MÄEKRISTALL

  • 25.60€

Toote detailid

  • Mudel: MÄEKRISTALL püramiid
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


MÄEKRISTALL  on kristalli maailmas üks tuntumaid kristalle ja seda nimetan mina kristallide emandaks, kuna sellel on kontakt kõikide teiste kristallidega. Mäekristall sobib kokku kõikide teiste väeesemetega, kuna sellel on oskus võimendada nende energia laenguid. Mäekristalli püramiid on ülim energia laengu andja ja siia panin kirja mõned võimalused selle võimsa kristalli ära rakendamiseks.

- Asetage Mäekristallist valmistatud püramiid enda kristall-ehete kõrvale, et võimendada nende energiat ja taaselustada nende ravitsev vägi.

- Hoidke püramiidi Feng Shui järgi kodu keskpaigas, mis on umbes viiekümne ruutmeetrise elamise põhjal kodu keskpaigast kahe meetri raadiuses ja suurema pinna puhul muutub keskpaik samuti suuremaks. Mäekristall kodu keskpaigas aitab lahti teha elamise energia, selle liikuma viia ning ebavajaliku energia läbi akende välja saata. Selleks on väga oluline pidev majapidamise tuulutamine. Samuti aitab Mäekristall võimendada kõiki teisi kristalle, mis kodus juba on,andes nendele nii-öelda "käskluse" toimida ja tegutseda nende kodu omaniku heaolu nimel.

- Hoidke Mäekristalli töölaual või arvuti kõrval, kui töö on seotud arvutiga, et võimendada mõttetegevust, blokeerida kurnatust, mis on tööga seotud ja tuua äriliselt või karjääri head õnne ning edu.

- Kasutage Mäekristalli püramiidi tšakrate puhastamiseks ja laadimiseks. Selleks hoidke püramiidi kõige nõrgemal tšakral ja hoidke seda seal vähemalt pool tundi, et puhastada see, energia saamiseks aga hoidke püramiidi tagurpidi. Et mõista, kas sinu tšakrad on terved või mitte, selleks kasutatakse pendlit. Pendlit, mis puhastab antud tšakrat hoitakse tšakra kohal ning kui see hakkab pendeldama "edasi-tagasi" liigutusi, see viitab tšakra probleemidele, kui pendel seisab on tšakra nõrgenemas ja kui pendel teeb ringe, viitab see tervisele.

- Mäekristalli püramiide lisatakse kristalli komplektidesse (nagu näiteks rahakarpi või viljakuse kristallide keskele), et ühtsustada kristallide omadusi ning need kiiremini tööle seadistada).

Mäekristalli püramiid säilitab väga kauaks enda energia laengu ja kodu seinte vahel hoides seda, oleks vaja puhastada mõni kord aastas. Ravitsemise eesmärgil kasutatuna tuleb alati kõik kristallid peale kasutamist puhastada voolava vee all ning hiljem öö-päevaks aknalauale laadima panna, kui teist võimalust ei ole märgitud. 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MÄEKRISTALL, püramiid, energia, puhastamine, kodu, aura võimendamine, vägi, spirituaalsus, tšakrate joondamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja