Samas aitavad need mõlemad ka armastuse kristallidel paremini sinuga ja sinu armastatuga toimetada, kui sa oled suhtes.

- Kui sa soovid Opaliidi püramiidist võtta maksimaalselt energiat, siis tegelikult neid kristall-väeesemeid asetatakse koju kõikidesse välisnurkadesse, et luua Inglite kaitse võrgustik enda perekonna kohale.

Seda on soovitatav ka nii teha, kui maja ehitatakse, siis peidetakse need seinte sisse aga saab ka nii, et lihtsalt asetatakse kappide peale tubadesse.

Püramiide peab väga harva energeetiliselt puhastama, piisab sellest, kui sa ühe korra kuus Salveiga kodu üle käid. Kui sa soovid eraldi Opaliidi püramiidi puhastada, siis selleks sobib väga hästi ka Palo Santo puu suits.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: OPALIIT, püramiid, opaliit püramiid, inglid, hinged, inglitega kontakt, prohvetlikud visioonid, inglite kaitse, kaitse, rahu, stressi leevendus, kadunud lähedased, kroontšakra, visioonide nägemine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja