ŠUNGIIT

  • 39.00€

Toote detailid

  • Mudel: ŠUNGIIT püramiid
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


ŠUNGIIT on üks parimaid tervenduskristalle terves maailmas, mis tekkis juba üle kahe miljardi aasta tagasi. Meie Šungiidi kristallid pärinevad peamiselt Venemaalt. Šungiidil on väga võimsad kaitse omadused, mis peamiselt on suunatud füüsilise tervise kaitseks ja hoidmiseks. Šungiit on ülivõimas tervendaja, mida on ka teadlased oma katsetes tõestanud, et sellel on ka füüsilisi tervendavaid oskuseid, mitte ainult spirituaalseid.


Šungiit oma koostiselt koosneb fullereenidest, mis on teada tuntud tugevad ja kiiretoimelised antioksüdandid. Sellega seoses võib juba väita, et selle kristalli nahaga kontaktis kandmine on äärmiselt kasulik. Šungiidiga puhastatakse ka vett, hoides Šungiidi püramiidi vee sees, et vee seest eemaldada mürkaineid.

Šungiit on siiamaani üks huvi äratavamaid kristalle teadlaste seas ja selle kasulikke omadusi veel katsetatakse, uuritakse ning avastatakse. Senimaani ei ole leitud mitte ühtegi halba toimet, vaid just üleloomulikke häid omadusi.

Šungiidi püramiid aseta haige inimese voodi alla või voodi kõrvale. Seda selleks, et haigusele anda lisajõudu tervenemiseks ja blokeerida selle edasi arengut.

Aseta Šungiidi püramiid enda välisukse kõrvale ja kui sul on olemas seal juba erinevad kaitsvad kristallid, siis lisa see sinna keskele. Šungiit aitab blokeerida majja siseneva needuse eest. Aidates needusel perekonnast eemale minna ning saata see sinna tagasi, kus needus on pärit.

Kui sa soovid enda kodule kaitset luua, siis oleks hea, kui sa ajapikku tooksid igasse ruumi ühe Šungiidi püramiidi. Sellel ei ole vahet, kus see täpselt sul seal asub aga loomulikult oleks parem, kui see oleks elektroonilise seadme lähedal, kus tuleb kõige rohkem halba energiat koju. Aseta Šungiidi püramiide üle terve enda kodu, et kaitsta halva eest enda perekonda. See kristall hoiab ära depressiooni, stressi, masendust, kurbust, elule alla andmist, pidevaid riidlemisi, tülisi, väga raskeid probleeme ja lahkhelisi.

Aseta Šungiidi püramiid koos Granaadi ja Roosa Kvartsiga enda või enda kaaslase voodi alla, kui te pidevalt tülitsete. Need kristallid aitavad tülisi ära hoida. Kui sa oled juba loonud endale armastuse kristallide komplekti, siis aseta lihtsalt üks Šungiidi püramiid sinna keskele. See toimib seal täpselt sama moodi!

ELEKTROONIKA

Šungiidil on oskus kaitsta elektroonilistest seadmetest tuleva kiirguse eest. See on ka põhjus, miks on kasulik seda püramiidi hoida enda tööarvuti kõrval, teleka ees või mõne teise elektroonilise seadme lähedal.

Šungiit kaitseb närvilisuse eest, mida elektroonika inimestes põhjustab ja eriliselt kasulik on see lastetuppa asetamiseks. Eriti siis, kui lastetoas on arvuti või laps istub päevad läbi arvutis. See kristall aitab kaitsta arvuti sõltuvuse eest ja ka selle eest, et arvutis olemine ei põhjustaks agressiivset käitumist.

KODU IDA ILMAKAAR JA TERVISE NURK

Šungiit on tervendaja kristall ja see sobib ideaalselt kodu Ida ilmakaarde lisamiseks ning seal hoidmiseks. Kui sa hoiad seda püramiidi just seal, siis sa kaitsed enda perekonda haiguste eest. Aseta see sinna selleks, et perekonnale anda tugevat tervist ja perekonda kaitsta väga suurte probleemide eest.

Kui Ida ilmakaares asub magamistuba, siis aseta see püramiid voodi alla. Seda selleks, et sa ei koguks läbi Ida ilmakaare endale haiguseid ning see energia kanal töötaks positiivselt ning toidaks sind hoopis tervisega.

TERVENDAV VEE-ELIKSIIR:

Šungiidi püramiidiga valmistatakse endale tervendavat vee-eliksiiri, mida juuakse enda tervise turgutamiseks ja parandamiseks. Selleks võetakse kasutusele üks Šungiidi püramiid, mida hakatakse kasutama vaid vee-eliksiiri valmistamiseks.

Šungiidi püramiidi kasutatakse järgmiste probleemide tervendamiseks:

- Raskekujulised haigused, vähkkasvajad, vaimsed probleemid, alkoholism, narkomaania, tubaka sõltuvus, verehaigused, tundmatud haigused, närvihaigused.

- Lisaks kõigele sellele kasutatakse Šungiidi vett universaalseks keha turgutamiseks ja erinevatele probleemidele tervenduse energia andmiseks.

- Soovitan vee-eliksiiri kõigile neile, kes kannatavad mõne haiguse käes ja soovivad endale tervendust anda.

Asetatakse Šungiidi püramiid vee sisse ja jäetakse see sinna sisse vähemalt 20 minutiks. Kui see on vee sees ära olnud selle aja (kas kannu täis vee sees või klaasi sees), siis juuakse seda vett. Selle vee võib koheselt ära juua või kannutäie vee võib juua päeva peale ära.

See sama püramiid, millega tervendavat vee-eliksiiri valmistati, selle asetad Mäekristall geoodi peale laadima. Hoiad seda senimaani seal, kui sa uuesti seda asud kasutama. Vahetevahel võiks Šungiidi püramiidi puhastada ka Salvei rituaalitaime suitsuga.

Šungiidi püramiid toimib senikaua, kui selle sisse tekivad suured praod ning see hakkab murenema. Senimaani, kui Šungiidi püramiidi peal on väikesed praod, senimaani see töötab. Kuna kristallid on looduslikud, siis nendel esinevad praod, jooned ning need ei näe mitte kunagi klaasselged välja.

Kui sa soovid universaalset tervendajat, siis kanna Šungiiti ehtena!

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ŠUNGIIT, Väeese, püramiid, šungiit püramiid, tervendaja, tervis, rasked haigused, püramiid, haigus, vähkkasvaja, kasvaja, raskekujulised haigused, ida, needus, elektroonilised seadmed, tülitsemine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja