AMETÜST

  • 20.70€

Toote detailid

  • Mudel: AMETÜST püramiid
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Püramiid on iidne sümbol, mis kannab endaga kaasas jõudu energiat ammutada ja seda ka edasi kanaldada. Püramiide hakati valmistama selleks, et taevast ehk kosmosest teiste planeetide, tähtede ja ka päikese-kuu energiat ligi tõmmata. Püramiididel on oskus kaugelt energiat tuua ja ka kaugele energiaid saata.

Kristallidest valmistatakse püramiide, et ka nende sees olevat väge kiiremini edasi kanda ja samas ka kristallile omast hea õnne külgetõmmet veelgi rohkem suurendada. Igal püramiidil on oma vägi ja eriline oskus.

Püramiide on hea kasutada kodu energeetika parandamiseks, kristalli komplektide võimendamiseks ja ka näiteks meditatsioonis on need kasulikud.

AMETÜST PÜRAMIID "SPIRITUAALSE PORTAALI JA KANALI AVAJA"


AMETÜST püramiidid on väga kasulikud väeesemed, neid püramiide kasutatakse spirituaalsete energiate avamiseks. Ametüst püramiidil on oskus avada portaale, mille läbi suudab spirituaalne energia ruumidesse ja keskkonda pääseda. Ametüsti püramiid avab tee tervenemisele, intuitsiooni arenemisele ja energiate parandamisele.

- Aseta Ametüst ükskõik, millisesse ruumi, et selle ruumi energiat parandada. Ametüst parandab energia kvaliteeti, aidates sul selles toas ja keskkonnas paremini end tunda.

- Ametüst püramiidid leevendavad keskkonnas olevat stressi, aidates sul näiteks enda kodus end hästi tunda. Kui sa tunned, et sa ise või keegi sinu lähedane on pidevalt nagu stressipall, siis Ametüst püramiid aitab sul või temal end hästi tunda.

- Aseta Ametüst püramiid intuitsiooni ja Inglite kristallide keskele, et neid võimekamas muuta. Püramiididel on oskus teisi kristalle tööle panna ja aktiveerida neid tegutsema.

- Ametüst püramiid asetatakse voodi alla täpselt pea alla. See aitab läbi une sinu Kroontšakrat tervendada ja seda nägemustele avada. Kui Kroontšakra teeb korralikult tööd, siis suudavad sinu meeled näha visioone ja nägemusi tuleviku kohta.

- Kasulikuks väeesemeks teraapia tubadesse. Ametüst püramiid aitab kristallidel inimese aurasse jõuda, aidates ka taimede väel kiiremini tööd teha.

- Ametüst püramiid sobib magamistuppa, et puhkuse aega kvaliteetsemaks muuta. Ametüst püramiidil on oskus stressi maandada, head und tuua ja une kvaliteeti parandada.

- Aseta see püramiid lapse tuppa, et tema unekvaliteeti parandada. Ametüst püramiid sobib lastele ka selleks, et leevendada nende stressi ja pinget. Eriti kasulikuks väeesemeks on see lastele, kes kannatavad koolistressi ja ülepinge all.

- Hoia Ametüst püramiidi peegli ees, et peeglist ei kiirgaks stressi, mis sinna peeglisse kinni on jäänud. Ametüst püramiidi on eriti kasulik kasutada nende peeglite jaoks, mis on väga vanad.

Püramiide peab väga harva energeetiliselt puhastama, piisab sellest, kui sa ühe korra kuus Salveiga kodu üle käid. Kui sa soovid eraldi Ametüsti püramiidi puhastada, siis selleks sobib väga hästi ka Palo Santo puu suits.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AMETÜST, püramiid, ametüst püramiid, stressi leevendamine, keskkonna energia tervendamine, kroontšakra, hea uni, pinge leevendamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja