BRETŠASTUNUD JASPIS

  • 25.00€

Toote detailid

  • Mudel: BRETŠASTUNUD JASPIS püramiid
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


BRETŠASTUNUD JASPIS püramiidid on väga erilised tervise edendajad, haiguste eemale peletajad ja pea võrdväärsed tugevatoimelise Šungiidiga.


Bretšastunud Jaspise püramiide kasutatakse raskete haiguste tervendamiseks, nende eemale hoidmiseks ja pikaajaliste haiguste eeterkehast eemaldamiseks.


- Valmistatakse vee-eliksiire ehk asetatakse klaasi täie vee sisse ning mõne aja möödudes juuakse see vesi ära. Vee-eliksiire valmistatakse keha tervendamiseks ja on sobilik nii viirushaiguste, nakkushaiguste kui ka tõsisemate haiguste tervendamiseks.


-Bretšastunud Jaspise püramiide viiakse haige inimese tuppa, et ta kiiremini terveneks ja kõige paremini toimib see siis, kui selle kõrvale lisatakse ka tükk
Mäekristalli.


- Bretšastunud Jaspis asetatakse kodu Idapoolsesse piirkonda, et hoida perekonna üldist tervist. Kodu Ida piirkond on Feng Shui järgi perekonna tervise nurk ning seega hoitakse seal pea kõiki väeesemeid ja kristalle, mis toovad perele tervist.


- Bretšastunud Jaspis kasvuhoones, peenramaal või külmkapis aitab puu-, juur- ja köögiviljadest rohkem vitamiine saada, muutes kasvavad taimed vitamiinirohketeks ja külmkapi toidu vähem mürgiseks meie kehale.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: BRETŠASTUNUD JASPIS, püramiid, tervenemine, raskete haiguste eemaldamine, haiguste eemale peletamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja