AMASONIIT

  • 22.20€

Toote detailid

  • Mudel: AMASONIIT püramiid
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikudPÜRAMIID on iidne sümbol, mis kannab endaga kaasas jõudu energiat ammutada ja seda ka edasi kanda. Püramiide hakati valmistama selleks, et taevast ehk kosmosest teiste planeetide, tähtede ja ka päikese-kuu energiat ligi tõmmata. Püramiididel on oskus kaugelt energiat tuua ja ka kaugele energiaid saata.

Kristallidest valmistatakse püramiide, et ka nende sees olevat väge kiiremini edasi kanda ja samas ka kristallile omast hea õnne külgetõmmet veelgi rohkem suurendada. Igal püramiidil on oma vägi ja eriline oskus.

Püramiide on hea kasutada kodu energeetika parandamiseks, kristalli komplektide võimendamiseks ja ka näiteks meditatsioonis on need kasulikud.

AMASONIIDI PÜRAMIID


Amasoniit on rahu tooja, mis tähendab seda, et piisab juba sellest, et Amasoniidi püramiid on sinu lähedal, et sa ennast hästi suudaksid tunda. Amasoniit toob harmooniat ja tervendab närvilisust. Aidates lahti saada pinges enesetundest ja suunates läbi püramiidi tipu sinu hinge täielikku rahulolu tunnet.


"Suhete parandaja"


Amasoniit on kristall, mis avab sinu hinge suhtlema ja seda sellisel tasandil, kus sa saad enda emotsioone väljendada nii, et sa tunneksid, et sa oled kõik enda seest välja saanud öelda. Aidates sul rääkida kogu oma hingest ja südamega. Sellisel eesmärgil on Amasoniit väga kasulik selleks, et parandada suhet enda kaaslasega, pereliikmetega ja üleüldiselt aitab see elus tekkivaid erimeelsusi paremini lahendada.

Aseta Amasoniidi püramiid enda eluruumidesse, kööki või kõige läbikäidavasse tuppa. Seda selleks, et Amasoniit saaks tervendada perekonna omavahelisi suhteid. Suunates pereliikmete sisse probleemidele lahendusi ja aidates üksteise vastu mõistlikumad olla.

Amasoniidi püramiidi on väga kasulik hoida lastetoas, kus peavad lapsed omavahel tuba jagama. Amasoniidi püramiid suurendab üksteise austamist ja see aitab laste omavahelisi probleeme lahendada.

Aseta Amasoniidi püramiid enda armastuse kristallide keskele, et see püramiid saaks suunata kristallide väge sinu hinge ja kui sul on kaaslane, siis ka tema hinge. Püramiide on alati hea kristallikomplektide keskel hoida. Püramiid suunab kristallide väge just sinna, mis eesmärgil kristallikomplekt on loodud. Amasoniidi püramiidi võib hoida ka stressi leevendavate või rahu toovate kristallide keskel sellel samal eesmärgil.

"Stressi leevendaja"

Kui sa soovid enda koju midagi, mis aitaks sinu või sinu pereliikme sees olevast stressist vabaks saada, siis sa teed väga õige valiku, kui valid selleks tervendajaks Amasoniidi kristalli. Veel erilisem on Amasoniidi püramiid, mis oskab kiirelt enda energiaid tervendust vajavale inimesele saata.

Aseta Amasoniidi püramiid enda kodu Põhja ilmakaarde, et see leevendaks seal olles kogu perekonna ja majapidamise stressi. Kui sinu kodu on stressivaba, siis oled sa ka ise tasakaalukam. Meie kodu energia mõjutab seda, millised me oleme. Meie kogu peegeldab meie hinge. Põhja ilmakaares asub kodu stressi allikas ja kui seal ei ole energiad paigas, siis võidki end pinges tunda.

Aseta Amasoniidi püramiid enda või enda perekonna pildi peale, et see eemaldaks teie hingedest stressi.

"Spa-d, iluteeninduse ruumid ja teraapiatoad"

Amasoniidi püramiid on väga kasulik just sellistesse ruumidesse asetamiseks. Lisaks sellele ka sinu enda sauna või pesuruumidesse viimiseks.

Amasoniidil on oskus inimesi lõõgastuma viia. Selle püramiidi läheduses olemine aitab juba keha viia mediteerimise lainele ja selline enesetunne aitab nautida kõike seda, mida sa soovid edasi teha. Eriliselt kasulik on teraapiatubades seda hoida, see lisab teraapiale lisaväärtust.

Püramiide peab väga harva energeetiliselt puhastama, piisab sellest, kui sa ühe korra kuus Salveiga kodu üle käid. Kui sa soovid eraldi Amasoniidi püramiidi puhastada, siis selleks sobib väga hästi ka Palo Santo puu suits.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AMASONIIT, Väeese, püramiid, amasoniit püramiid, perekonna läbisaamine, lapsed, suhtlemine, teraapiatuba, spa, rahu

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja